[Kinijos naujienų tinklas] 25 Kinijos Prancūzijos universitetų Šanchajuje prezidentai kalba apie „tvarią plėtrą ir tarptautinį inžinerijos švietimą“ Šanchajuje

Kinijos naujienų tarnyba, gegužės 19 d. (Huang Aijiao Xu Jing) „Kinijos Prancūzijos universiteto prezidento forumas“ buvo paskaitos Tongji universitete 19 -ąja vieta. .

Tai yra viena iš 60 -osios diplomatinių santykių tarp Kinijos ir Prancūzijos užmegzimo metinių.

  Tarptautinio bendradarbiavimo ir biržos departamento direktoriaus pavaduotojas Zhou Liodžioje vaizdo kalboje teigė, kad daugiau nei 20 universitetų iš Kinijos ir Prancūzijos šalių atstovai susirinko Tongji universitete aptarti švietimo bendradarbiavimo planų. .Šiuo metu pasaulis yra naujas, didelius pokyčius ir prisitaikymą. Keliai ir ateityje mes toliau suprojektuosime ir suplanuosime aukščiausio lygio švietimo bendradarbiavimą kuriant Kinijos mainų mechanizmą, kuris yra Kinijos vyresnieji žmonės.

  Tongji universiteto partijos komiteto sekretorius Fang Shouenas savo kalboje teigė, kad Tongji universitetas yra viena iš ankstyviausių išsamios kolegijų ir universitetų Kinijoje.30 metų bendradarbiavimo prancūzų kalba mokykla vaidino svarbų vaidmenį mokant kinų frenchų talentų, mokslinių tyrimų bendradarbiavimo ir kultūros mainų.Šis forumas sutelkia dėmesį į „tvarų vystymąsi ir tarptautinį inžineriją“, nes tvarus vystymasis yra didelis susirūpinimas tiek Kinijai, tiek Prancūzijai. .Forumų laikymas yra ne tik vaisingų SINO -FRENCH švietimo rezultatų apžvalga, bet ir ateities bendradarbiavimo švietimo srityje perspektyvos.

  Forume Kinijos ir Prancūzijos kolegijų ir universitetų direktoriai ir ekspertai atnešė daugiau nei 20 pagrindinių kalbų ir pasidalino tyrinėjimo praktika ir mąstymu apie tarptautinį bendradarbiavimą skatinant išskirtinius inžinierius tarptautiniame bendradarbiavime ir tvaraus aukštojo mokslo plėtros Naujas Kinijos modelis ir „French Education“ bendradarbiavimas.

  Tongji universiteto prezidentas Zhengas Qinghua ir Kinijos inžinerijos akademijos akademikas padarė pagrindinę kalbą pavadinimu „Tyrinėjo„ Tongji Model “tyrinėjimas„ Tongji modelyje “, pristatė mokyklos iniciatyvą, įkūrė Nacionalinio puikaus inžinierių kolegijos, įkūrė Nacionalinį puikų inžinierių koledžą, ir sukūrė mokyklos „Grandinės“ bendradarbiavimo modelį, mokyklą ir žemę bei vietinę teritoriją. Naujoji era ir siūloma „Kinijos ir Prancūzijos kolegijos ir įmonės, susijusios su gilumu

  Svečiai teigė, kad tarptautinių inovacijų talentų, tokių kaip pasaulinė kompetencija, auginimas ir galimybė pasiūlyti sprendimus dėl bendrų pasaulio iššūkių, kurie yra bendra aukštojo mokslo misija Kinijoje ir Prancūzijoje.Dviejų šalių universitetai turėtų susidurti Pramonė, pagreitina puikių projektų, tenkinančių tų laikų poreikius, auginimą.

  Tą pačią dieną „pasiekimų paroda -Prancūzijos Prancūzijos bendradarbiavimo ir 25 -mečio 25 -mečio parodos„ Auction “ir 25 -mečio, parodos„ 25 -metis, paroda, KINTINĖS MOKYKLOS KOLOGIJOS KOLOGIJOS KOLOGIJOS “ir 25 -mečio„ SINO -FRENCH “architektūros ir 25 -osios jubiliejinės parodos paroda, ir 25 -osios jubiliejaus paroda. Miesto -traumos paveldo apsauga “buvo atidengta mokyklos muziejuje. Paroda.Among them, the „25th Anniversary Exhibition of Sino -French Architecture and Urban -Rural Heritage Protection Cooperation” reviews the process of cooperation between Sino -French architecture and urban and rural heritage protection for 25 years, and discuss the protection and sustainable development of Sino -Pranešimas Metropolijoje, regioninės kultūros ir gamtos paveldo apsaugoje.

  Siekdamas paminėti 60 -ąsias diplomatinių santykių tarp Kinijos ir Prancūzijos santykių sukūrimo ir 117 -ųjų Tongji universiteto įkūrimo metines, Tongji universitetas aktyviai organizavo daugybę akademinių ir kultūrinių mainų veiklos, įskaitant parodą „Walking Jiangnan Garden“ ( Versalyje Prancūzijoje) ir „150 Kinijos architektų Prancūzijoje“ 25 -mečio seminare, Kinijos Prancūzijos universiteto prezidento forume ir kt.Ateityje taip pat bus daug veiklos.(per)

Nuoroda: https://m.chinanews.com/wap/detail/chs/zw/10219700.shtml

You May Also Like

More From Author