Knicks saab Anunoby, kuid Stephen A. Smith igatseb endiselt superstaari lisa

Estimated read time 2 min read

New York Knicks tegi laineid, kui omandas Toronto Raptorsist All-Star-vahi OG Anunoby, kuid ESPNi otsekohesele analüütikule ja Knicksi superfännile Stephen A. Smithile sellest ei piisanud. Smith. Kuigi Anunoby toob kaasa väärtuslikud kahesuunalised oskused, kahetseb Smith, et meeskond on vaeva näinud tõelise superstaari leidmisega.

Knicks saab Anunoby, kuid Stephen A. Smith igatseb endiselt superstaari lisa

„Nad ei saanud superstaari,” kurtis Smith saates „NBA Countdown”. Neil oli võimalus saada Mitchell, Durant, Irving …… …… …… See on staaride meka ja meil ei ole kunagi olnud ühtki.”

Ta isegi naljatas, et kuulsusena on ta New Yorgis ilmselt paremini tuntud kui Knicks ise.

Kuid kas Anunoby on Knicksi fännide jaoks kaotaja? Mitte päris. Tema varajane mõju on olnud positiivne, töötades sujuvalt koos Jalen Brunsoni ja Julius Randle’iga. Kahe mänguga on ta keskmiselt 14 punkti, seitse lauapalli ja kaks vargust mängu kohta, viskab tõhusalt ja on kahe võidu jooksul kirja saanud pluss-miinusmärgiks +54.

Kuigi Anunoby ei pruugi olla Smithi soovitud tippskooritaja, aitab tema panus Knicksil Ida konverentsi tabelis ülespoole liikuda. Praegu on nad 19 võidu ja 15 kaotusega 8. kohal, mis annab neile lootust jõuda playoffidesse.

Siiski jääb küsimus: kas Knicks toetab täies mahus tippskoorijat? Neil on veel hulgaliselt draftivalikuid, mis teeb nad suurepäraseks kandidaadiks järgmise superstaari vahetuseks. Kas nad saavad lõpuks ometi meistrivõistluste puslest puuduva tüki või ootavad nad jätkuvalt tõelist Knicksi ikooni?

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours