Kaip dirbtinis intelektas naudojamas matematikoje, smegenų moksle, biomedicinoje?Trys akademikai tai sako

Estimated read time 7 min read

Tobulinant dirbtinį intelektą, įvairių disciplinų ir AI technologijų bendradarbiavimas suteikia naujų idėjų jo plėtrai.

Šanchajaus Fudano universiteto absolventų asociacijos 40 -mečio jubiliejinėje konferencijoje 18 -osios ir pirmojo mokslo ir technologijų bei kultūros festivalio atidarymo ceremonijoje – trys Kinijos mokslų ir dirbtinio žvalgybos ekspertų akademikai pradėjo dialogą apie AI integraciją į integraciją į AI integraciją. ir matematika, smegenų mokslas ir biomedicina.

Iš kairės iki penktosios iš kairės iki penktosios, Šanchajaus dirbtinio žvalgybos laboratorijos skaitmeninė ekonomika, Yang Yanqing, Chen Kaixian, Kinijos mokslų akademijos akademija Yang Xiongli, Kinijos akademijos akademijos akademija, Kinijos akademijos akademija mokslų, Chen Shuxing, Kinijos mokslų akademijos akademijos, dirbtinio intelekto akademijos inovacijų ir Fudano universiteto esmės pramonės tyrimų PAND PAN

Qi Yuan, dirbtinio intelekto inovacijų dekanas ir Fudano universiteto pramonės tyrimų institutas, pirmiausia aiškino dirbtinio intelekto foną. Švietimo ir mokslinių tyrimų metu.Jis mano, kad dirbtinis intelektas kartos proveržyje padarė proveržį ir tapo ketvirtosios bangos ir „garo varikliu“ intelektualiajai ekonomikai.Kaip gamtos mokslų ir inžinerijos derinys, dirbtinis intelektas pasinaudojo informatikos, matematikos, smegenų mokslo ir kitų sričių įkvėpimu ir kryžminiu būdu.Jis pabrėžė, kad tolimesni dirbtinio intelekto proveržiai ateityje turi skatinti naujoves ir plėtrą per kryžminį disciplininį bendradarbiavimą, ir tuo pačiu metu jie turi suprasti AI sukeltas galimybes ir iššūkius iš kelių kampų, tokių kaip istorija ir filosofija.

Ar AI ir žmogaus intelektas yra tas pats?

Yang Xiongli, vienas iš Kinijos smegenų mokslo plano preparatorių ir rengėjų, Yang Xiongli, Kinijos mokslų akademijos, dirbtinio intelekto ir žmogaus smegenų intelekto akademijos, turi turėti panašumų.Tiesą sakant, pradinis dirbtinis intelektas buvo mokytis iš smegenų veikiančio principo, todėl jis buvo laikomas savaime suprantamu dalyku.Tačiau sparčiai didėjant dirbtiniam intelektui, PG pamažu suteiks daugybę savybių, kurios nėra visiškai tokios pačios kaip žmogaus intelektas.

Jis paaiškino, kad, viena vertus, originalus dirbtinio intelekto dizainas buvo imituoti darbo principą.Nuo IBM „tamsiai mėlynos spalvos“ iki „Alphago“ pergalės, ankstyvieji AI pasiekimai yra pagrįsti imituojamo žmogaus smegenų informacijos apdorojimo proceso bandymais.Šie pasiekimai įrodė, kad AI viršijo žmones dėl tam tikrų užduočių, tokių kaip skaičiavimas ir modelio atpažinimas.

Tačiau tobulėjant AI technologijai, mes pradėjome liudyti pokyčius, susijusius su unikaliu mąstymo būdu.AI skaičiavimo galia pranoko žmones daugelyje sričių, o tai buvo įrodyta įvairiose intelektualinėse varžybose.

Yang Xiongli pabrėžė, kad mes vis dar esame pirminėje žmogaus smegenų giluminio darbo principo supratimo etape.Jis pasinaudojo mūsų supratimu apie dabartinį mąstymo supratimą kaip „ledkalnio kampą“.Smegenų sudėtingumas ir plastiškumas reiškia begalinę paslaptį, kurią joje yra.Tačiau nėra įtikinamos priežasties, kad galimybės nėra.

Yang Xiongli teigė, kad, kaip sakė „Kontrolės teorijos tėvas“ Venne, būsimas pasaulis bus didesnė reikli kova, siekiant užginčyti mūsų intelekto ribą, o ne minkštą kabančią lovą, mes galime patogiai gulėti patogiai ten, laukdami tarnystės iš mūsų roboto.T. y., Mokslinėje ir technologinėje revoliucijoje, kurią sukelia dirbtinio intelekto iškilimas, turėtume iš anksto pasiruošti ir imtis įvairių galimų priemonių, kad būtų užtikrinta, jog PG vystymasis gali egzistuoti kartu su žmogaus intelektu ir skatinti žmogaus visuomenės pažangą įmanoma išvengti neigiamo AI padarinio, jau nekalbant apie AI, kad padarytumėte žmonių visuomenę įskaudinti.

