KI baldai, šviečiantys aukštojo mokslo parodoje, novatoriškas dizainas lemia naujus švietimo aplinkos pokyčius

Estimated read time 2 min read
Tobulėjant laikams, didėja žmonių poreikis dėl aukštos kokybės ir novatoriškų švietimo išteklių.Šiame kontekste balandžio 15 d. Fuzhou atidaryta 61 -oji aukštojo mokslo paroda, pritraukdama daugybę gerai žinomų švietimo įstaigų ir pramonės lyderių.„Ki“ baldai, kaip profesionalus švietimo baldų gamintojas, ne tik pasirodė kaip parodos dalyvis, bet ir įsipareigojo skatinti švietimo aplinkos optimizavimą.
Ki baldai žino mokymo aplinkos svarbą mokymo kokybei.Tarp jų „Bingcor“ grupės stalas tapo parodos akcentu.Šis stalo dizainas yra unikalus.
Be to, „Ki“ baldai sukūrė intelektualią klasių patirties sritį, kad lankytojai galėtų patirti patogų modernaus dizaino mokymą.Patirties srityje kolegijos mokytojai ir švietimo ekspertai bei „Ki Furniture“ dizaineriai aptarė būsimos švietimo erdvės kūrimą.Jie ne tik atkreipia dėmesį į paties produkto dizainą, bet ir galvoja, kaip sukurti patogesnę ir efektyvesnę mokymosi aplinką mokytojams ir studentams iš įvairių perspektyvų, tokių kaip švietimo psichologija, ergonomika ir aplinkos dizainas.
Cui Huaijie, „Ki China Marketing“ generalinis direktorius, teigė, kad jie ir toliau atkreips dėmesį į švietimo plėtros tendenciją, atlikdami tyrimus apie faktinius mokytojų ir studentų poreikius, ir stengsis sukurti mokymo baldus, kurie labiau atitiktų Šiuolaikinės švietimo koncepcijos.Jie tikisi bendradarbiauti su daugiau universiteto institucijų, kad būtų skatinamas švietimo aplinkos optimizavimas ir prisidės prie tvarios švietimo plėtros.
61 -ojo aukštojo mokslo parodoje „Ki“ baldų demonstravimas ne tik parodė savo profesionalių baldų gamybos sugebėjimus, bet ir atspindėjo jų išsamų supratimą ir unikalias įžvalgas apie švietimo aplinkos optimizavimą.Vykdydami novatoriškus dizaino ir aukštos kokybės produktus, jie suleido naują gyvybingumą į švietimo eigą ir teikė tvirtą palaikymą.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author