Keliais -teritorijų laipsnis ankstyvas perspėjimas!Polio švietimas buvo transliuojamas, o tėvų mentalitetas buvo stabilus!

Estimated read time 9 min read

Įvairių rajonų priėmimo zonos yra padalintos į kepimą, ir tai yra judriausias tėvo laikotarpis.

Namo laipsnio ir pirkimo tema kiekvieną dieną tampa aukšta dažnių žodžiais, pradinėje mokykloje, jaunesnėje vidurinėje mokykloje … Tėvų atrankos strategijos negali trumpam sustoti.

Galų gale, pradinėse mokyklose įtrauktų studentų skaičius yra didelis, o keli rajonai suteikia laipsnį ankstyvame perspėjime.

Įspėjimas apie laipsnį, stojančiųjų skaičius pasiekė 10 metų aukštį

Koks yra tėvų saugumas?

20024 m. Priėmimo sezonas yra turbūt patys įtempti metai visiems tėvams.Viena vertus, studentų, įtrauktų į „Foshan“ pradinių klasių moksleivius, skaičius kasmet padidėjo.IstorijaNauji aukštumosEsmė

Kita vertus, padidėjęs registracijų skaičius ir naujas priėmimo etapas sukelia laipsnio tiekimo spaudimą, Pietų Kinijos jūros, Sanshui ir kt.Keli miestai ir gatvės skelbia laipsnio įspėjimusEsmėTokie kaip Nanhai Guichengas, Shishanas, Xiqiao, Dali ir daugelis kitų viešųjų pradinių ir vidurinių mokyklų viršijo priėmimo planą;Tikimasi, kad taško laipsnis sumažėsNimfo


Be to, dėl to, kad daugelyje projektų negalima pateikti laiku ar pagal kokybę, tėvų svarstymai pirkti namus ir namų pirkimas taip pat prideda pagrindinį aspektą:Ryžtas.Tokiu būdu reikėjo paminėti Sanshui.Nuo 2023 m. Liepos mėnĮgyvendinus „namų pirkimą ir namą“, Savininko tėvai gali įsikurti tiesiogiai nusipirkti namą, kuris suteikia galimybę patogiai mokyklai, o tai prilygsta pasitikinčiam įsitikinimui.Tai nėra sunku suprasti.(Duomenų šaltinis: „Sanshui“ leidimas)


| „Sanshui“ naujas miesto nekilnojamasis turtas |

Sparčiai padidėjęs namų ūkių skaičius taip pat rodo, kad Sanshui turi pakankamai pasitikėjimo ir išteklių, kad galėtų priimti.Tarp jų naujas naujų mokyklų skaičius yra toli į priekį.Pastaraisiais metais Sanshui nuolat stiprino mokyklų ir kitų išteklių statybą.3,7 milijardo investicijų,,Naujai padidėjo daugiau nei 30 000 viešųjų laipsniųEsmėVisų pirma, „Sanshui New City“, kuris yra visiškai pastatytas, turi akivaizdesnius švietimo išteklius.Remiantis viešu pranešimu „Sanshui rajono švietimo specialusis planas (2020–2035)“, 4 iš 9 naujų mokyklų yra Sanshui Naujajame mieste.


Tarp jų ji buvo naudojama 2023 m. Gruodžio mėn„Sanshui New Town“ pradinė mokyklaStatyba pagal provincijos lygio mokyklų standartus tai yra pirmasis pasirinkimas, kurį daugelis tėvų į tai nukreipė.Naujausioje registracijos vietoje ši sritis yra projekte, arčiausiai mokyklosPoly Ching Neng ir MansionGalima sakyti, kad tai yra tėvų „Ming“ prekės ženklas.


