Kiek protingas yra „Chengdu 2024 Tangyou Cup“?Šios „juodosios technologijos“ prideda sparnus!

Estimated read time 3 min read
2024 m. „Da Dar Energy Tomes Cup“ ir „Yubber“ taurės finalas (toliau – „Chengdu 2024 Tangyou“ taurė) yra teisingas. „Intelligent Technology“ produktai taip pat visiškai įgalins „Chengdu 2024 Tangyou Cup“.
Mokslo ir technologijų galimybės, skirtos pagerinti lauko kokybę
„Chengdu High -tech“ sporto centras
„Chengdu High -tech“ sporto centras anksčiau surengė „Chengdu World“ stalo teniso čempionatus ir „Chengdu Grand Games“ stalo teniso varžybas ir sukaupė turtingą bėgimo patirtį.2024 m. „Tangyou“ taurė Čengdu, laikydamasis žaliojo ir kuklumo principo, pridėjo keletą aukštųjų įrenginių badmintono projektams renginio vietoje ir dar kartą praplečia renginio vietos matmenis.
Šviesos transformacijos žemėlapis pagal „Red Star News“
„Smart Light Control“ sistema visada buvo vienas iš „Chengdu High -Tech“ sporto centro akcentų.Badmintono žaidime sportininkai turi ilgą laiką ieškoti kamuolio judėjimo, todėl tiesiogiai apšvietimo žibintai negali pasirodyti tiesiai virš renginio.
Tobulėjant mokslui ir technologijoms, „tikroji laiko atkūrimo sistema“ yra „Eagle Eye“, kurią visi dažnai nurodo. Badmintono įvykiai.„Chengdu High -tech“ sporto centras šį kartą pridėjo 10 „Eagle Eyes“ aukštųjų greičių kamerų. -Dimenziniai vaizdai.
Išmanieji produktai pagerina paslaugas
Didelio masto įvykio sėkmė dažnai rodoma per daugelį detalių.Pavyzdžiui, „Chengdu 2024 Tangyou“ pristatė daug intelektualių produktų, kad suteiktų puikią patirtį dalyvaujantiems sportininkams ir auditorijai.
„Chengdu High -Tech“ sporto centro „Smart“ batų dėžutė yra drabužinėje.
Personalas pristato šią intelektualiųjų batų dėžę
Be to, į „Atlete Lounge“ buvo investuota dvi projekcijos, siekiant patenkinti sportininkų, kuriuos reikia žiūrėti, žiūrėti, žiūrėti, laisvalaikis ir pramogas, poreikius.Renginio vieta taip pat paruošė intelektualią kūno rengybos veidrodį ir Mdash;Šis intelektualus terminalas su aukšto apibrėžimo ekranais, mikrofonų masyvas, šviesa ir somatosensorinė technologija gali paskatinti sportininkus sekti trenerį „svaiginantį“ į veidrodį, kad atsipalaiduotų prieš žaidimą ir atidėtų tempimą.
Projektorius sportininko poilsio zonoje
Renginio vietoje taip pat tarnaus ir išmanusis mažmeninės prekybos robotas.”Šis mažmeninės prekybos robotas yra pirmasis paslaugų robotas pramonėje, daugiausia dėmesio skiriantis„ Pan -Retail “laukui. Jis gali išspręsti didžiausio kasdienio mažmeninės prekybos pasiūlos problemą. Jis turi daugialypį suliejimo algoritmą, kuris gali puikiai pritaikyti a Aš tikiu, kad žaidimo metu tai gali suteikti kitokią patirtį.
Išmanusis mažmeninės prekybos robotas
Pažangi technologija apšviečia žalią stadioną
Laikantis žaliosios ir technologijos integracijos, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos visada buvo labai vertinama.Lietaus vandens atkūrimo sistema, vidaus CO₂ koncentracijos stebėjimo sistema, vidaus CO₂ koncentracijos stebėjimo sistema, CO koncentracijos stebėjimo įtaisas su išmetimo įranga, naujos vėjo taupymo operacijos, tokios kaip CO koncentracijos stebėjimas su oro išmetimo įranga ir kitos energijos taupymo sistemos ir įranga Įsivaizduokite išteklių išsaugojimą ir padėkite žalią ir žemą anglies plėtrą
Anot atitinkamo asmens, atsakingo už Chengdu 2024 Tangyou Cup vykdomosios agentūros, „Be šviesos kontrolės ir hidroenergijos valdymo, taip pat yra speciali intelektualioji sistema, skirta stebėti visos vietos veiklą. Technologijų sistema gali atnešti. Geriausia „Chengdu 2024“ patirtis “.
„Chengdu High -tech“ sporto centro žemėlapis pagal „Red Star News“

You May Also Like

More From Author