Klausimai apie jaunių vidurinės mokyklos moksleivių mokslą

Estimated read time 13 min read

neseniai

Kai kurie netizens yra vietiniai „People’s Daily Online“ vadovai

Palikite pranešimą Qujing Savivaldybės partijos komiteto sekretoriui

atspindėti

Netizens palieka pranešimą:

Ryški problema kyla Kirin rajone **, tai yra rimta studento naštos problema, daugiausia pasireiškianti kaip šie klausimai:

1. Namų darbai yra rimtai viršijami, o vidutinis miegas yra rimtai nepakankamas.Sakoma, kad daugelis klasės mokinių, esančių pirmoje klasėje, dažnai turi tai padaryti 12 valandą vakaro, ir net kai kurios klasės ilgą laiką gali miegoti nuo 1 iki 2 valandos ryto; 6 ryte, o vidutinis miegas yra mažesnis nei 5 valandos!Tai nėra individualus reiškinys.

2. Kai kurių klasių kai kurių klasių reiškinys yra rimtas.Vidurinės mokyklos mokykla buvo apie 19:00 po pietų, o kai kurie klasė ilgą laiką liko klasėje iki 8-9 valandos.

„Netizens“ bendražygis: Sveiki!

Gavote pranešimą „Qujing“ savivaldybės partijos sekretoriui per Liaudies tinklo pranešimų tarybą.

„Qilin“ rajono švietimo ir sporto biuras nedelsdamas prižiūrėjo jūsų atspindėtas problemas, ir paprašė mokyklos ribotą laiką atlikti taisymą, paragindamas mokyklą griežtai standartizuoti operacijų valdymą ir griežtai kontroliuoti namų darbų skaičių. -Mokyklos paslaugos, skirtos atlikti operaciją, pagerinti priešpiečių priežiūrą ir klasę, kai paslauga bus veiksminga, įgyvendina „penkių valdymo“ susijusius darbus, standartizuokite tvarkaraštį, veiksmingai sumažinkite studentų namų darbų naštą ir prižiūrėkite sveiką studentų augimą .

Dėkojame už jūsų priežiūrą ir palaikymą „Kirin Education“ ir linkiu geros sveikatos ir laimingo gyvenimo!Qilino rajono švietimo ir sporto biuras

2024 m. Balandžio 18 d

Naujienų nuoroda:

Siekiant sąžiningai įgyvendinti „Kinijos komunistų partijos ir Valstybės tarybos komunistų partijos Centrinio komiteto bendrosios tarnybos pranešimo dvasią“, nuomonės apie studentų painiavą dar labiau sumažina studentų painiavą ir už mokyklos mokymo ribų “, Efektyviai pagerinkite mokyklinio ugdymo lygį, išsamiai reglamentuojate mokymo mokyklą ir veiksmingai sumažinkite sušvelninimą privalomo ugdymo etape, studentų antsvorio turinčios operacijos našta ir mokyklos mokymo našta (toliau -„dvigubas mažinimas“), kartu su „Yunnan“. Faktinė situacija, dabar pateikite šias įgyvendinimo nuomones.

1. Objektyvūs reikalavimai

Nuolatinis socialistinės ideologijos vadovavimasis kartu su aukščiausiu naujojo eros lyderiu, išsamiai įgyvendina partijos švietimo politiką, įgyvendina pagrindines Lideshu žmonių užduotis, sutelkia dėmesį į aukštos kokybės švietimo sistemos kūrimą, sustiprina mokyklinio ugdymo vaidmenį, pagilinkite „Ofchool“ mokymo įstaigų valdymas, statybos lavinimas yra gera ekologija, veiksmingai palengvinanti tėvų nerimą ir skatina visapusišką studentų plėtrą ir sveiką augimą.Remiantis bendromis „išjungtos mokyklos valdymo“ idėjomis, saugumu -„Campus Security“, gilinimo ir blokavimo derinys bei abu simptomai “skatina„ dvigubą mažinimą “ir„ dvigubą kilimą “(pagerinkite mokyklinės paslaugos kokybės kokybę ir Pagerinkite mokyklinio ugdymo ir mokymo kokybę), leiskite studentams išmokti geriau grįžti į universiteto miestelį, kad būtų pasiekta studentų antsvorio skirtų užduočių našta ir mokyklinės mokymo našta, šeimos švietimo išlaidos ir atitinkama tėvų energijos našta, efektyviai sumažinta per vienerius metus , pasiekė reikšmingų rezultatų per 3 metus, o žmonių švietimo pasitenkinimas buvo žymiai pagerėjęs.

