Kas bus „sulaužytas žmogus“ per 12 metų?

Estimated read time 3 min read
2012 m. Gimė Chun Xuanmao
2013 m. Ji buvo vadinama „pirmaisiais pagyvenusių žmonių plėtros metais“ pramonėje. Kinijos pagyvenusių žmonių priežiūros paslaugos.Tuo pačiu metu Chun Xuanmao daugiausia dėmesio skyrė Pekinui, daugiausia dėmesio skyrė nacionaliniam miesto išdėstymui ir pražydo 8 Pekino, Tianjino, Šanchajaus, Guangdžou, Chengdu, Chongqing, Wuhan ir Suzhou miestuose.
2024 m. „Chun Xuanmao“ įvedė dvyliktąjį sambūvio su sveikatos priežiūros paslaugomis.
2022 m. Rugsėjo mėn. Nacionalinis sveikatos ir sveikatos komitetas išleido „Kinijos sveikų pagyvenusių žmonių standartus“, nustatydamas, kad sveiki Kinijos pagyvenę žmonės turėtų atitikti savo 9 pagrindinius standartus, tokius kaip savarankiškas arainas ar pagrindinė savarankiška priežiūra, optimizmas ir savarankiškumas.„Chun Xuanmao“ sveikatos valdymo paslaugos jau seniai buvo vykdomos pagal šiuos standartus.
„Dendrobium“ priežiūra visada buvo didžiausių pensijų pramonės sunkumų. Profesionalios demencijos priežiūros grindys. daugiau.
Iki šios dienos „Chun Xuanmao“ valdo 7 pavyzdines parduotuves šalyje, o šių metų kovo mėnesį pirmiausia įdarbina pensijų tarnybos darbuotojus. Toliau mokyti aukšto lygio talentų pensijų paslaugų pramonei ir kurti talentą „Health China“ talentams.
Tobulėjant interneto technologijoms, „Chun Xuanmao“ ėmėsi vadovauti 2019 m. Išnagrinėti pensijų informaciją ir kartu sukūrė „Wecaring“ sistemą su pensijų informacijos platforma su „Yuexiang Digital“; Tendencijos Novatoriškų technologijų, tokių kaip „Big Data“, „Happy Chun Xuanmao“ programėlės, palaiminimas buvo pradėtas 2022 m., Kad būtų galima atnaujinti iš vieno neprisijungus prie internetinių ir neprisijungusių integruotų operacijų, suteikiant daugiau sveikatos ir grožio daugiau Kinijos seniūnų.
Kalbant apie pagyvenusių žmonių priežiūros paslaugas, „Chun Xuanmao“ nuolat atnaujino pramonės standartus ir visada buvo pramonės priešakyje, tapdamas aukštos kokybės pensijų pramonės plėtros vanguardu.Tai yra profesionali temperatūra, aukšta kokybė ir sistemos internacionalizacija.
Prieš dvylika metų „Chun Xuanmao“ pradėjo dislokuoti pensijų paslaugų pramonę;
2024 m. Pradžioje Valstybės taryba paskelbė „nuomonę apie sidabro plaukų ekonomikos plėtrą ir pagyvenusių žmonių gerovę skatinti“. buvimas žmonių pragyvenimo šaltiniu ir skatina aukštos kokybės ekonominę plėtrą.Chun Xuanmao sekė nacionalinės plėtros tempu ir aktyviai dislokavo naują pensijų trasą!
Institucijos visada yra pagrindinė „Chun Xuanmao“ verslo pagrindas;Ankstyvaisiais metais Chun Xuanmao planavo išdėstyti naują kūrinį. Verslo pranašumai, jie pasitrauks iš naujojo aukštos kokybės atnaujinimo modelio.
Susidūrę su dvyliktaisiais sambūvio su Kinijos vyresnio amžiaus karjera metais, pirmiausia laikantis aukštos kokybės paslaugų ir įgyvendinant išsamią daugialypės industrijos integracijos stiprybę, taps nepalyginamu Chun Xuanmao pranašumu.Balandžio 20 d. „Chun Xuanmao“ 12 -mečio prekės ženklo ceremonija buvo pakviesta liudyti „Chun Xuanmao“ verslo modelio drugelio keitimą.(„China Daily Pekino“ reporterio stotis)
Šaltinis: „China Daily.com“
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author