Ko tiksliai mokė pirminis išsilavinimas: mąstymas, kurį sukelia švietimas Zi gen.

Ir tai taip pat gali būti laikoma pagrindiniu švietimo tikslu.

Dėl „The Times“ ir „Society“ evoliucijos švietimo turinys pasikeitė per pastaruosius tūkstančius metų. Šiandieninė dorybė ir išmintis, sportas, grožis ir darbas, o tada -masinio švietimo ir šimtų profesinių kursų matematikos. Šiuolaikinis švietimas tapo įvairiomis visuomenės pramonės šakomis.

Nors švietimo turinys nuolat keičiasi, švietimo esmė yra nuosekli.Kalbant apie švietimo esmę, Nan Huaijin žodžiai gerai išmano senovės kinų principus.Šiuolaikinis pedagogas Cai Yuanpei teigė, kad „švietimo esmė yra ugdyti vaikų patikimą asmenybės auginimą“.

Labai svarbu ugdyti asmenybę ir moralę švietimui, ypač paauglių švietimui.

Šimtmečio planas yra pagrįstas.

Jaunoji Honkongo karta vadinama „jaunimo švaistymu“. Todėl švietimo svarba ir investicijų svarba nėra per daug.

Yra daugybė švietimo rūšių, kurios paprastai yra suskirstytos į mūsų šeimos išsilavinimą, mokyklinį išsilavinimą ir profesinį išsilavinimą. per mokymąsi.

Pastaraisiais metais tarp kolegijų absolventų pasirodė reiškinys: daugybė vadovėlių ir knygų kiekvienų metų absolventų blusų rinkoje buvo parduoti ar netgi išmesti daugelį absolventų Kalbėkime su skaitymu ir mokymuisi!

Ši idėja yra labai neteisinga.Ir Zhuangzi sakė: „Aš turiu savo gyvenimo pabaigą ir žinau, kad nėra pabaigos“. .

Mokyklos švietimas yra tik atskaitos taškas, kurį moko. Plėtoti nuolat mokymąsi, mąstymą ir mąstymą.

Konfucijaus 500 mokinių gali būti geri kiekvieno mokinio talentai pagal kiekvieno mokinio seksualinį talentą ir mokyti pagal jų gabumus.

Kiekvienas iš mūsų turi skirtingą augimo pagrindą ir patirtį.

Šeši protėviai teigė, kad „kaip savarankiškai yra pakankama“, vienas iš švietimo ir mokymosi pagrindų yra tai, kad mes patys esame patys. Atsakykite, bet nesvarbu, koks geras talentas turi bendradarbiauti su kruopščia mokymuisi ir nenumaldomu pažinimo praktika, kad būtų galima gauti mokymosi ir žinių laisvę.

You May Also Like

More From Author