Kokios yra švietimo pramonės klasifikacijos kategorijos?

Estimated read time 2 min read

Šiuo metu mano šalies švietimo pramonė vis dar yra stabilioje plėtros etape. Neabejotinai primena naują bumą.

Šiame etape mano šalyje yra penkios pagrindinės kategorijos švietimo pramonėje: ankstyvojo švietimo rinkos, mokymo pagalbos rinkos, profesinis mokymas, privačios mokyklos ir profesinis mokymas.

Ankstyvojo švietimo rinka

  Naujausia statistika rodo, kad kūdikių skaičius nuo 0 iki 3 miestuose siekė 10,9 mln.Žinote, nuo senų laikų iki dabarties kinai buvo populiarūs sakinyje: „Kad ir kaip stipriai galėtumėte, negalite kentėti vaikų, nesvarbu Kinijos žmonės pirmiausia skiria duomenis.Ankstyvojo švietimo rinkoje susijungimai ir įsigijimai bus kito etapo akcentas.

Patarimai ir pagalbinė rinka

  Daugeliui tėvų skaitymas yra vienintelis išeitis. ir studentai, esantys dideliame bandymo sprinto etape, pasirenka didesnį užklasinių konsultacijų procentą.

Profesinis mokymas

  Vis didesnė bedarbė armija atnešė neribotų profesinio mokymo įstaigų.Profesinio mokymo įstaigos, turinčios ilgalaikę ir trumpalaikę, stiprią ir galingą profesinį mokymą, yra „kvapnus“ rizikos kapitalistų akyse pagal finansų krizę.Pasinaudojęs kapitalo jėgų skatinimu, profesinis mokymas pateks į vystymosi etapą per ateinančius kelerius metus.

Privati ​​mokykla

  Stabilus žaidėjas „Įeiti į universiteto miestelį tikslas yra geriau patekti į visuomenę“, tiesą sakant, tai taip pat atspindi Kinijos privačių mokyklų plėtros idėjas.Palyginti su valstybinių mokyklų disciplinos mokymu, privačios mokyklos ėmėsi techninio taikymo, orientuoto švietimo, kuriam vadovaujasi socialinės pozicijos ir siekia skatinti užimtumą.Nors pastaraisiais metais ši padėtis pagerėjo, ši padėtis pagerėjo, tačiau vis tiek sunku studentams lankyti valstybines mokyklas.Palyginti su valstybiniais universitetais, privačiose mokyklose yra didesnė užimtumo procentas.

Internetinis išsilavinimas

  Novatoriškos erdvės labiau veikia regioniniai skirtumai.Tinklo technologijos tobulinimas ir interneto populiarumas taip pat suteikė techninės paramos ir rinkos plėtros erdvę internetiniam švietimui.Palyginti su minėtu fiziniu ugdymu, internetinis švietimas iš esmės yra kanalas.Tos internetinės švietimo įstaigos, turinčios galingą neprisijungusių išteklių integraciją, gali sudaryti prekės ženklus ir mastelio pranašumus kitose įmonėse.

Aukščiau pateikta švietimo pramonės klasifikacija, kurią pristatė „Gridmers“.Jame yra produktų ir paslaugų, tokių kaip „Plaid“ amatininkų internetinė mokymo platforma, „Plaid E“ knyga, „Plaid“ verslo mokykla ir kiti produktai.Draugai, norintys patirti „Lather’s Online Education“ sistemą, gali kreiptis dėl bandymo oficialios svetainės pagrindiniame puslapyje.

You May Also Like

More From Author