2. Pagrindinė užduotis

(1) Sumažinkite studentų antsvorio paskirties naštą

1. Nustatykite operatyvinio valdymo mechanizmą.Mokykla turėtų suformuluoti „vienos mokyklos, vienos politikos“ operacijų valdymo priemones, išsiaiškinti projektą, išdėstymą, pataisą ir kitus reglamentus, nustatyti valdymo operacijų mechanizmą klasių grupėse ar klasės mokytojuose, pagrįstai kontroliuoti kasdienes operacijas ir sunkumus bei griežtai Užkirsti kelią įvairių departamentų kaupimui ir padidinkite studentų naštąSukurkite įprastą mokyklų operacijų tikrinimo sistemą.Mokytojai turi būti keičiami partijomis ir atsiliepimais laiku, laiku ir grįžtamąjį ryšį ir sustiprinant veido partijos paaiškinimą ir konsultacijas.Tėvams griežtai draudžiama organizuoti ar užmaskuoti užduotis užmaskuoti, o tėvams griežtai draudžiama tikrinti ir ištaisyti namų darbus.

2. Griežtai kontroliuokite bendrą rašytinės operacijų skaičių.Pirmasis ir antrasis pradinių klasių mokykla nesutampa su šeimos darbais. 90 minučių.Atitinkamai kontroliuojant rašytinį atostogų laiką.

3. Stiprinkite darbo dizainą.Suteikite visą žaidimą namų darbų diagnozės, konsolidacijos ir akademinės analizės funkcijoms ir naudokite dizaino dizainą kaip svarbų mokymo ir tyrimo darbo turinį.Skatinkite sluoksnių sluoksniavimą, elastingumą ir personalizavimą ir nesuteikite mechaninių pakartotinių ir baudžiamųjų operacijų.

4. Ugdykite studentų gerus įpročius.Mokytojai turėtų padėti mokiniams kiek įmanoma atlikti rašytinius namų darbus mokykloje, kad būtų galima ugdyti savarankiško mokinių mokymosi ir laiko valdymo galimybes.Tėvai turėtų vykdyti savo šeimos švietimo pareigas, paraginti savo vaikus atlikti likusius namų darbus grįžę namo, atlikti būtinus akademinius studijas, vadovauti namų ruošos darbams ir atlikti kultūrinę bei fizinę veiklą.Įrenginančios mokyklos turėtų suorganizuoti atsarginį mokyklinį gyvenimą bendrai planuodami.

(2) Sumažinkite mokyklos mokymo naštą

5. Griežtas „Offcampus“ mokymo įstaigų patvirtinimas ir valdymas.Įvairios vietos nutraukė naujų mokymo įstaigų privalomo ugdymo įstaigų patvirtinimą.Gavėjas, pagrįstas internetine disciplinos mokymo įstaiga, buvo pakeista į patvirtinimo sistemą, kurią patvirtino patvirtinimo departamentas pagal standartus; .Ne -disciplininėms mokymo įstaigoms, provincijos švietimui, sportui, kultūriniam turizmui, mokslui ir technologijoms ir kitiems departamentams nustatyta darbo ir valdymo standartų padalijimas pagal atitinkamus nacionalinius politikos reikalavimus ir griežtai patvirtinti bei prižiūrėti.Vietos patvirtinimo ir Registracijos departamentas kartu apžvelgė esamas neprisijungusio disciplinos mokymo įstaigas ir priėmė sprendimą spręsti įstatymus pagal įstatymus.Drausmės mokymo įstaigos nėra įtrauktos į finansavimą ir griežtai draudžiama vykdyti kapitalą; Franšizės tinklas ir naudokite kintamų palūkanų subjektus ir kt., Kad kontroliuotumėte ar dalijatės mokymo įstaigomis.Jei pažeidėte taisykles, turite sutvarkyti ir ištaisyti.