| Paveikslėlio šaltinis: paskelbtas „Sanshui“

„Sanshui New City Core“ zona15 -Near -pilno mokymas

Ką matai, jei tai matote

Kodėl tu taip sakai?Išorėje Poly Chingneng ir pagrindinėje Sanshui Naujojo miesto, kuriame yra vyriausybė, sritis, yra išsilavinę turtingi ir tiesūs tėvų skausmo taškai.Maždaug 500 metrų nuo projektoXincheng pradinė mokyklaTai tik „priekinis patiekalas“, nuo darželio, pradinės mokyklos, jaunesniojo vidurinės mokyklos iki vidurinės mokyklos15 -Near -pilno mokymasVisi, visi gauti.tai reiškia,Išsprendę jaunų ir mažų problemą, tėvams nereikia jaudintis dėl ankstyvosios Xiao Sheng stadijos.(PASTABA: Jame taikomas Metų švietimo biuro paskelbtas priėmimo planas.)

| „Sanshui“ naujoji miesto pradinė mokykla |

Poly Ching Nengneng ir vidurinės mokyklos vyriausybės vieta yra suskirstytiYundonghai mokyklaTai taip pat provincijos lygio mokykla.(Duomenų šaltinis: išleistas „Yundonghai“)


Ypač tada, kai jūsų vaikai gali miegoti kiekvieną dieną, jie gali atsikelti po pusvalandžio.

Dar svarbiau, be „standartinės“ mokyklos, tėvams buvo suteiktas ir „Sanshui“ naujas miestas, susijęs su kultūriniu švietimu.

Tokių kaip funkcinė„Sanshui“ naujojo kultūros muziejus, „Nacionalinės pirmosios bibliotekos“ gavimas septynis kartus iš eilės iš eilėsSanshui biblioteka(Šaltinis: „Yundonghai“ leidimas), taip pat yra intymus kontaktas su gamtaHexiango ežero parkasNimfo

| „Sanshui“ biblioteka |

Svarbiausia yra tai, kad kiekvienas vaikų švietimo žiedas yra naujame Sanshui miesteNereikia lauktiEsmė

Antra, „Poly Poly“ viduje Poly, kuris giliai augina Sanshui, nuolat gilina tyrimus.

Šis atsakymas yra naujas poli atnaujinimasTrys gera penkiolika galios sistemosEsmėaplinknepaprastaiTiesioginiai, geri produktai, geros paslaugosNuo išorės iki visų dimensijų atnaujinimo humanitarinių mokslų švietimas prasiskverbia į visus gyvenimo aspektus ir sukuria unikalų Sanshui Naujajam miestui.Visagalė humanitarinių mokslų švietimo bendruomenėEsmė

Guangfu kultūra+Guo chao ip

Sukurkite trijų vandens humanitarinių mokslų švietimo rinką

Taigi, kaip greito požiūrio metu Poly Chingnengas ir vyriausybė gali pasirinkti kitokį požiūrį kurti savo humanistinį qi, leisti švietimą įstoti į bendruomenę ir integruoti į kasdienį gyvenimo gyvenimą?Pažvelkime į juos po vieną:  Aukštos vertės estetinė, unikali Guangfu kultūros rezidencija

Visų pirma, iš pastato fasado galite pajusti Poly Chingneng ir naujųjų vyriausybės Kinijos kultūros genų paveldėjimą.

Bendras simetriškas projekto išdėstymas yra gana populiarus, o kiekvieno bokšto viršus yra priimtas„Bakalauro dangtelis“Stogo dekoravimo struktūra atspindi žmogaus švietimo bendruomenės koncepciją, taip pat perteikia gražią „drąsiai surišo“ prasmę.

| Išoriniai projekto fasadai

Dar svarbiau, kad Poly Ching Nengneng ir Mansion giliau supranta naująją kinų kultūrą.Projektas kartuKinų stiliaus kiemo erdvės pratarmė, Įeinant į vartus, antrasis įėjimas, trijų sodas, atkuria Guangfu dvaro „trijų dalių sistemą“, kad grįžtų namo.

