Kokie skirtumai tarp žmonių, kurie dažnai mankštinasi ir retai sportuoja?

& EMSP;

& EMSP;Kokie atsiliepimai gali mankštintis žmonėms?Kokie skirtumai tarp žmonių, kurie dažnai mankštinasi ir retai sportuoja?Klausysiu Xiaobiano, kad šiandien apie tai išsamiai papasakočiau.

& EMSP;Žmonės, kurie dažnai mankštinasi

& EMSP;Širdies ir plaučių funkcija reiškia žmogaus širdies siurbimo kraujo ir plaučių gebėjimą įkvėpti deguonį, o jų abiejų galimybė tiesiogiai paveikia viso kūno organų ir raumenų aktyvumą.

ir EMSP; .

ir EMSP;

& EMSP;

Tyrimas, paskelbtas žurnale „Europos širdies“ (EHJ), paskelbtame 2070 m. -Periodinių pratimų ir sveikatos laikotarpis.

& EMSP;Žmonės, kurie dažnai mankštinasi

& EMSP;Taip yra todėl, kad „endorfinas“, kurį išskiria smegenų ląstelės po mankštos, žmonėms bus teikiama malonumas per trumpą laiką.

& EMSP;

& EMSP; Miego nepakanka miegui.

& EMSP; , tęskite iki 10 10 10 ir tęskite iki 10 10 10, ir tęskite iki 10 10 10, ir tęskite iki 10 10 10, ir tęskite 10 10 10 10, ir tęskite iki 10, o 10 – 10 – 10 – 10 – 10 10 10, ir tęskite 10 iš 10 iš 10 iš 10 10 10, o tai tęsiasi 10 iš 10 10, o 10 -10 -10 10. 10 10. Jis tęsiasi 10 už 10 už 10 10 10 10. Per metus -stebėjimo tyrimai, Padėtis pasikeitė:

ir EMSP; Akivaizdesni ir vyresnio amžiaus žmonėms nuo 70 metų iki vyresnio amžiaus, net jei jiems trūksta miego, mankšta vis tiek yra naudinga jų pažinimui.

& EMSP;Žmogaus kaulai, raumenys ir sąnariai, kurie dažnai mankštinasi

& EMSP;

& EMSP;Dėl gerų kaulų morfologijos struktūros pokyčių, žymiai pagerėjo atsparumo kaulams, lenkimo ir gniuždymo suspaudimo bei kito kaulų stiprumo gebėjimas.

& EMSP; sąnariai.

& EMSP;

& EMSP;

& EMSP;Tuo pačiu metu jis taip pat gali gauti geresnį mitybos tiekimą su nervu ir sumažinti periferinės neuropatijos atsiradimą.

& EMSP;Dažnas mankšta, diabeto ir metabolinio sindromo rizika yra mažesnė

& EMSP;Kasos hiperglikemijos vaidmuo yra priešingas insulinui, kuris gali pagreitinti kepenų glikogeno procesą ir skatinti riebalų audinių išsiskyrimą riebalų rūgštį.Dažni pratimai padidins insulino sekreciją, o kasos hiperglikemijos sekrecija padidės.Kitaip tariant, žmonių, kurie dažnai mankštinasi sergantiems diabetu ir metaboliniu sindromu, rizika bus mažesnė.

& EMSP;Žmonės, kurie dažnai mankštinasi, yra plonesni, gražesni ir laimingesni

& EMSP;Ir galingi raumenys gali ištiesti kūną ir atsistoti vertikaliai, todėl žmonės atrodo labiau temperamento ir atrodyti geriau.

& EMSP;

& EMSP;

ir EMSP;Verta paminėti, kad, palyginti su ramiais širdies ritmais, kiekvieno žmogaus padėtis yra labai skirtinga, skirtumas turėtų būti nuo 15%iki 30%ar net daugiau.

& EMSP;

& EMSP;

ir EMSP;

& EMSP;

& EMSP;

ir EMSP;

& EMSP; vadovaujant specialistui.

& EMSP;

& EMSP;

& EMSP;

& EMSP;

& EMSP;

 

& EMSP;

ir EMSP;

You May Also Like

More From Author