Kinijos turistai buvo priversti apsipirkti vėlai naktį

Dešimt Kinijos turistų, kurie vėlai vakare buvo priversti apsipirkti „pabėgo“ į Tailando policiją, kad sulaikytų „Black Tour“ gidą

Stepstomerai Tailande: Aš galiu „pabėgti“, jei negaliu jo pakęsti

Keliaudamas į užsienį susidūriau su „Taiyu“.Neseniai 10 Kinijos turistų keliavo Tailande.Gegužės 12 d. Popietę Tailando nacionalinio turizmo biuro „Weibo“ Bankoko būstinė Weibo paskelbė pranešimą, kuriame sakoma, kad Tailando policija areštavo incidente esantį vyrą „kelionių gidas“. .

Turizmas Tailande patyrė privalomą vartojimą

10 turistų „pabėgti“ vėlai vakare

Neseniai 10 Kinijos turistų keliavo į Tailandą.Vakar ponia M. Ma sakė interviu „Pekino jaunimui Daily“, kad iš viso dešimties žmonių buvo dešimčia žmonių. Žmonės “ir užsiminė:„ Jei norite būti linksmi, jei norite būti linksmi, tiesiog imkitės savo pristatomo projekto, kurį jis pristatė, maršrutą.

Gegužės 7 d., Penktą maršruto naktį, nes jis negalėjo patirti kelionių vadovo piktnaudžiavimo ir grėsmės, ir nerimavo dėl savo asmeninio saugumo, 10 turistų nusprendė „atsikratyti grupės“, kad pabėgtų atgal į Bankoką atgal į Bankoką .Ponia Ma teigė, kad priežastis, kodėl buvo tik 32 valandos iki numatyto grąžinimo laiko, buvo ta, kad „tikrai nebegali jo nešti“.

Pasak ponios Ma, ši Tailando kelionė yra savęs ir jos vyro medaus mėnuo. Tai taip pat yra pirmas kartas, kai jie keliauja į užsienį.Kelionės sutartyje aiškiai nurodoma, kad kelionės kaina yra 2180 juanių vienam asmeniui, o minimalus grupės žmonių skaičius yra 30.Išeinanti agentūra yra kelionių agentūra Čongčinge.Sutartyje numatyta, kad keleiviai liks vietiniuose keturiuose ar penkiuose žvaigždės viešbučiuose Tailande ir nurodys „savanorišką apsipirkimą“.Tačiau ponia Ma nuomone, jos apgyvendinimas Tailande visiškai skiriasi nuo kelionių agentūrų viešumo ir aprašymo.

Ponia Ma sakė, kad dėl tokio spragos grupės turistai paprašė vietinio kelionių vadovo su grupe, tačiau kita šalis atsakė: „Nesvarbu, įmonė jį surengė“. Būkite beveik pusė dienos.Po to, kai turistai skundėsi vidaus kelionių agentūroms, jie gavo atsakymą ir pasakė: „Sunkus kelionių vadovo darbas“.

Blogiausias konfliktas įvyko gegužės 7 d., Penktą kelionės dieną.Dienos maršrute yra apsipirkimo taškas „Latekso centras“. padaryti tai.”

Pastabos iškart sukėlė Kinijos lyderio nepasitenkinimą.Turistų nufilmuotame vaizdo įraše „Tour Guide“ sušuko pirštais į durų kryptimi: „Priešingu atveju jūs išlipsite tiesiai iš automobilio!“ Grupės kelionių agentūrai vyras teigė, kad „jūs nenaudingi balsuoti už šimtą skundų“.

Ponia Ma vyras ponas Liangas teigė, kad iš tikrųjų kelionės išdėstymas buvo lėktuvas, grįžtantis į Kiniją 3 val. 9 val., Tačiau mes negalėjome jo pakęsti, todėl nusprendėme iš anksto „pabėgti“.Tą pačią dieną visi apsimetė pasivaikščiojimu ir bendravo su vairuotojo vairuotoju naudodamas mobiliojo telefono programinę įrangą.

Tailando policija areštavo dalyvaujančius juodųjų turų vadovus

Nustatyta, kad „turistai perka„ Pillow Tour Guides “komisiją“

12 -osios popietę Bankoko būstinės „Weibo“ pareigūnas, Tailando Nacionalinė turizmo administracija paskelbė pranešimą apie šį įvykį.Ataskaitoje teigiama, kad gegužės 11 d. Vakare dalyvavęs juodųjų kelionių vadovas buvo areštuotas Pataja policija.

Tailando nacionalinė turizmo administracija pareiškė, kad po gegužės 7 d. Įvykio buvo plačiai pakartotas vaizdo įrašas apie „Tailando juodųjų gidų turistus ir priverstas pirkti latekso pagalves“, pritraukiantis daugybę netizenso dėmesio, o pasiektas vaizdo įrašo atkūrimo tūris. 3 milijonai kartų, ir tai pamažu tapo Tailando turizmu.”Sužinoję apie tai, mūsų biuras skubiai susisiekė su Tailando turizmo policijos departamentu, kad su juo susidorotų ir pateiktų Kinijos turistų paaiškinimą.”

