Kentucky korvpall lööb St. Joseph’s Hawks’i pikalt maha

Estimated read time 2 min read

Kentucky korvpallimeeskond alistas esmaspäeva õhtul dünaamilise ja võitlusliku Saint Joseph’s Hawksi 75-73 pikalt. Wildcats jäi teisel poolajal koguni üheksa punktiga maha, enne kui nad mängu pikemaks ajaks otsustasid.

Trey Mitchelli võtmemäng

Wildcats’i kangelaseks oli Lääne-Virginia siirdunud Trey Mitchell. Ta viskas 21 punkti, sealhulgas 10 punkti lisaaja jooksul. Mitchellil oli ka 10 lauapalli ja kolm assisti.

Mitchelli võtmetegevus oli jätkuks tema tugevale hooajale. Ta teeb keskmiselt 12,8 punkti, 8,8 lauapalli ja 2,3 söötu mängu kohta.

Kentucky korvpall lööb St. Joseph’s Hawks’i pikalt maha

Reid Shepherdi mitmekülgne mõju

Reed Sheppard, Londonist pärit värske kaitsja, tegi Wildcatsile samuti tugeva mängu. Ta tõi 12 punkti, kuus lauapalli ja viis assisti.

Sheppardi võime mõjutada mängu mõlemas väljakupooles muutub Wildcatsile üha olulisemaks. Ta teeb keskmiselt 11,2 punkti, 4,8 lauapalli ja 3,5 söötu mängu kohta.

Reeves ja Dillinghami kaitsemured

Antonio Reeves ja Rob Dillingham on jätkuvalt hädas kaitses. Reeves ja Dillingham said kokku 10 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu. Samas tegid nad viis viga ja viis viga.

St. Joseph’s kaitsjad tegid head tööd, kasutades Reeves’i ja Dillinghami kaitselisi nõrkusi ära. Reeves ja Dillingham olid sageli positsioonilt väljas või tegid halbu kaitseotsuseid.

VÄLJASPOOL MÄNGU.

Kui Wildcats tahab võistelda meistritiitli eest, peavad Reeves ja Dillingham parandama oma kaitsetööd. Wildcatsil on raske mänguplaan ja nad peavad võitmiseks endast kõik andma.

Võtmepunktid.

Trey Mitchell on Wildcats’i võtmemängija.
Reid Shepherd on meeskonnale väärtuslikuks abimeheks nii rünnakul kui ka kaitses.
Antonio Reeves ja Rob Dillingham peavad oma kaitsemängu parandama.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours