Kokie pratimai yra sveikiausi širdžiai?Tyrimai nustatė, kad pirmasis yra

Estimated read time 4 min read

Stovėjimas, sėdėjimas, vaikščiojimas, laipiojimo laiptai, bėgiojimas, miegojimas … Tai tikriausiai yra visas daugelio žmonių elgesys.Kokį poveikį šis elgesys daro širdies sveikatai?

Aš tikrai ėjau ištirti kai kurių tyrimų, bet radau:Jei norite būti sveikas, bet koks pratimas yra tinkamas.

Vidutinis intensyvumas

Sveika širdžiai

2023 m. Lapkričio mėn. Žurnale „European Heart“ paskelbtas tyrimas įvertino skirtingo sporto būdo ir širdies sveikatos ryšį 24 valandas per parą.Buvo nustatyta, kad vidutinio intensyvumo pratimas yra sveikiausias širdyje.

Konkretus rūšiavimas savo ruožtu yra:

1. Vidurinio intensyvumo mankšta (bėgimas, vaikščiojimas, laipiojimo laiptai)

2. Lengvas pratimas

3. Stovėk

4. Miegas

Sėdėjimo elgesys gali neigiamai paveikti širdies sveikatą.

Tyrėjai pabrėžia, kad jei naudojate 5 minučių vidutinio intensyvumo pratimą, kad pakeistumėte sėslią dieną, tai gali turėti didelę įtaką širdies sveikatai.

Koks yra pratimas

Vidurinio intensyvumo pratimas?

Koks vidutinio intensyvumo pratimas?Remiantis „National Fitness Guide“, kurį išleido valstybinė sporto generalinė administracija, dažniausiai naudojamas maksimalus širdies ritmo procentas ir faktinis matavimo širdies ritmo stebėjimo sporto intensyvumas.

Maksimalus širdies ritmas (laikas/taškas) = ​​220 amžiaus (amžius)

Sporto ir kūno rengybos veiklos metu:

Širdies ritmas yra 85%ar daugiau maksimalaus širdies ritmo, kuris yra lygus dideliam intensyvumo mankštai;

Širdies ritmas kontroliuojamas nuo 60%iki 85%maksimalaus širdies ritmo diapazono, kuris yra lygus vidutinio intensyvumo mankštai;

Širdies ritmo kontrolė nuo 50%iki 60%maksimalaus širdies ritmo diapazono yra lygus mažo intensyvumo mankštai.

Paprastai tariant:

▼ Mažo intensyvumo pratimas:Centrinis mankšta paprastai yra ne daugiau kaip 100 kartų/min., Pvz., Vaikščiojimas.

▼ Vidutinio intensyvumo pratimas:Centrinis mankšta paprastai yra nuo 100 iki 140 kartų/min.

▼ Didelio intensyvumo pratimas:Mankštos širdies ritmas yra daugiau nei 140 kartų/min.

Sporto ir kūno rengybos veiklos stiprumo padalijimas ir jų stebėjimo rodikliai (paveikslėlio šaltinis: sveikatos laikas)

Be to, taip pat galite naudoti „paprasčiausią sprendimą“:

Jei mankštos metu šiek tiek kvėpuojate, galite kalbėti normaliai, tačiau negalite dainuoti, nurodydami, kad šiuo metu pratimo stiprumas yra vidutinis;

Jei mankštos metu sakote keletą žodžių, turite nustoti kvėpuoti, nurodydami, kad mankštos stiprumas šiuo metu yra didesnis.

Išskyrus mankštą

Šie įpročiai taip pat tinka širdžiai

1. Negalima persivalgyti

Per daug maisto, ypač aukšto baltymo, daug riebalų maisto, sunku virškinti, padaryti pilvą nepatogiai, padidinti diafragmos raumenų padėtį, apriboti normalų širdies susitraukimą ir diastoliavimą bei padidinti širdies naštą.Rekomenduojama, kad pacientai, sergantys „Crown Hearts“, nevalgo per daug.

2. pagrįsta dieta

Ilgai trunkanti aukšta aliejus, aukšta druska ir aukšta cukraus dieta yra širdies ir kraujagyslių sveikatos „žudikas“.

(1) padidinkite šiurkščius grūdus ir sumažinkite smulkių ryžių makaronus;

(2) rekomenduoti augalinį aliejų, mažai virimo gaminimą;

(3) padidinti baltą mėsą, sumažinti raudoną mėsą ir rekomenduoti sojos produktus;

(4) daržovės yra geresnės, užtikrinkite reikiamą vaisių kiekį;

(5) rekomenduoti tinkamą kiekį riešutų ir pieno;

(6) Labai rekomenduojama gaminti, virti ir virti.

3. Gerai miegok

Tyrimas, paskelbtas 2021 m. „Amerikos fiziologijos žurnale“, nustatyta, kad sveikų suaugusiųjų, kuriems miego trūkumas ilgalaikiame miego trūkumą, širdies ritmo modelis buvo nenormalus.Jei norite geros širdies, turite gerai miegoti.

4. Laikykitės atokiau nuo tabako ir alkoholio

Straipsnyje, paskelbtame „European Heart Magazine“ 2024 m , o tai taip pat sukelia kognityvinius sutrikimus.Be to, būtinai mesti rūkyti ir atsiriboti nuo antrų dūmų.Visos tabako formos, įskaitant antrąjį tabaką, gali sukelti uždegimą, endotelio disfunkciją, prieš -trombozę ir suaktyvinti simpatinę nervų sistemą, kuri smarkiai pažeidžia širdies ir kraujagyslių sveikatą.

5. Reguliarus defekacija

Nustokite išmatų ryte arba po valgio, stenkitės kiek įmanoma vengti vidurių užkietėjimo.Kai defekacija, vidinis pilvo slėgis padidėja, kraujospūdis greitai padidėja ir netgi gali dvigubai didinti.

6. Laiminga

Jei žmogus ilgą laiką jaudinosi ir įtampa, tai padidins žmonių simpatinių nervų jaudulį, stimuliuos pagreitintą širdies ritmą ir periferinių kraujagyslių susitraukimą, todėl padidėja kraujospūdis, o po to pažeidžia kraujagysles ir kraujagysles ir kraujagysles bei kraujagysles ir širdis.

7. Valdykite juosmens apimtį

Stori liemens linija reiškia, kad pilvo riebalai kaupiasi per daug, o nutukimas yra pagrindinis rizikos veiksnys, sukeliantis širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligas.Rekomenduojama, kad vyrų juosmens apimtis būtų geriausia <85 cm, o moterų juosmens apimtis yra geriausia <80 cm.

8. Atkreipkite dėmesį į fizinę apžiūrą

Būdamas keturiasdešimt ar penkiasdešimt metų, širdies ir kraujagyslės bus akivaizdžios.Rekomenduojama, kad po 40 metų medicininiai tyrimai turėtų būti atliekami dažnai.Pavyzdžiui, piešiami lipidai ir cukraus kiekis kraujyje, o EKG širdį galima patikrinti. .

9. Arti gamtos

Oro tarša yra susijusi su padidėjusiu širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų ir vėžio mirtingumu.Kaip arti gamtos ir mankštos nepažįstamoje aplinkoje, ypač parkuose ir miško rajonuose, gali apsaugoti širdį ir padaryti psichologiją sveikesnę.

You May Also Like

More From Author