Šis grįžimas namo yra styginis į „Guo Chao“ komercinę gatvę, vidurinį ceremonijos kraštovaizdžio veleną, Guangfu sodą ir kt., Ir integruokiteŽymos elementai, tokie kaip „Wake -up Lion“, „Kung Fu Kid“ ir kitos etiketėsTegul turtinga estetika integruoja į gyvenimą.Tokiu būdu vaikai nuo ankstyvo amžiaus gali suvokti tradicinės kultūros žavesį, sustiprinti kultūrinį pasitikėjimą savimi ir leisti Kinijos kultūrai tęsti paveldėjimą.


| Bendruomenės skulptūros IP real -view žemėlapis   


Pateiktas natūralus ir humanistinis paveldas, aukštos kokybės tėvas -vaikas

Be to, kad atkreipė dėmesį į estetikos jausmą, Poly Chingnengas ir vyriausybė taip pat atidavė kultūrinę konotaciją bendruomenės sode, be to, jie išleidžia daug pinigų sodui atnaujinti.

ProjektasApie 49 000 kvadratinių metrų centrinės centrinės ašies sodoTai prilygsta 6 futbolo laukų dydžiui.

Vaikščiodami jame, visi jie yra žalieji ir žaliuojantys augalai, renkantys keturių sezonų paslapčių koeficientus.

Kiekvienas augalas čia buvo kruopščiai atrinktas, pavyzdžiui, „Pushu“, „Camphor“, „Bai Bai“, „Huanghua Suzuki“ ir kt., Kurie yra pagrįsti keturių sezonų transformacijomis, kurios turi ir dekoratyvinę vertę, ir švietimo reikšmės.

Kasdien kūdikyje tėvai gali pasakyti savo vaikams, kaip dygsta sėklos, kaip vikšras tampa drugeliu … skatina vaiko norą ištirti gamtą.

| Projekto sodo tikroji scena

Be to, visas bendruomenės sodas taip pat laimėjo Guangfu esmę, sumaniai integruotą į „Wake -up Lion IP“ ir iš Guangfu kultūrosIštraukos elementai, tokie kaip Xiangyun, slyvų žiedų krūva, KurtiFunkcijos tema „Wild Quyu Park“Esmė

Čia galite atsekti tradicinę kultūrą su savo vaikais sąveikaudami žaidime;

Galima sakyti, kad bendradarbiavimas tarp mokyklų ir bendruomenės švietimo leidžia vaikams praturtinti savo gyvenimo patirtį ir išsamiau tobulėti, be savo žinių klasėje.

| Projekto sodo perteikimai

Be abejo,Geram humanistiniam bendruomenės sodui ne tik reikia žalių augalų ir palaikančių visženį Changxiną, bet ir reikia apsvarstyti daugiau vietos bendruomenės humanitariniams mokslams.

Poly Ching Nengnengas tai žino ir specializuojasi vidurinės ašies sodeNustatykite 2 bendruomenės gyvenamuosius kambarius, Visiškai apžvelkite bendruomenės savininkų laisvalaikio veiklą ir socialinius poreikius.

| Tikras bendruomenės gyvenamojo kambario vaizdas

egzistuotiViršutinio sluoksnio funkcijaViršuje „Poly Ching Neng“ ir dvaras taip pat padarė atnaujinimo iteracijas, kad galėtų kurtiKaimynystės erdvė, tėvų ir vaikų erdvėPalaukite, kol patenkinsite skirtingus savininkų reikalavimus visame amžiuje.

Paleidžiami 5 nauji produktaiŠešiakampis išsilavinimas

BendruomenėAtlaiko testus

Turėdami pažengusiųjų humanistikos švietimo bendruomenės koncepciją, Poly Ching Nengas ir Fujianas padidino spragą su kitais projektais.Ne tik tai, kad projektas nepadarė jokių pastangų kuriant produktus, ir parodo idealaus gyvenimo gyvenamąją erdvę.Turto rinka sužinojo, kad šiuo metu projektas yra reklamuojamas5 naujų „Jingjing“ vienetų vaizdaiIr atsineškite 81-113 kvadratinius metrus„Viso gyvenimo ciklo“ vienetaiEsmėNesvarbu, ar tai antra gimusi šeima, ar ta pati salė toje pačioje salėje, yra tinkami namų gyvenimo sprendimai.


PC/FCQ/2024/04/24/13ED0F24-E465B-B162-500F3D7C74A5.png

Jei esate pirmieji namai, galbūt norėsite apsvarstyti81 kvadratinis metrų 2+1 ​​kambarysKlasikinės vertikalios salės dinaminis ir statinis pertvara yra akivaizdi, o pagrindiniame miegamajame ir antriniame miegamajame yra 270 ° kampo įlankos langai, o regėjimas yra gana šokiruojantis.