6. Standartizuokite mokymo paslaugas.Provincijos švietimo skyriai suformuluoja mokymo įstaigas pagal atitinkamus nacionalines politikos reikalavimus.Kompetentinga teritorijos institucija įsteigia mokymo ir priežiūros sistemą mokymo įstaigoms. Užjūrio švietimo kursai.Ryžtingai ištirkite ir spręsite išskirtines problemas, tokias kaip per -scope mokymą, mokymo kokybę, mokymo kokybę, vulgarų nelegalų turinį ir piratinį pažeidimą.Griežtai įgyvendinkite atitinkamas Mažosios apsaugos įstatymo nuostatas, o „Off -Campus“ mokymo įstaigos neįvykdo disciplinos mokymo apie nacionalines teisines atostogas, poilsio dienas, žiemą ir vasaros atostogas.Mokymo įstaigos turi griežtai sustiprinti mokytojų valdymą, o ne kasti didelius atlyginimus, kad patrauktų mokyklų mokytojus, ir nesamdytų tarnybos mokytojų pradinėse ir vidurinėse mokyklose.Remdamiesi įstatymais, pagrįstai nustatykite mokymo įstaigų įkrovimo elementus ir standartus ir vieši bei priima priežiūrą visuomenei.Išsamiai naudokitės „pirminės ir vidurinės mokyklos mokinių mokymo mokymo paslaugų sutartimi (demonstracinis tekstas)“.Mes patobulinsime normalizuotą tyrimo mechanizmą, laiku suprasime dinaminę mokymo įstaigų situaciją, laiku atnaujiname ir patobuliname mokymo įstaigos „juodos ir baltos spalvos sąrašą“ ir paskelbsime ją visuomenei.

7. Griežtai normalizuota operatyvinė priežiūra.Mokymo įstaigų finansavimas ir mokesčiai turėtų būti daugiausia naudojami mokymo verslui.Griežtai įgyvendinkite disciplinos mokymo institucijų informacijos atskleidimo sistemą.Internetiniai mokymai neviršija 30 minučių vienai klasei, mokymo programos intervalas yra ne mažesnis kaip 10 minučių, o mokymo pabaiga yra ne mažesnė kaip 21 valanda;Kinijoje pasamdyti užsienio darbuotojai turi atitikti atitinkamus valstybinius reglamentus, ir griežtai draudžiama samdyti užsienio darbuotojus užsienyje vykdyti mokymo veiklą.

(3) Pagerinkite „Post -School“ paslaugų kokybę

8. Įdiekite po visiškos paslaugos.Apskrities lygio švietimo departamentas turėtų imtis „Class“ paslaugų kaip svarbaus žmonių pragyvenimo projekto, skirto išspręsti tėvų nerimo ir vilties problemą.Po mokyklos mokykla vykdoma po to, kai mokykla bus baigta kiekvieną dieną.„Self -Study“ užsiėmimus galima atidaryti jaunesniojo vidurinės mokyklos vakarą.Mokykla gali susitarti dėl mokytojų, kurie mokosi po mokyklinių paslaugų, kad įgyvendintų „elastingą aukštyn ir žemyn, pasitraukimo iš darbo“.

9. Praturtinkite „After -school“ paslaugos turinį.Mokykla turėtų suformuluoti pašto paslaugų planą ir naudoti mokyklos išteklius, kad galėtų atlikti įvairius mokslo populiarumo, sporto, meno, darbo, darbo, skaitymo, interesų grupių ir bendruomenės veiklą ir turėti galimybių studentams išplėsti studentų plėtrą .Fiziniai pratimai grindžiami „standartinių nacionalinių sveikatos standartų stebėjimu“.Darbo praktika daugiausia vykdoma universiteto miestelio aplinkos higienos, ekologiškumo ir grožio, darbininkų, klasės apdailos, sodinimo ir veisimo, viešosios nuosavybės priežiūros, tualeto valymo ir kruopštaus darbo bei kruopštų darbų.Organizuokite studentų bendruomenes, kad vykdytumėte profesinius mokymus, sporto varžybas ir meno parodas.Mokytojai neturi mokytis naujų pamokų po klasės aptarnavimo laiko.

10. „Post -School“ paslaugų kanalų išplėtimas.Po mokyklinių paslaugų paprastai organizuoja mokykla, o mokyklos mokytojai taip pat gali samdyti pasitraukusius mokytojus, kvalifikuotus socialinius specialistus ar savanorius ir kt. Geras darbas po mokyklinių paslaugų.Jei paslaugos mokykloje negali patenkinti mokinių vystymosi interesų ir pan., Švietimo departamentas gali pasirinkti ne -disciplinines mokymo įstaigas mokykloms pasirinkti ir nustatyti vertinimo ir pasitraukimo mechanizmą.Visų lygių švietimo skyriai turėtų organizuoti aukštos kokybės internetinį švietimą ir mokymo išteklius bei suteikti studentams nemokamai.Mokykla turėtų padėti mokiniams nemokamai naudotis aukštos kokybės švietimo šaltiniais nemokamai internete ir organizuoti puikius mokytojus, kad jie galėtų atlikti nemokamus interaktyvių interaktyvių komunikacijos klausimus.

