Koks mankštos poveikis sveikatai?Mokytis kartu

Dviejų dienų gyvenimas kiekvieną dieną leidžia žmonėms jaustis nuobodūs ir nesugeba pasikeisti.Užimtas darbas visą dieną leidžia daugeliui žmonių ilgą laiką sėdėti šioje pozicijoje ir jiems trūksta mankštos.Po klasės jis tiesiog gulėjo ant sofos namuose, valydavo savo mobilųjį telefoną, žiūrėjo trumpą vaizdo įrašą ir buvo mieguistas.

Tiesą sakant, daugelis kinų žmonių turi nepakankamos mankštos problemą, ir tai taip pat tapo dideliu žudiku.Duomenų tyrimai rodo, kad apie 27,5%suaugusiųjų visame pasaulyje turi nepakankamos mankštos problemą.Ilgai trunkantis mankštos trūkumas greičiausiai bus susijęs su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas ir gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžys.

Yra daugybė žmonių, kurie mankštinasi ilgą laiką, ir žmonės, kurie nesiima, taip pat galite pamatyti daugybę skirtumų.

Laikykitės mankštos ir ne mankštos, atotrūkis atsispindi 3 vietose

Visų pirma, raumenų jėgos skirtumai yra dideli

Žmonėms, kurie reikalauja mankštos ir kūno rengybos, raumenys dažnai būna galingesni.Pvz., Tie, kurie reikalauja daryti postūmius ir sėdėti, turės stipresnes viršutines galūnes ir juosmenį bei pilvą.Tie, kurie reikalauja bėgti, bėgioti ir žaisti rutulius, turi stipresnes apatines galūnes, o kojų raumenys yra tvirtesni.

Be stipraus raumens išorėje, stiprus raumenys taip pat gali sukelti kaulų masės augimą.Raumenys yra sveikesni, o kaulų tvirtumas ir stiprumas taip pat gali tam tikru mastu užkirsti kelią osteoporozei ir osteo sąnarių ligoms.

Antrasis yra širdies ir plaučių funkcija

Tie, kurie reikalauja atlikti aerobinius pratimus, gali pajusti kardio -plaučių funkcijos mankštos mankštos metu.Nuo pat pradžių nuo pat pradžių kylu 3 kilometrus, ir tada reikalavau bėgti už 5 kilometrų.

Mankštos metu yra ritminis kvėpavimas, kuris gali pagerinti širdies ir plaučių tūrį, nuolat susitraukti ir išplėsti širdies ir plaučių funkciją.

Trečioji vieta yra dvasinis veidas

Žmonės, kurie ilgą laiką mankštinasi, ir žmonės, kurie nesportuoja, stovi kartu, o viso žmogaus dvasia yra labai skirtinga.Mankšta gali padėti žmonėms pašalinti nelaimingas emocijas, skatinti dopamino ir adrenalino sekreciją žmogaus kūne mankštos metu ir nuolat jaudintis.Žmonės, kurie visada sėdi ilgą laiką ir lizdus namuose, atrodo lengviau būti psichiškai vangiai ir neturi energijos.

Priešingai, geriau reikalauti mankštos sveikatos.Tačiau skirtingiems žmonėms, amžiams, fizinei kokybei ir net asmeninėms nuostatoms gali turėti įtakos pasirinktai sportui.

Paskelbtas geriausias visų amžių pratimų sąrašas ir darykite tai pagal jį

Užuot mankštintis pagal asmenines nuostatas, geriausias pratimų sąrašas, padalytas iš amžiaus standarto, reikalaudamas tai padaryti, tai taip pat gali būti naudinga.

18–25 metų: Dingyan laikotarpis

Sporto rekomendacijos: aerobiniai pratimai+jėgos treniruotės

Šiuo laikotarpiu žmogaus kūno funkcijos vyko.Organų vystymasis yra ne tik išsamus, bet ir kaulų kaulų masė.

Pvz., Galite atlikti aerobinius pratimus, tokius kaip bėgimas, joga 3–5 kartus per savaitę, taip pat galite treniruoti raumenų augimą per štangos ir dvigubos juostos, kad stimuliuotumėte raumenų augimą.

26–45 metai: aukštos įtampos laikotarpis

Sporto pasiūlymas: aerobinis pratimas+riebalų mažinimo pratimas

Palyginti su ankstesniu etapu, sulaukus 26 metų, žmogaus kūnas gali patekti į aukštą gerosios sveikatos laikotarpį.Kadangi moterys yra nėščios ir turi vaikų, jos labiau linkusios į pilvo riebalų kaupimąsi ir palaiminimą.Vyrai taip pat gali sukelti sveiką sveikatą, o tai labiau tikėtina, kad padidins vidaus organų riebalus ir padidins juosmens apimtį.

Be pačių pagrindinių aerobinių pratimų, jis taip pat turėtų būti derinamas su riebalų mažinimo mankšta.Raumenų treniruotės naudojamos norint sunaudoti riebalų perteklių organizme, kad nesukeltų tokių problemų kaip nutukimas ir virškinimo trakto ligos.

Nuo 46 iki 65 metų: senėjimo laikotarpis

Pratybų pasiūlymas: daugiausia siekiant išlaikyti raumenų jėgos aerobinį pratimą

Po daugiau nei 45 metų nerekomenduojama treniruotis raumenų treniruotis.Tai gali ne tik atsikratyti naštos, kurią sukelia mankštos intensyvumas, bet ir išvengti ilgalaikio suvaržymo, kuris nėra tinkamas sveikatai.

Jei manote, kad jūsų širdies plakimas yra greitas, prakaituotas ar panikos, turėtumėte laiku sustoti ir pailsėti, kad išvengtumėte savo kūno.

Daugiau nei 65 metai: didelio dažnio laikotarpis

Sporto rekomendacijos: pagrindinė veikla+tempimo pratimas

Net sulaukę 65 metų, net jei jie yra tikri pagyvenę, net jei jie laipioja laiptais, šepečio dubenėliais ir vaikščiojimo metu, jie gali turėti tokių problemų kaip kritimas, patobulinimai ir sąnarių susidėvėjimas dėl kūno senėjimo.

Jei sergate lėtinėmis ligomis ir negalite paremti mankštos, galite pasirinkti statinius pratimus ar pagrindinius pratimus, tokius kaip laipiojimo laiptai, namų ruošos darbai ir šunų vaikščiojantys šunys.Seni žmonės, turintys gerą konstituciją, taip pat gali vykdyti tokius projektus kaip Tai Chi, aštuoni Duanjinas, gimnastika, joga ir kiti daiktai.

You May Also Like

More From Author