Kokie yra 24 veiksmai, kurie vykdo visą kūną?

Estimated read time 2 min read

Krūtinės mankštos judėjimas: hantelio stendo presas, plokščias hantelio skraidantis paukštis, stūmikliai, įstrižai štangos stendo presas, prietaiso stumiama krūtinė, drugelio mašinos spaustukas;

Ginklų pratimų judėjimas: hanteliai su viena ranka, hanteliai, atsiremiantys į rankos lenkimą ir pratęsimą, hantelio kaklo nugaros lenkimas ir pratęsimas, siauros pusės;

Pečių pratimų veiksmas: priekinis plokščias pakėlimas, nukreipimas, šoninis plokščias pakėlimas;

Kojų mankštos judesiai: pritūpimai, strėlės pritūpimai, kėlimas, sėdimos padėties, tiesios kojos išmetimas;

Atgal Mankštos laikysena: pločio atstumas nuo kūnų, hantelio eilutė;

Pilvo mankštos laikysena: gulėjimas ant kojų, plokščios atramos, stūmikliai, pilvo mankšta.

Atgal Mokymas

Plačiosios valdymo kūnai: Ši poza yra pagrindinė postūmis, reikalaujanti mokymo 6 grupių, kiekviena išsekimo grupė.

Tai daugiausia reikia treniruoti užpakalinių raumenų ilgį ir plotį.O tikrasis hematomos poveikis yra ypač geras.Kiekvienoje grupėje užtrunka 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Aukšto lygio atsitraukimas: tai taip pat yra nugaros raumenų sienos storis.Sudarykite 4 grupes, kiekvienoje grupėje praleiskite 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Lenkimo kojos „Durler“: Ši poza priskiriama jungtinei laikysenai, daugiausia siekiant išmokyti visos nugaros storį ir daug nugaros.

Reikalaujama atlikti 6 grupes, kiekviena grupė yra apie 10Rm.Kiekvienoje grupėje užtrunka 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Sumid sėdynės irklavimas: Ši laikysena daugiausia skirta treniruoti ploną užpakalinių raumenų storį.

Kai darote šią laikyseną, atkreipkite dėmesį į ją, rankos ištemptos eilės tvarka, o galva yra šiek tiek išplėsta.

Sudarykite 6 grupes, kiekvienoje grupėje praleiskite nuo 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Krūtinės mankšta

„Dumbbell Flat Bench Press“: pasirinkite vidutinio lygioKomponentasTai yra bendras treniruotės krūtinės ląstos raumenų lygis.Kiekvienoje grupėje ilsėkitės nuo 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Benchi ant įstrižos kolonėlės ant hantelių: kaip 4 grupių grupė, nes hanteliai yra raktas, norint padidinti kūno raumenis, todėl pasidarykite hantelius.Ši laikysena daugiausia skirta treniruoti viršutinį „Pectoralis“ raumens galą, o kiekviena grupė ilsisi 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

Du strypai: Ši laikysena daugiausia naudojama krūtinės raumenų apatinei krūtinei treniruoti.Kiekvienoje grupėje ilsėkitės nuo 30 sekundžių iki 60 sekundžių.

You May Also Like

More From Author