Kaip valdyti didelius maistą?Pirmasis „Chongqing“ specifikacijų sąrašas išleidžiamas

 Neseniai Chongqing Yuzhong rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuras suformulavo „standartizuoto kulkų maisto operatorių valdymo sąrašą Yuzhongo rajone“ (toliau vadinamas „sąrašu“).Tai taip pat yra pirmasis normų, susijusių su birių maistu Chongqing, sąrašas.

 „Sąraše“ numato, kad maisto maisto produktų tvarkymas turi gauti registracijos pažymėjimą, skirtą birių maisto pardavimų ar maisto gamybos ir perdirbimo seminarų, pagal įstatymus, o tie, kurie turi pardavimo kategorijas, įsigys maitinimo paslaugų verslo projektus.

 Birių maisto produktai turėtų paskelbti vienodą viešumą (logotipą) parduodant birių maisto konteinerių, skaitiklių ir kitų vietų pardavimą, ir jis turėtų atitikti didelių maisto produktų, parduodamų vartotojams, pardavimą.

 Į viešumo turinį apima (bet tuo neapsiribojant): vardas, gamybos data, galiojimo laikas, gamybos operatoriaus pavadinimas, adresas, kontaktinė informacija, saugojimo metodas, gamybos licencija ar mažas dirbtuvių registracijos sertifikatas (masėJis taip pat turėtų būti pažymėtas alkoholio tikslumu ant talpyklos) ir identifikatoriaus turinį ant originalios originalios pakuotės pakuotės (tiesiogiai įklijuotos tuščioje viešumo logotipo vietoje neformato vietoje).

 „Sąraše“ įvairių gamybos datų maisto produktai turėtų būti parduodami vietose, o viešumo logotipai yra nustatyti atskirai.Jei parduodami birių maisto produktų su skirtingomis gamybos datomis, ankstyviausia gamybos data ir trumpiausias galiojimo laikas turėtų būti pažymėtas viešumo logotipe.Tie, kurie parduoda birių mėsos produktus, taip pat viešinami originalų produkto pavadinimą, pagrindinius ingredientus (5 populiariausius elementus ant originalios pakuotės), gamintojus ir gamintojus.

 Tuo pat metu „sąrašas“ nustato įsteigimo (pardavimo) sąskaitų sąskaitas ir su išsaugojimu susijusias sąskaitas.Pavyzdžiui, sąskaitos turinyje turėtų būti tiekėjo pavadinimas, gamybos laikas, pirkimo laikas, produkto pavadinimas, partija, kiekis, specifikacijos, galiojimo laikas ir kitas turinys;Maisto partijos tikrinimo ataskaitos (fotokopija), pirkimo sąskaitų kuponai ir kita informacija.Įrašai ir kvitai turi būti ne mažiau kaip šeši mėnesiai po to, kai pasibaigia gaminio galiojimo laikas: jei nėra aiškaus draudimo laikotarpio, išsaugojimo laikotarpis turi būti ne trumpesnis kaip dveji metai.

 Be to, „sąrašas“ aiškiai nustato darbuotojų sveikatos ir sveikatos pažymėjimus.

 ”Palyginti su pakuočių maistu, birių maisto produktai yra linkę į higienos problemas gamybos, transporto ir pardavimo procese, o tai taip pat yra pagrindiniai rinkos priežiūros sunkumai.” Dėmės Yuzhong.Dėl skirtingų verslo formatų, tokių kaip lankytini objektai, prekybos centrai ir atskiri operatoriai, buvo sukurtos birių maisto verslo specifikacijų „demonstracinės vietos“.

 Garsas >>

 Labiau užtikrintas birių maisto produktų pirkimas

 ”Aš į tai atkreipiu ypatingą dėmesį. Nustatyta, kad jis turėtų būti parduodamas padalintoms įvairių gamybos datų maistui, todėl labiau užtikrinta, kad nusipirksite birius maisto produktus.” Prekės parduodamos su ankstesnėmis prekėmis, o dabar ankstyviausia gamybos data ir trumpiausias galiojimo laikas turi būti pažymėtas logotipe.

 Ponas Zhangas, pilietis, taip pat teigė, kad po to, kai anksčiau buvo sumokėti keletas didžiųjų užkandžių, ingredientai, kuriuos pažymėjo prekybininkai, buvo paprasti ir jie nebebus pažymėti ingredientų.Dabar sąraše nurodoma, kad pirmieji penki ingredientai turėtų būti paskelbti, o vartotojai iš pirmo žvilgsnio yra aiškesni.

You May Also Like

More From Author