Kinijos ligos kontrolė: Nenaudokite bendrojo sveikatos patikrinimo, o ne profesinės sveikatos patikrinimų.

Estimated read time 3 min read

Balandžio 25 d.,Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija surengė spaudos konferenciją „skatinti aukštos kokybės sveikatos ir sveikatos įsipareigojimų plėtrą ir apsaugoti žmonių gyvybes ir sveikatą“Esmė

Šių metų balandžio 25 d. Iki gegužės 1 d. 22 -oji Nacionalinė profesinės ligų prevencijos įstatymo viešumo savaitė.Žurnalistas sužinojo, kad 2023 m. Nacionalinė sveikatos komisija ir atitinkami vienetai kartu įvertino Nacionalinį „14 -ojo penkių metų plano“ profesinių ligų prevencijos planą.

Vertinimo rezultatai rodo, kad bendromis visų šalių pastangomis pagrindinės profesinių ligų prevencijos ir kontrolės užduotys pasiekė teigiamą pažangą ir akivaizdžius rezultatus.

Kiekvienas žurnalistas Li Xuanzheng spaudos konferencijos scenoje

Profesijos sveikata yra praktikų teisės ir interesai.

Sun Xin, Kinijos ligų kontrolės ir kontrolės centro profesinės sveikatos ir nuodų direktoriusSakoma, kad profesiniai darbuotojai naudojasi darbuotojų sveikatos apsauga pagal įstatymus, gauna profesinį sveikatos mokymą ir mokymą, reguliariai gauna darbuotojų sveikatos egzaminus ir profesinių ligų diagnozės, gydymo ir reabilitacijos teises ir interesus.

Darbdavys turi vykdyti šias pareigas: pirma, pranešimas apie sutartį.Kai darbdavys kyla dėl profesinių ligų pavojaus, būtina aiškiai nurodyti darbo vietą darbo vietoje.Antrasis yra pranešimas apie įspėjimą.Jei darbo vietoje kyla profesinių ligų pavojaus, akivaizdžioje vietoje būtina nurodyti grafinio ar įspėjimo pavidalu, tai rodo, kad darbe yra profesinių ligų pavojaus rūšys, taip pat prevencinės ir reagavimo į ekstremalias situacijas.

Be to, darbdaviai, turintys pavojų profesinėms ligoms, reguliariai organizuoja darbuotojus, kurie susiduria su profesinių ligų pavojumi, kad galėtų atlikti profesinės sveikatos egzaminus, kurie yra padalyti į keletą etapų prieš aukštesnįjį biurą, posto metu ir išvykti.Po skubios avarijos darbuotojai susiduria su profesinių ligų pavojumi ir turi atlikti avarinius darbuotojų sveikatos patikrinimus.Išeinant iš darbo dėl esamos ilgalaikės sveikatos žalos, taip pat turėtų būti priimtas išvykimo sveikatos tyrimas.

Jei kyla pavojus profesinėms ligoms, testas ir vertinimas turėtų būti reguliariai atliekamas, informuojant darbuotojus raštu ir informuojant pranešimo stulpelyje.

Darbdaviai, turintys profesinių ligų pavojaus, turėtų suteikti darbuotojams individualias apsaugines reikmenis, atitinkančius nacionalinius standartus, įskaitant apsaugines kaukes ir ausų kištukus.Kai įtariama profesinė ar profesinė liga, darbdavys yra atsakingas už tai, kad būtų organizuojami ergoteraciniai pacientai diagnozei ir vertinimui, įskaitant vėlesnį gydymo reabilitaciją.

Darbo procese darbuotojai turėtų griežtai laikytis saugos veiklos taisyklių.

Dėl sveikatos koncepcijų populiarumo darbuotojams vis labiau rūpi profesinės sveikatos problemos.Taigi, ar galite naudoti bendrą sveikatos patikrinimą, o ne profesinės sveikatos egzaminus?

Pristatė „Sun Xin“,Neįmanoma pakeisti profesinių sveikatos egzaminų bendrais sveikatos tyrimais.Du tikrinimo objektai, tikslai, organizacinės formos, teisinis pagrindas ir klinikinės diagnozės pagrindas yra skirtingi.

Pirma, objektai yra skirtingi.

Antrasis yra skirtingi tikslai.Profesinės sveikatos patikrinimai yra daugiausia ankstyvas profesinių ligų ir profesinių tabu atradimas.

Trečia, organizacinė forma yra skirtinga. ir koncentracija, ir jėga.

Ketvirtasis yra kitoks.Profesinės sveikatos patikrinimas daugiausia yra kontakto darbo vietoje dulkės, cheminiai nuodai ir kt., O koncentracija ir intensyvumas nustato tikrinimo ciklą.

Penktasis yra tas, kad techniniai reikalavimai yra skirtingi.Kalbant apie išvadas, fiziniai tyrimai paprastai yra geri arba kenčia nuo ligų.Profesinių sveikatos egzaminų išvados apima nepatogius anomalijas, apžvalgas, įtariamas profesines ligas, profesines tabu ir kitas ligas.

Galiausiai gydymo metodas yra skirtingas.Be klinikinių medicininių rekomendacijų, profesinės sveikatos egzaminams taip pat bus taikomos ir postuose.

You May Also Like

More From Author