Kelios priemonės ir skatina aukštos kokybės kaimo turizmo vystymąsi

  Gegužės 8 d. Buvo surengta speciali konferencija apie kaimo turizmą provincijoje.Susitikime pabrėžiama, kad svarbios Aukščiausiojo vadovybės generalinio sekretoriaus generalinio sekretoriaus ekspozicijos, susijusios Komitetas ir provincijos vyriausybė.Gubernatoriaus pavaduotojas Hu Yun pirmininkavo susitikimui ir kalbėjo.

  Susitikime atkreiptas dėmesys į tai, kad Sichuanas, kaip didelė turizmo provincija, turi gausų išteklių apdovanojimus ir išsamius turizmo formatus, o turizmo pramonė, ypač kaimo turizmas, pagreitina atsigavimą.Tobulėjant kaimo atgaivinimo darbui, kaimo turizmas tapo svarbiu atskaitos tašku ir keliu, kaip išsamiai atgaivinti kaimo kaimus mūsų provincijoje.

  Susitikimas pabrėžė, kad visos vietos ir departamentai turėtų sutelkti dėmesį į provincijos partijos komiteto „Keturios modernizacijos, miesto ir kaimo integracijos ir penkių rajonų“ plėtros strategijos. Kaimo pramonės sistema ir ugdo visą elementarią kaimo formatą „Valgymas, apgyvendinimas, kelionės ir pramogos“.Būtina išmokti patirties ir naudoti Zhejiango „10 milijonų projektų“ patirtį, bendrą planavimą ir sistemingą pažangą, pagerinti kaimo turizmo elementų garantiją, optimizuoti kaimo turizmo produktų struktūrą, sukurti kaimo turizmo rodiklių vertinimo sistemą ir veiksmingai saugoti saugumą Apatinė eilutė, auginama sausumos raudona linija ir ekologinė raudona linija ir skatina visą provincijos kaimo turizmo aukštos kokybės vystymąsi.

You May Also Like

More From Author