Kinijos mokslininkai sukūrė grafito mokslinius tyrimus

Grafenas, Fullene’as, anglies nanovamzdeliai … Šių anglies medžiagų atradimas baigė mokslinių tyrimų rato tyrimų bumą.2010 m. „Graphene“ atradėjui buvo apdovanota Nobelio fizikos premija.Tais pačiais metais Li Yuliang, Kinijos mokslų akademijos akademija ir Kinijos mokslų akademijos chemijos instituto tyrėjas, ir komanda atrado naują anglies medžiagos šeimos narį: grafitą.

Kaip ir anglies medžiagų atradimas anksčiau, grafito atradimas taip pat baigė mokslo bendruomenės tyrimų padidėjimą.Tačiau, skirtingai nuo ankstesnių anglies medžiagų tyrimų, „Gramma“ atradimo ir tyrimų atradimas ir tyrimai yra Kinijos mokslininkų tyrimų pavyzdžiai, susiję su Kinijos mokslininkais.

Nacionalinės mokslo ir technologijų darbuotojų dienos proga, norėdamas visiškai pristatyti grafito tyrimų „praeities gyvenimą“, jis pasakoja mano šalies mokslinių ir technologinių darbuotojų istoriją grafito tyrimų srityje ir nuolat skatina plėtrą plėtoti plėtrą Laukas

Pirmasis pasaulyje ir pavadintas grafitas 创

„Science and Technology Daily Reporter“: prašau supažindinti, kas tiksliai yra grafitas?Kokie yra šios dviejų matmenų anglies medžiagos pranašumai?

Li Yuliang: Graphitas yra naujas anglies -Sirijos svetimas kūnas.

Dėl turtingų charakteristikų, tokių kaip anglies cheminiai ryšiai, didelėse bendro egzistencijos sistemos, natūralios skylių struktūros ir juostos spragos šiame ženkle, grafitas rodo didžiulius pranašumus ir pažengusį pobūdį augimo, surinkimo ir eksploatacinių savybių reguliavimo atžvilgiu. Novatoriška plėtra, tokia kaip fotoelektrinis konvertavimas ir naujas modelio konvertavimas ir transformacija.

2010 m., Pirmą kartą pasaulyje, mūsų tyrimų komanda per cheminę sintezę paruošė grafito grafito filmą dideliu mastu ir pavadino jį „grafite“.Nuo to laiko gamtoje neegzistuojanti medžiaga, tokia kaip gramitas, pirmą kartą iš tikrųjų pateikiama priešais žmones, pridedant naujų narių į anglies medžiagų šeimą.Sėkmingas grafito paruošimas baigė sintetinės chemijos istoriją, kuri negalėjo paruošti pilnų anglies medžiagų, sukūrė precedentą dirbtiniam sintetiniam naujam anglies talentingoms gobliams ir atvėrė naują anglies medžiagos tyrimų lauką.

„Science and Technology Daily Reporter“: kada jūs ir komanda pradėjai mokytis grafito?Kodėl turėčiau atkreipti dėmesį į grafito tyrimus?

Li Yuliang: Nuo 1990 m. Vidurio mes pradėjome tyrinėti plokštumos anglies sintetinius chemijos tyrimus.Šiuo atveju mūsų tyrimas yra pertraukiamas.Vėliau mes ir toliau tyrinėjame tokius metodus kaip aukštos temperatūros kietos medžiagos sintezės, dviejų fazių ir daugialypės fazės sąsajos augimas. Mūsų tyrimai padarė didelę pažangą.

Iki 2004 m. Grafeno atradimas mus labai palietė.Mes reikalavome savo pirminio ketinimo.Mūsų patentas apima visus anglies suderintus užsieniečius, kuriuose yra trys raktai.Mes nuolat praturtinome grafito tyrimų konotaciją ir propagavome grafito pagrindus ir taikymo tyrimus daugelyje sričių.

Tiesą sakant, prieš grafito atradimą, visų anglies medžiagų elektroninė struktūra yra SP3 arba SP2 anglies hibridizacija. paskirstyta.

Tačiau grafitas susidaro hibridizuojant SP ir SP2.

Todėl grafitas visada buvo sritis, kurią mokslininkai tikisi ištirti, ir tai taip pat yra svarbus iššūkis anglies medžiagų srityje.Tai yra originalus ketinimas, kodėl mes studijuojame grafitą.Aš labai džiaugiuosi, kad dabartiniai tyrimai rodo, kad grafitas parodė reformos pobūdį ir našumą katalizinės, energijos kaupimo, optoelektronikos, optinės transformacijos, informacijos intelekto, naujų modelių transformacijos ir konvertavimo srityse.

