Kinijos mokslų akademijos akademija Zhao Dongyuan: „Parduodant anglies“ sveikina aukso amžių

Estimated read time 3 min read
Kinijos naujienų tarnyba, balandžio 24 d. (Žurnalistė Miao Lu) Trečiasis „anglies paskaitų salės“ etapas su „Naujųjų anglies medžiagų“ tema buvo surengta Šanchajuje, 23 -oje.Susitikime Zhao Dongyuan, Kinijos mokslų akademijos ir Fudano universiteto profesoriaus akademikas, vedė pagrindinę kalbą, paremtą „aukso amžiumi, parduodančiu anglies“, ir atlikdamas aiškinant taikymo ir plėtros aiškinimą ir plėtrą. Naujos anglies medžiagos.
Balandžio 23 d. Kinijos mokslų akademijos akademija ir Fudano universiteto profesorius Zhao Dongyuanas pasakė pagrindinę kalbą.Nuotrauka – Zhang Hengwei, „China News Service“ reporteris
Anglies elementas yra žmogaus materialiojo gyvenimo pagrindas.Zhao Dongyuanas atkreipė dėmesį, kad „ši„ medžio anglies “nėra„ anglies “. Naujo tipo anglies medžiagos, apie kurias dabar kalbame, yra anglies suprantama iš molekulinių lygių ir elementų perspektyvos“.
2020 m. Kinija pasiūlė tikslą „2030 m. – anglies viršūnių ir anglies neutralizacijos 2060 m.“.Zhao Dongyuan said: „In 2030, it reached carbon peaks. We have no problem, but in 2060 reached carbon neutrality, we are under pressure. Because many countries have spent more than 70 years from carbon peaks to carbon neutralization, and we only have 30 metų, nepamirškite, kad mes vis dar besivystančios šalys “.
Tai taip pat reiškia, kad šioje srityje pilna galimybių.„Zhao Dongyuan“ sakė: „Kurdamas naujas anglies medžiagas, jis tapo aukso amžiumi„ Parduoti anglies pardavimą “.
Balandžio 23 d. Kinijos mokslų akademijos akademija ir Fudano universiteto profesorius Zhao Dongyuanas pasakė pagrindinę kalbą.Nuotrauka – Zhang Hengwei, „China News Service“ reporteris
Pagal „dvigubos anglies“ tikslą, raktas į galimybę pasinaudoti „anglies pardavimo“ galimybe nuolat pagerinti energijos sunaudojimo efektyvumą.Šiuo metu, nors vėjo energija, saulės energija ir vandenyno energija yra ekologiškos energijos šaltiniai tvaraus vystymosi, šios technologijos vis dar yra „infantiliame laikotarpyje“ ir yra pertraukiamos. energija.
Kas yra ateities energijos pagrindas?Zhao Dongyuan teigė, kad tai buvo „mažai anglies“, „sumažinti anglies kiekį ir paversti daiktus, kuriuos anglies ir naftos sudegė kuo daugiau veiksmingų ir išvalytų daiktų. Efektyviai praktikuokite anglį ir naudokite jas, ir išspauskite aliejų, ir išspauskite aliejų valgyti. „
Anot „Zhao Dongyuan“, naftos perdirbimas yra palengvinti porėtas medžiagas, kad būtų galima išspręsti naftą ir išspręsti naftą ir mirti bei dyzelinį. Nafta efektyviai.
„Zhao Dongyuan“ funkcinė terpė yra vienas iš svarbiausių atradimų porėtos medžiagos srityje.Pranešama, kad dabartinė funkcinė terpė buvo naudojama kaip Sinopec vandenilio rafinavimo katalizatorių katalizatorius.
Be to, funkcinė terpė taip pat naudojama naujos energijos srityje. Labai gerai.
Žinoma, funkcinė žiniasklaida taip pat susiduria su tam tikrais sunkumais didelio masto populiarumo ir reklamos metu.Zhao Dongyuan atkreipė dėmesį: „Visų pirma, kaina. Kaip gaminti tiek didelės rūšies gamybą, tiek kaina yra tinkama. Tai labai didelė problema. Mes taip pat lėtai sprendžiame. Gyvenimo trukmė, pagerina gyvenimą ir išspręskite greitą įkrovimą, Tai visos problemos, susijusios su energijos baterijomis.
„Mažo anglies“ procese išlaidos ir energijos suvartojimas tapo įprasta problema, ribojanti naujos energijos vystymąsi.Siekdamas išspręsti šią problemą, „Zhao Dongyuan“ teigė, kad „anglies prekyba“ taps labai svarbi “.
„Anglies yra pats nuostabiausias elementas.” Šaltiniai nacionalinei ekonomikai.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author