Gegužės 11 d. Vakare Tailando turizmo policijos departamento generolas generolas Sulache’as paskatino komandą suvienyti Pattaya turizmo policiją ir Imigracijos biuro policiją, kad galėtų pradėti tinklo kolekciją.Policijos nuovadoje Li Hai prisipažino prisipažinęs, kad įbaugino turistų vartojimą, dėl kurio turistai sugrįžo vėlai vakare.Remiantis jos paaiškinimu: incidento metu aš nuvežiau 10 Kinijos turistų į latekso pagalvę Latekso centre Patajoje, kad surinkčiau iš jos.

Kelionių policijos personalo tyrimai nustatė, kad kinų vyras dirbo TYT kelionių agentūroje Tailande, neturėjo kelionių vadovo pažymėjimo ir priklausė užsienio juodųjų kelionių gidui, neteisėtai užsiimančiam turizmu Tailande.Šis incidentas sukėlė tam tikrą Tailando turizmo pramonės įvaizdį.

Turistai skundžiasi grįžę namo

Kelionių agentūra grįžo prie grupės mokesčio

Ponia Ma pristatė, kad 10 žmonių grupėje atvyko iš skirtingų kelionių agentūrų.”Po susitikimo supratau, kad esu kilęs iš skirtingų registracijos taškų ir nežinau, ar už tai yra riebių.”Šiuo atžvilgiu Chengdu turizmo biuro darbuotojai „North Youth Daily“ sakė, kad kelionių agentūra laikėsi atitinkamų turizmo įstatymo reglamentų, tačiau ji turi būti informuota ir sutarta turistų.

Be to, pasak ponios Ma prisiminimų, gegužės 7 d. Vakare, po 10 Kinijos turistų „savanaudiškų grupių“, lyderis iš Kinijos tikėjosi, kad jie neišeis iš komandos.Kai kurie turistai pasiūlė, kad kitą dieną Bankoko oro uoste: „Bet jūs negalite vėl pamatyti to Bankoko kelionių gido“.Todėl apie 17 val. 8 val., 10 turistų ir lyderis atitiko budinčių centrus netoli oro uosto.11 žmonių į Kiniją grįžo lėktuvu 3:10 val., 9 -ą dieną pagal ankstesnį planą.

Prieš pradedant orlaivį, Kinijos vadovas paprašė 10 turistų pasirašyti susitarimo tarpininkavimo formą, sakydamas, kad reikia „apsaugoti visų ir įmonės interesus“.Tuo metu šį prašymą atmetė turistai.

9 -osios rytą „Tour Group“ narė ponia Rong ką tik grįžo į Chengdu ir paskambino 12301 Nacionalinės turizmo tarnybos skundams „Hotline“ ir įkėlė informaciją.Vėliau Chengdu turizmo biuras ir Qingyango rajono kultūra, Sporto radijo ir televizijos bei turizmo biuras iš Qingyang rajono, kuris yra susijęs su turizmo agentūra, greitai įsikišo į tyrimą.

Tačiau, pasak ponios Ma vyro p. Liang, gegužės 10 d grupė.

Kita kelionių agentūra sutiko kompensuoti 200 juanių vienam asmeniui.Tą naktį paskutinėje kelionės kelionių agentūroje buvo susisiekta su visais, kad jie sutiko kompensuoti po 10 turistų po 1000 juanių, tačiau derybos vėl baigėsi nesėkme.

Iki 11 -osios popietės atitinkamas asmuo, atsakingas už vidaus kelionių agentūrą, kuri išleido grupę, nuvyko į Chengdu, grąžino visus registracijos mokesčius 10 grupės narių grupės narių ir pažadėjo, kad kai kurios kompensacijos priemonės bus laikomasi. Vėliau laikotarpis ir abi šalys pagaliau pasiekė sutarimą.Ponia Ma sakė: „Tikiuosi, kad panašūs dalykai niekada nepasikartos“.

Ši teksto grupė/reporteris Kong Lingzheng xiong yingqi

priminti

Tailande galite paskambinti į policijos pagalbos skambutį

10 -ą dieną Tailando Nacionalinės turizmo administracijos Chengdu biuras priminė, kad pastaraisiais metais tailando keliautojų skaičius ir toliau augo, kilo keletas problemų.Kai kurios vidaus kelionių agentūros labai atmetė maršrutą, priėmimo lygį ir saugos veiksnį, kuris tiesiogiai grėsė turizmo vartotojų teisėms ir interesams.Šiuo tikslu Kinijos ir Tailando turizmo biuras suvienys jėgas, kad skatintų kokybišką turizmą.Atitinkamos priemonės yra suformuluotos „nulinio neigiamo grupės mokesčio“, kad būtų galima teisingai nukreipti vartotojus ir vykdyti turistų pramonės valdymą, ir tikrai grąžinti Kinijos turistams, turintiems aukštos kokybės tailandietiško kelionių produktus.

Tailando nacionalinės turizmo administracijos duomenimis, kad keleiviams būtų suteiktas įvairesnis pasirinkimas, daugelis turistinių insultų šiuo metu pridės savarankiškai finansuojamo maršruto turinį.”Taigi, kai išsamiai suprantate maršrutą, turite žinoti, kuriuos daiktus, kuriuos reikia pridėti savo sąskaita, ir kiek kainos yra. Jie turi būti reikalaujami, kad ją reikia išspausti ar net informuoti juos raštu. Ypač Savarankiškai finansuojamame projekte reikia aiškiai išvardyti projekto projektą.

You May Also Like

More From Author