11. Tyrinėkite studentų atostogų globos paslaugas.Palaikykite ir skatinkite mokyklas, turinčias sąlygas mokinių atostogų globos paslaugas, kad padėtų tėvams išspręsti jų rūpesčius.Atostogų globos paslaugos daugiausia yra rūpestingos ir gali teikti tokias paslaugas kaip kultūrinė ir sportinė veikla, kolektyvinė žaidimų veikla ir išsami praktika.Aptarnavimo laikas nustatomas atsižvelgiant į vietinį pristatymo laiką.Mokykla gali dirbti kartu su komunistų jaunimo lyga, moterų federacija, profesinės sąjungos, gatvės, bendruomenės ir kitos organizacijos.

(4) Pagerinti švietimo ir mokymo kokybę

12. Skatinti aukštos kokybės ir subalansuotą privalomo ugdymo plėtrą.Visos vietos turėtų dar labiau pakoreguoti ir optimizuoti privalomų švietimo mokyklų išdėstymą, įgyvendinti remiamų mokyklų konstravimą naujai pastatytose gyvenamosiose vietose, tvarkingai padidinti laipsnį miesto mokyklose ir išspręsti didelius miestų miestus miesto klasėse.Subalansuotas aparatinės įrangos išteklių paskirstymas ir mokytojų ištekliai privalomų švietimo mokyklų, papildo personalą ir personalą pagal privalomo švietimo fakulteto darbuotojų standartus, tiria ir tyrinėja mokytojų ruošimąsi „provincijos valdymui ir apskričiai“ ir „provincijų valdymo mokykloms“. Pagalbos mechanizmas, siekiant išsamiai skatinti mokytojus „apskričių vadybos mokyklos ir direktoriaus profesinės klasės sistemos reforma, siekiant užtikrinti, kad privalomų švietimo mokytojų vidutinis darbo užmokesčio lygis nėra mažesnis už vietinių valstybės tarnautojų vidutinį atlyginimą ir pajamų lygį ir veiksmingai mažina Pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojų, kurie neturi nieko bendra su švietimu ir mokymu, našta.Atlikite privalomą švietimo kokybės stebėjimą ir aukštos kokybės subalansuotą vystymosi stebėjimą ir aktyviai sukuriate aukštos kokybės subalansuotos apskritys.Pagreitinkite grupių pagrindu sukurtų mokyklų, mokyklų rajono valdymo ir miesto bei kaimo mokyklų statybą ir palaipsniui sumažina atotrūkį tarp miesto ir kaimo, regioninių ir tarp mokyklų.Dar labiau konsoliduokite ir išplėskite skurdo mažinimo švietimo rezultatus, veiksmingai sujunkite kaimo atgaivinimą ir normalizuokite, kad kontroliuotumėte kritimo draudimą.

13. įgyvendinkite „penkių švietimo“ reikalavimus.Pagerinkite moralinio švietimo darbo sistemą, pagerinkite ideologinių ir politinių kursų kokybę ir sukurkite bendradarbiavimo modelį.Kaiqi eina į gerą kūno kultūros klasę, tobulina lygos sistemą, vykdo studentų fizinio kūno rengybos stebėjimą ir užtikrina, kad studentai mankštinasi ne mažiau kaip valandą kiekvieną dieną, o kiekvienas studentas turi 1 ar 2 sporto įgūdžius.Pagerinkite estetinį išsilavinimą ir padėkite kiekvienam studentui išmokti 1 ar 2 meno įgūdžių.Stiprinkite darbo ugdymą ir ugdykite studentų darbo įpročius.

14. Stiprinti mokymo programos mokymo valdymą.Mokykla turėtų tobulinti mokymo vadybos taisykles, sąžiningai įgyvendinti Nacionalinį mokymo programos planą ir griežtai laikytis mokymo programos standartų, kad jie turėtų mokyti, kad užtikrintų, jog studentai atitiktų nacionalinius akademinės kokybės standartus.Švietimo departamentas sustiprina mokymo programos įgyvendinimo priežiūrą ir griežtai draudžia mokyklos elgesį su valia, keičia sunkumus, pakoreguoja pažangą, ruošiasi iš anksto pasiruošti, iš anksto dirbti, viršyti standartus, vieningus egzaminus ir testų reitingus.Griežtai įgyvendinkite egzamino rezultatų laipsnio sistemos reikalavimus ir ryžtingai įveikkite balo tendenciją.Visiškai žaiskite pagrindiniam mokytojų vaidmeniui, sutelkite dėmesį į įkvėpimą, interaktyvų ir tyrimo mokymą bei pagerinkite mokinių mokymosi klasėje efektyvumą.Aktyviai skatinkite jauno mokslo ryšį, kad padėtų studentams pasiruošti registracijai.

