Kinijos komercinių parduotuvių įrengimo ir parodų pramonė „Nauja“, skirta „kokybei“

Estimated read time 8 min read
„China Business Daily“ (reporteris PengasBalandžio mėn. Istorinis ir kultūrinis Suzhou miestas pateikė smegenų audrą apie scenos revoliuciją.
Balandžio 19 d. Kinijos komercinės parduotuvės instaliacija ir parodų pramonės miesto salonas su „Scenos revoliucijos ir lengvos taikos“ tema -Suzhou stoties veikla buvo sėkmingai vykdoma „OP Lighting Global R&D“ centre. Bendrai atkreipkite būsimą komercinių parduotuvių plėtros ir pramonės plėtros projektą.
Naujos produktyvios jėgos, šis dažnai paminėtas žodis tampa pagrindine komercinės scenos naujovių jėga.Tai atsispindi ne tik technologijų iteracijoje, bet ir gilūs verslo scenarijaus modelio pokyčiai.Komercinės parduotuvės instaliacijos ir parodų pramonė, kaip pagrindinė erdvės dalis, skirta formuoti aukštos kokybės socialinio vartojimo sceną, susiduria su precedento neturinčiomis plėtros galimybėmis.
Rinka yra „nauja“
Pirmąjį ketvirtį vartojimas vaidino svarbų palaikomąjį vaidmenį ekonomikos augime.Bendras fizinio vartojimo suvartojimas yra palyginti stabilus, o bendras mažmeninės prekybos socialinių vartojimo prekių pardavimai per pirmąjį ketvirtį padidėjo 4,7%, o bendra suma viršijo 1,2 trilijono.Paslaugų vartojimas sparčiai augo, o mažmeninės prekybos paslaugos pardavimai pirmąjį ketvirtį padidėjo 10%.
Vartojimo augimas neatsiejamas nuo verslo traukos ir scenos.Kai kurie komerciniai kompleksai, fiziniai prekybos centrai ir kt. Nuolat atitinka naują vartojimo tendenciją skatinti inovacijas ir plėtrą. Įvairūs scenarijai įvairiuose scenarijuose fotografuoja ir permuškite, pajuskite tendencijų ir mados susiliejimą.
Hu Bin, „China Business Daily“ prezidentas ir vyriausiasis redaktorius Hu Bin, Nacionalinės komercinės dienos federacijos prezidentas
Hu Bin, „Kinijos verslo dienos“ prezidentas ir redaktorius, teigė, kad vartotojų paklausa nuolat tobulinama, ir vis daugiau pabrėžia patirtį ir emocinį pasitenkinimą.Yra daugybė komercinių parduotuvių instaliacijų ir parodų rinkų.
„Be to, didėjant šalies aplinkos apsaugai ir tvariai plėtrai, žalioji, ekologiška ir tvari projektavimo koncepcija pamažu taps nauja pramonės plėtros kryptis.” Žiūrėti į priekį.
Wang Yue, Kinijos komercinės federacijos komercinės parduotuvės montavimo ir parodų pramonės skyriaus generalinis direktorius, „Hebei Changhong Group Technology Co., Ltd.“ direktorius.
Wang Yue, Kinijos komercinės federacijos komercinės parduotuvės instaliacijos ir parodų pramonės skyriaus ir „Hebei Changhong Group Technology Co., Ltd.“ generalinis direktorius, labai sutinka su tuo.Jis mano, kad kaip svarbus parodos dizaino elementas, jo spalvų temperatūra, apšvietimas, spalvų perteikimas ir kt. Gali paveikti vartotojų jutimo patirtį ir emocinę reakciją.Turime kruopščiai bakstelėti meninį ir techninį šviesos pobūdį, integruoti ją į scenos dizainą, sukurti kūrybingesnę ir užkrečiamą ekrano erdvę ir nuolat pritraukti bei skatinti vartotojų potencialą.
„Tai taip pat reikalauja, kad mūsų pirmaujančios pramonės įmonės, tokios kaip„ Ophamming “partneriai, vykdo artimesnius mainus ir bendradarbiavimą.”
Ma Zhiwei, „Opi Lighting Co., Ltd.“ viceprezidentas.
„Gera šviesa yra ne tik savotiškas sugebėjimas, bet ir atsakomybė.” naujos kokybės.
Sistema stimuliuoja „naują“ jėgą
Forume 19 -osios popietę svečiai sutiko, kad geros komercinės parduotuvės instaliacijos ir parodos gali ne tik formuoti aukštos kokybės tuščias scenas, bet ir tiesiogiai paveikti vartotojų emocinį suvokimą ir patirtį.