Toliau vadovaukite tyrimams grafito srityje

Mokslo ir technologijų žurnalistas kasdien: kokia yra tarptautinė konkurencinė padėtis, susijusi su grafito tyrimais?Koks yra grafito tyrimų statusas mūsų šalyje?

Li Yuliang: Nuo pirmosios sėkmingos grafito sintezės 2010 m., Mūsų tyrimų komanda ir pagrindinės vidaus tyrimų komandos kartu trejetas, išsprendė pagrindinius mokslinius klausimus, tokius kaip grafito kontrolė, augimas ir klasterių valstybės struktūra. Katalitinės, energetikos, optoelektronikos, gyvybės mokslų, intelektualios informacijos ir naujų medžiagų transformacijos ir konversijos modelių srityse buvo pasiekta daugybė tarptautinių tyrimų rezultatų ir toliau vadovavo šios srities tyrimams tarptautiniu mastu.

Paveikite mūsų tyrimų, susijusių su grafito tyrimais, mokslininkai taip pat atrado daugybę puikių grafito savybių ir pritaikymo. , padaryti grafitą kuo naujausią naują medžiagą.

Šiandien daugiau nei 500 tyrimų grupių daugiau nei 60 pasaulio šalių ir regionų atliko grafito tyrimus.Kinijos mokslų mokslų mokslo ir technologijų strategijos konsultacijų tyrimų instituto, Kinijos mokslų akademijos ir Cori’o Wei’ano, „2020 Research Frontier“ ataskaitoje „Mokslo mokslų ir technologijų strategijos“ tyrimų institutas „Graphite“ tyrimai buvo išvardyti kaip vienas iš dešimties geriausių taškų, esančių „Hotstropots in“. Chemijos ir medžiagų mokslo sritis.

Mokslo ir technologijų žurnalistas kasdien: kokius sunkumus jūs ir komanda susidūrėte tiriant grafito tyrimus?

Li Yuliang: Tyrime grafitu mūsų komanda susidūrė su daugybe svarbių iššūkių ir sunkumų.Pavyzdžiui, atrastas anglies medžiagas sudaro SP2 anglies hibridizacija.

Tuo pačiu metu, sintetinės chemijos perspektyvoje, sintetinių kompozicinių anglies medžiagų precedentas nebuvo naudojamas normalioje temperatūroje per sintetinę chemiją. Dinamika ir termodinamika, mes neturime jokios patirties, iš kurios reikia mokytis, tai yra rimti iššūkiai.

Be to, nuo 1990 m. Vidurio iki maždaug 2005 m. Mano šalies instrumentai ir įranga yra palyginti seni.

Mokslo ir technologijų žurnalistas kasdien: kokia yra naujausia jūsų grafito tyrimų pažanga?Kokias galimas programų perspektyvas dabar parodė grafitas?

Li Yuliang: Šiuo metu mūsų grafito tyrimai įgijo daugybę proveržių pažangos katalizinės, energetikos, optoelektronikos, gyvybės mokslų, informacinio intelekto ir naujos modelio medžiagos transformacijos ir konversijos srityse.

Pvz., Mes sukūrėme nulinio pobūdžio metalo atomo katalizatorių ir sukūrėme naują atominės katalizinės sąvoką.

Tuo pačiu metu, reaguodami į problemą, kaip pasiekti aukšto efektyvumo sintetinį amoniaką esant normaliai temperatūrai, pradėjome nuo koncepcijos naujovių, nutraukdami problemą, su kuria susiduria tradiciniai katalizatoriai, ir sėkmingai ruošdami sintetinius amoniako katalizatorius su keičiamais kataliziniuose efektyvumuose.Šiuo metu trys katalizatoriai, kurių gamybos greitis yra didžiausias pasaulyje, yra iš grafito sistemos.

Be to, remdamiesi daugybe ypatingų grafito savybių, energijos kaupimo srityje, mes pasiūlėme naują „炔 炔 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 此 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 炔 此 此 此 此 炔 炔 炔 炔 炔 此 此 此 quit Yir nors greitą ličio akumuliatoriaus įkrovimą, greitai pakeisti tradicinio ličio akumuliatoriaus mechanizmą. Įkraunant ir nustatykite naują ličio akumuliatorių.

You May Also Like

More From Author