Kodėl reikia reikalauti mankštos?Tai geriausias mano kada nors matytas atsakymas

Estimated read time 3 min read

Ar metų pabaigoje kūno rengybos planas buvo parengtas metų pradžioje?Ar naujaisiais metais esate pasiryžęs gerai mankštintis?

Kaip manote, kur mankšta yra naudinga?Aukšto pagyrimo internete atsakymai: kai liftas gali lipti tik laiptais;

Sportas, leisk jums sveikai

Daugeliu atvejų, net jei žinome mankštos pranašumus, prieš eidami į kūno rengybą, vis tiek turėsime daugybę dvejonių: „Lietus, šiandien per šalta, viršvalandžius, vakarienę naktį, varginanti keisti sportinę aprangą, įranga nėra paruošta. … „Bet jei jūs paprašysite tų, kurie dažnai mankštinasi, jie dažnai turi tik vieną sakinį”, tiesiog pradėkite „.

Šiame gyvenime svarbiausia yra tai, kad yra geras kūnas, gera nuotaika ir geras mentalitetas.Ir tai gali suteikti jums tiksliai pratimą.

Daugelis žmonių, kuriems patinka sportas, turi sveikesnį kūną ir stipresnį kūno sudėjimą ir netgi turi geresnį mentalitetą.Problemas, kurios nemėgsta sporto, dažnai mūsų lengvai ignoruojamos, ir net jūs už tai sumokėsite didžiulę kainą.

Mankšta, pradžiugink

Draugas Xiao Yuanas pasidalino savo patirtimi: kurį laiką jam buvo ypač mažai nuotaikos, o jo nuotaika buvo ypač bloga.Nuo to laiko jis pamažu įsimylėjo bėgimą.Nuo poreikio priversti save sutelkti dėmesį į mankštą, pamažu patirti „bėgimo jaudulį“.Jis sakė, kad nors raumenys turės skausmą ir diskomfortą bėgimo metu, kai jie atsidavė mankštai, bėdos buvo paliktos, o viso žmogaus būsena tapo geresnė ir geresnė.

Įdomu, ar pastebite, kad tie, kurie mėgsta sportą, atrodo optimistiškesni.Jie retai nerimauja dėl to, kodėl yra neramūs, ir retai patenka į emocijų lovį.

Tiesą sakant, mankšta nepadeda mums išspręsti problemų, su kuriomis susidūriau, tačiau tai leidžia žmonėms išlaisvinti blogas emocijas ir priversti žmones labiau pozityviau.Įsivaizduokite, kaip leisti prakaitui atimti miglą, ar visos žmogaus valstybė bus aktyvesnė?

Mankšta, išlikti

Nemanykite, kad sportas bus pavargęs, jūs negalite ilgai sėdėti, jūsų kūnas bus labiau pavargęs.Nemanykite, kad neturite laiko mankštintis.Nemanykite, kad mankšta gali būti lėta ir uždrausta, nes liga nesuteiks laiko pasiruošti.

Todėl nedvejodami, nelaukite, nustatykite sau tinkamą kūno rengybos planą.Jums nereikia nustatyti per daug mankštos intensyvumo, net jei reikalaujate kiekvieną dieną važiuoti vieną kilometrą, tai natūraliai pamatys pokyčius.

Kai pradėsite bėgioti, tai bus geresnis mentalitetas, sveikesnis kūnas, saulėtesnis veidas ir atviras gyvenimas.Eikite mankštai, kiekvienas prakaito lašas jūsų mankštoje ateityje nenuvils.

Šaltinis: žmonių kasdienis

Redaguoti: xia yang, yang ye

Apžvalga: Sun Weijun

You May Also Like

More From Author