Kalbant apie tai, kaip toliau skatinti „naują“ pramonės įmonių galią, Zhao Haoxing, Zhejiango technologijos universiteto, Kinijos -Afrikos ekonomikos ir prekybos instituto dekanai ir Hangzhou E komercijos tyrimų instituto dekanas.
Kinijos -Afrikos ekonomikos ir prekybos instituto, Zhao Haoxing, Hangdžou elektroninės prekybos tyrimų instituto dekanas
„Kinijos verslui reikia žmonių, prekių ir sričių naujovių ir pokyčių. Nauja padėtis yra tolima, todėl būtina sukurti naują šiuolaikinio verslo apyvartos sistemą.” , nauji modeliai, pagrindinės technologijos, pagrindinės technologijos giliai suliejimas.Tai taip pat kelia naujus komercinių parduotuvių įrengimo ir parodų pramonės reikalavimus.
„Naujo produktyvumo plėtra yra novatoriška problema ir reformos klausimas. Tik išdrįsdamas atverti taškų kortelę ir suformuoti ilgalaikį sveikatos mechanizmą, gali būti visiškai skatinamas vidaus paklausos potencialas.”
Vadovaujami naujojo produktyvaus produktyvumo, komercinės parduotuvės instaliacija ir parodų pramonė yra susiję su giliais pokyčiais.Naudojant naujas technologijas, naujas medžiagas ir naujas koncepcijas, verslo erdvės dizainas tampa protingesnis, individualizuotas ir humaniškas.Tuo pačiu metu komercinės parduotuvės instaliacija ir parodų pramonė aktyviai tiria integraciją su kylančiomis pramonės šakomis, kad sukurtų įvairesnius verslo modelius ir turtingesnę vartotojų patirtį.
Šiuo atžvilgiu Wang Shengan, „Hangzhou Yibei Zhijian Technology Co., Ltd.“ įkūrėjas ir techninis direktorius, turėjo gilų supratimą.Jis sakė, kad dalijantis AIGC (dirbtinio intelekto generuojančio turinio) dalinimuisi kosmoso dizaine, palyginusiu žemą.AIGC turi unikalius pranašumus ir sugebėjimus dizaino kūrybinėje kartoje, interjero dizaine ir erdviniu išdėstymu, architektūrinės išvaizdos dizainu ir statybinių medžiagų pasirinkimu.
„AIGC atneša ne tik produkcijos rezultatų pokyčius, bet ir didžiulius verslo modelio pokyčius, personalo struktūrą, pramonės ribą ir kt.” Wang Shengan.
Kalbant apie novatorišką technologijos pritaikymą, Zhengas Lei, OPI apšvietimo R&D ir Solutions centro vyresnysis direktorius, mano, kad SDL šviesos variklis gali suteikti vartotojams emocinę, sveiką, funkcinę vertę ir gali suteikti įmonės efektyvumą, kokybės kontrolę, kokybės kontrolę, aukščiausios vertės ir kt.
„Dizainerių ir prekės ženklų nuorodos taps arčiau, o scenos dizaino erdvė yra labai perspektyvi.” Norėdami suprasti, kad šviesos laukas yra šviesos lauke, yra šviesos laukas.Šviesos, kaip vidutinio, profesionalus dizainas taikomas komerciniams kompleksams, komercinių prekės ženklų parduotuvėms, medicininio poilsio ir kultūros bei meno centruose ir kt., Pateikiant organinę architektūrinės konotacijos ir vidaus dizaino sielos vienybę bei sukuriant geriausią vaizdinę aplinką.
Važiuokite aukštyn, kad patrauktumėte „naują“ mašiną
Komercinės erdvės ir scenos inovacijos tapo svarbiomis jėgomis skatinti socialinę pažangą ir įgalinti geresnį gyvenimą.
Apskritojo stalo dialogo metu renginio dieną Wang Keqiang, Kinijos komercinių sąjungų parduotuvės diegimo ir parodų pramonės skyriaus pirmininko pavaduotojas, Šanchajaus šiuolaikinių rekvizitų asociacijos pirmininkas, Šanchajaus Yi kanalo PR pirmininkas, Shen Yingjiu, viceprezidentas „OPI Lighting Co., Ltd.“ prezidentas, Šanchajaus tarptautinis dizainas „Zhou“ vykdomasis vicepirmininkas, Šanchajaus „Ziyi Idea Consulting Co., Ltd.“ įkūrėjas Wang Jing, Rytų Kinijos komunikacijos universiteto dizaino katedros direktorius, Zhang Jiaming, Kinijos verslo naujienų instituto vykdomasis viceprezidentas ir generalinis sekretorius Zhang Jiaming Cui Yao, „Smart Technology Co.“ generalinis direktorius, turi gilų pasiekimą skirtingose ​​srityse, tačiau turi gilių pasiekimų pramonėje Atliekant mainus „naujos kokybės skatinamosios komercinės erdvės ir produktyviosios jėgos“ tema.