15. Pagerkite vidurinių mokyklų egzaminų registracijos reformą.Skatinti vidurinės mokyklos stojamojo egzamino reformą, pagerinti bandymo ir rezultatų būdą, pagilinti įprastų vidurinių mokyklų priėmimo rodiklių reformą į mokyklų reformą ir užtikrinti, kad 100%aukštos kokybės įprastų vidurinių mokyklų priėmimo plano bus paskirta Jaunesnioji vidurinė mokykla 2023 m.Stiprinkite teiginių statybą, laikykitės testo tyrimo ir pagerinkite teiginių kokybę vidurinės mokyklos stojamojo egzamino metu.Su standartizuokite nepriklausomą aukštųjų mokyklų priėmimą, griežtai priima registracijos valdymą ir užkirsti kelią neteisėtai priėmimui bei užburta konkurencija.

16. Integruota kokybės vertinimo sistema.Partijos komitetai ir visų lygių vyriausybės turi nustatyti teisingą politinių pasiekimų sampratą, todėl griežtai draudžiama išduoti mokyklas ir mokytojus, kad jie įvertintų mokyklas ir mokytojus vienos rūšies studijų procentą.Mes sąžiningai įgyvendinsime privalomo ugdymo kokybės įvertinimo gaires ir apimsime „dvigubo mažinimo“ darbo veiksmingumą į apskričių ir mokyklų privalomą švietimo kokybės vertinimą.

Trečia, garantijos priemonės

17. Užtikrinkite mokyklos aptarnavimo sąlygas po mokyklos.Remiantis mokyklos mastu ir fakulteto bei pirminių ir vidurinių mokyklų darbuotojų standartais, koordinuoja rinkinio rengimą ir laiku atitinka mokyklą su mokytojais.Visos vietos pagal provincijos lygio paslaugų finansavimo garantijas, paaiškina atitinkamus standartus ir subsidijuoja finansines pratybas ir veiklos konsultavimo veiklą, tokią kaip vieningos organizacijos.Po klasių paslaugų fondų daugiausia naudojama mokytojų ir susijusių personalo subsidijoms po klasės. .„Post -School“ darbuotojams teikti „Post -School Services“, po to, kai mokyklinės paslaugos subsidijos gali būti valdomos pagal darbo sąnaudas.Ištirkite ir spręskite su mokytojų kompensavimo kursais pagal įstatymus ir kitus teisės aktus, kol mokytojų kvalifikacija bus panaikinta.

18. Skatinti suderintą namų mokyklų švietimą.Paaiškinkite šeimos švietimo atsakomybę, sukurkite įprastą namų vizitų sistemą, glaudžiai bendraujate su namų mokyklomis, naujovių inovacijų metodu ir skatinkite bendradarbiavimo švietimo bendruomenės kūrimą.Tėvams nurodyti teisingą tėvystės ir talento požiūrį, racionaliai nustatyti vaikų augimo lūkesčius ir stengtis sutarimo sutarimo sutarimo sutarimu.Švietimo departamentas bendradarbiauja su Moterų federacija ir kitais skyriais, kad galėtų vykdyti tėvų mokyklą ar internetinį šeimos švietimo orientavimo platformą.

19. Griežtas reklamos kontrolės mokymas.Partijos komitetai ir vyriausybės bei rinkos priežiūros skyriai visais lygmenimis turėtų sustiprinti „Ofchool Training“ reklamos priežiūrą, kad būtų užtikrinta, jog pagrindinė žiniasklaida, naujoji žiniasklaida, viešosios vietos, įvairios skelbimų lentos ir internetinės platformos, tokios kaip ne paskelbimas ar transliavimas, mokymas. Skelbimai.Komercinės reklamos veikla neturi būti vykdoma pradinėse ir vidurinėse mokyklose bei darželiuose, todėl neleidžiama naudoti pradinių ir vidurinių mokyklų bei darželių vadovėlių, mokant pagalbinių medžiagų, pratimų, raštinės reikmenų, mokymo priemonių, mokyklinių uniformų, mokyklinių autobusų ir kt.Ištirkite ir spręskite „Offcampus“ mokymą neteisėtą reklamos elgseną pagal įstatymus ir kitus teisės aktus.

You May Also Like

More From Author