PC/FCQ/2024/04/24/419122FC-D3FD-47FA-9F58-8EC9212BDAA.PNG

Jei norite žengti vieną žingsnį į vietą, turite žiūrėti šį 113 -ojo keturių kambarių kambario kambarį.Keturios atviros kambariai yra suprojektuoti į pietus, aplenkti270 ° apžvalgos balkono apžvalga, Didelė -kiekvienos ir plačios miegamojo rankovės, erdvė yra skaidri.

PC/FCQ/2024/04/24/E9EB7858-59FC-48AF-AA8A-49393CD2E777.PNG

Nekilnojamojo turto rinka nustatė, kad kiekvienas skyrius suteikia savininkams savarankiškesnę erdvę ir gali būti laisvai koreguojama atsižvelgiant į šeimos narių pokyčius.Ypač atnešė „Smart Space“„1 kambario“ dizainasJį galima paversti vaikų pramogų kambariais, vaikų studijų kambariais ir interesų kambariais, kad būtų patenkinti įvairios gyvenimo vaizduotės.Ypač augantiems vaikams, ši išskirtinė erdvė yra ypač reikalinga norint ugdyti jų sugebėjimą nepriklausomybei.

| Tikras vaikų kambario modelio kambario paveikslėlis

Norint suteikti savininkams geresnę gyvenimo patirtį, projekto nuoširdumas yra kur kas didesnis.

Tai ne tik puikiai pateikiama matomose vietose, bet ir nori būti savininkeĮrodykite, kad sunku pasiekti geriauEsmė

Pavyzdžiui, naudokite pastato temąAliuminio filmasVieno laiko irklavimo formavimas yra ne tik plokščias ir gražus, bet ir stabilus.

Net langasNaudokite 2 neperšlampamą linijąPirma, durys ir lango burna priima vidinę aukštą ir žemą bei žemą ir žemą būdą, kaip efektyviai užkirsti kelią vandens panaikinimui.

Tokios detalės taip pat atsiranda vonios kambaryje, o nuskendimo dėžutės konstrukcija sumažina triukšmą, kai drenažo drenažas;

Prieš šepetėliu vandeniu, projektas atliks 24 valandų testo vandens bandymą vonios konstrukcijoje, kad būtų užtikrinta kokybė.

|

Šioje aukso skubėjimo eroje,Kai kitos būsto kompanijos vis dar yra konservavimo pastate ir pastatyta bazė, Poly siekė aukštesnės kokybės pristatymo, kad pabrėžtų valstybės priklausančios įmonės stiprumąEsmė

Be kokybės pristatymo, „Poly Ching Neng“ ir „The Mansion“ taip pat yra savininkaiTeikite visas ciklo priėmimo paslaugasNuo statybinių medžiagų patekimo, vizualinis hidroelektūros konstrukcijos priėmimas, kruopštus už atsekamumą atsakingu asmeniui.

Verta paminėti, kad projektas yra dar didesnis„Tikrasis auksas nebijo pirštinių baltos”Namų tikrinimo procesas, pakviestas inžinierius į baltas pirštines, pabrėžia Poly’o griežtą kokybės detalių siekimą ir yra kupinas nuoširdumo.

Paskutiniu pristatymo laikotarpiu projektas taip pat yraSpecialus trečio -vakarėlių įvertinimo skyrius, skirtas kokybės priėmimui ir priėmimui, Leiskite savininkui nerimauti dėl namo surinkimo ir pasilikti.

Ši kruopštus paslaugos visada galvojo apie vieną žingsnį savininkui ir netgi manė, kad savininkas negalvojo.

|

Galima sakyti, kad tai, ar tai išorinė švietimo aplinka, ar jos „aparatūros kokybė“ ir paslaugos, Poly Chingneng ir vyriausybė yra tinkami jauniems tėvams naujoje eroje.

Dar svarbiau, kad ši edukacinė humanistinė bendruomenė nesilaiko planavimo.

You May Also Like

More From Author