Wang Keqiang mano, kad naujas produktyvumas ne tik suteikia galimybių technologinėms naujovėms ir produktų atnaujinimui atnaujinti komercinės parduotuvės instaliacijos ir parodų pramonei, bet ir reikalauja, kad ji patenkintų vartotojų poreikių pokyčius ir suaktyvintų rinkos konkurenciją.Todėl pramonės įmonės turi sustiprinti savo novatoriškas galimybes, sustiprinti paslaugų lygį ir prekės ženklo vertę, kad susidorotų su būsima rinkos konkurencija.
Shen Yingjiu teigė, kad daugiausia dėmesio skiriama kvazi -naujiems poreikiams, o pagrindinė įmonė turi imtis kvazių poreikių ir pagrįsti pramonės transformacija ir atnaujinimu.Sutelkdamas dėmesį į optinės pramonės sritį, OP apšvietimas pagreitina visos grandinės atnaujinimą.”Greitai plėtojant naujas technologijas ir naujas pramonės šakas, mes esame labai pasitikintys savimi, sukuriame reikšmingą konkurencinį pranašumą ir papasakojame fotosintezės istoriją.”
Scenos dizainas yra akivaizdus tobulinant vartotojo patirtį.”Per gilią integraciją į mokslą ir technologijas, kultūrą, meną ir kitas sritis verslo erdvė yra kūrybingesnė ir konotatyvesnė. Scenarijaus dizainas turėtų priversti vartotojus jaustis viliojančiai ir patogiai, ir padaryti dizaino naujoves ir meninę išraišką bei kitas gilias integracijos naujoves ir perdavimo vertę . “ – sakė Wang Jingqian.
„Scenos inovacijos yra puikios.” Scenos inovacijos yra puikios. „Tuo pačiu metu pramonės įmonės aktyviai tyrinėja bendradarbiavimą su aukščiau esančiomis ir pasroviui esančiomis įmonėmis su pramonės grandine, kad pasiektų dalijimosi ištekliais ir papildomais pranašumais.Tikimasi, kad asociacija, žiniasklaida ir kt. Vaidins gerą vaidmenį teikiant paslaugas, standartizavimą ir lyderystę, siekdama skatinti bendrą pramonės kokybės atnaujinimą.
CUI YAO mano, kad intelektualios energijos suvartojimo įgyvendinimo planas yra būtinas norint sumažinti įmonių sąnaudas ir efektyvumą bei aukštos kokybės plėtrą.Pavyzdžiui, įgyvendinant apšvietimo schemos optimizavimą ir atnaujinimą, pridedant DC centralizuotą valdymą ir DC apšvietimo įrangą, remiantis tradiciniais apšvietimo linijų sprendimais. Efektyviai sumažinkite energijos suvartojimą ir sumažinkite išlaidas.Šis intelektualusis elektros planas turi daugybę nuolatinės srovės apšvietimo įrangos rinkos paklausos. Aukštesnės kokybės vystymasis.
Verta paminėti, kad ėjimas į optinio apšvietimo pramonės priekinę liniją gali dar labiau pajusti naują orą, kurį sukėlė „kokybė“ iš „New“.
Valdymo valdymo metu galima pasiekti keturis sezonus ir vienos dienos šviesos spalvų pakeitimą; Naujovės.
Šis salono renginys ne tik sudarė mainų ir bendradarbiavimo platformą komercinių parduotuvių montavimo ir parodų pramonei, bet ir parodė begalines komercinių scenų, kurias skatina naujos produktyvios pajėgos, galimybes.Stovėdamas naujame pradiniame taške, komercinės parduotuvės instaliacija ir parodų pramonė turi atidžiai suvokti plėtros galimybes ir skatinti tvarų ir sveiką pramonės plėtrą, turint atviresnį mentalitetą ir novatoriškesnį mąstymą.
„Eikime koja kojon, ištirkime scenos revoliucijos gylį ir plotį, sukurkime daugiau staigmenų vartotojams ir sukurkite didesnę vertę pramonei. Tuo pačiu metu mes taip pat laukiame šios naujos produktyvios verslo scenos naujovių mums „Wang Yue pasakė“ Wang Yue.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author