Kartu su „100 milijardų verslo rajonų“ kūrimu!Honkongo, Makao ir Taivano užjūrio kinų verslo didelė kavos dalijimasis …

Estimated read time 2 min read

Penki išskirtiniai verslininkai Honkonge, Makao ir Taivane, vykdydami keturias temas „Pavasario, vasaros, rudens ir žiemos“, dalijasi savo augimo istorijomis Jing’an ir Nanjing West Road Business rajone ir įkvepia daugiau nuostabių jaunų žmonių dalyvauti dalyvauti „100 milijardų verslo rajone Nanjing West Road“. Ateikite į statybą.Balandžio 15 d. Kinijos komunistų partijos komunistų partijos komitetas kartu surengė „100 milijardų verslo rajonų komunistų partijos komitetą, klausydamasis kovos balso keturiais sezonais“ -komercinio kavos dalijimosi renginyje Renginio ceremonija vyko Zhangyuane.Renginys taip pat išleido „100 milijardų verslo rajono jaunimo paslaugų planą“, įskaitant 42 paslaugų meniu.

Renginyje naujajam Jaunimo darbo komiteto nariui buvo suteiktas „100 milijardų verslo rajonas“ ir „Jaunimo rekomenduojamas pareigūnas“ ir atskleidė penkis pagrindinius dėstytojus.Remiantis pranešimais, per metus vyks keturios penkios didelės kavos temos veiklos, kartu su specialia „Qiaoweng Classroom“, „Stiprių karalysčių · Jaunimo“, jaunimo paskaitų sale, raginant daugybę verslininkų, verslininkų, verslininkų, verslininkų, verslininkų, verslininkų. , ir neįvykdytos visų gyvenimo sričių atstovai, norėdami išlaikyti dialogo veiklą, yra labai atsakingi kuriant Kinijos stiliaus modernizavimą. „Nanjing West Road statyba Jing’ane, pagreitina švelnios Jing’ano miesto galios formą ir stengiasi sukurti kinų stiliaus modernų miesto pavyzdį.Tą pačią dieną, kaip pirmasis dėstytojas, pirmasis „Taiping Davis“ nuosavybės konsultantas (Šanchajus), Ltd. Hangdžou generalinis direktorius ir Jing’an rajono CPPCC Chen Kunzheng narys, iš scenos atnešė nuostabią augimo istoriją ir laimėjo plojimus.

Renginys taip pat išleido „100 milijardų verslo rajono jaunimo paslaugų planą“, kuriame yra 42 paslaugų meniu.Visus metus yra puikių žvaigždžių -Jing’an Jaunimo augimo stovykla, Jaunimo labdaros gatvės šokių mokymas, viešosios gerovės teisininkų konsultacijos ir paskaitos ir kt .

You May Also Like

More From Author