Yang Xiongli mano, kad mes vis dar esame pradiniame žmogaus smegenų lygio darbo principų supratime.Žmogaus smegenų struktūros sudėtingumas ir plastiškumas reiškia, kad ji gali būti intelektuali forma, kurios nebuvo rasta.Jis mano, kad žmogaus smegenų darbo principas taip pat gali sulaukti įvairių įkvėpimų.Tačiau tam tikru laipsniu plėtojant dirbtinį intelektą, greičiausiai tai turės tam tikrų pranašumų, kurių neturi žmogaus smegenų intelektas.

Jis sakė, kad anksčiau galvojo, kad žmogaus smegenų intelektas yra aukščiausias, tačiau dabar jis mano, kad šios problemos turėtų būti giliau galvojančios.Kai kuriais aspektais dirbtinis intelektas dabar pranoko žmogaus smegenų intelektą.Žinoma, tokia situacija artimiausiu metu neįvyks.Žmogaus visuomenė nereikia išsigandusi.

Ar dirbtinis intelektas gali išspręsti gotikinį spėjimą?

Sparčiai plėtojant dirbtinį intelektą (AI), matematika vis labiau išryškėja kaip jos pagrindinės paramos vaidmuo.

Anot Chen Shuxing, Kinijos mokslų akademijos akademijos, šiuo metu dirbtinis intelektas ne tik padarė duomenų apdorojimo ir skaičiavimo galios tobulinimo proveržį, bet ir parodė savo galimybes kuriant matematinius modelius ir naujų algoritmų naujoves.Tuo pačiu metu matematinė teorija turi pagrindinę dirbtinio intelekto plėtros poziciją.Dirbtinio intelekto raidai GM dirbtinio intelekto (AGI) atžvilgiu, vis daugiau matematinių talentų atsidavė šiai sričiai, skatindami AI technologiją, kad pasiektų naują ūgį.

Siekdamas optimalaus sprendimo, dirbtinis intelektas pranoko žmones daugelyje sričių, tokių kaip šachmatų žaidimai.Dabar matematikai tiria dirbtinio intelekto taikymą matematikos sertifikavime, ar tai gali griežtai įrodyti teoremą, o ne tik apskaičiuoti optimalius rezultatus.Jis pateikė pavyzdį.

Tobulėjant technologijoms, dirbtinio intelekto potencialas matematikos srityje sulaukė platų dėmesį.Nobelio matematikos premija, „Fields“ apdovanojimas, naudojo dirbtinį intelektą, kad patikrintų savo dokumentus ir atrado bei ištaisė pažeidžiamumą pažymėjime.

Tačiau ar dirbtinis intelektas gali daryti tai, ko žmonės nepadarė ar ne?”Pavyzdžiui, gotikinis Bacho spėjimas, Chen Jingrun įrodo tik” 1+2 „. Jei dirbtinis intelektas įrodo„ 1+1 “, tai sukels didesnį šoką nei alfagas.”

Chenas Shuxingas teigė, kad dirbtinis intelektas ateityje gali pranokti žmogaus intelektą, o tai verta mokytis.”Tačiau šiuo klausimu dabar sunku pateikti tikslias prognozes. Anksčiau daugelis dirbtinio intelekto negalėjo būti padaryta. Dabar dirbtinis intelektas tai padarė, ir tai viršija žmones. Tačiau žmogaus smegenys vis dar yra labai sudėtingos. Šiuo metu kokia AI AI gali padaryti tik mažą žmogaus smegenų dalį.

Kaip AI veikia biomediciną?

Anot Chen Kaixian, Kinijos mokslų akademijos akademijos, per pastaruosius kelis dešimtmečius dirbtinis intelektas (AI) pamažu perėjo nuo koncepcijos prie galingos priemonės iš tikrųjų, ypač biomedicinos srityje.Žmogaus genomo ir kitų duomenų grupių kaupimas skatino precedento neturinčius masyvius duomenis.AI technologijos greitai vystėsi šiame kontekste.

„2023 m. Galima sakyti, kad dirbtinis intelektas daro didelę įtaką skatinant mokslo ir technologinės plėtros plėtrą, ypač gyvenimo ir medicinos plėtrą, arba per lūžio metus.”

Praėjusiais metais AI padarė didelę pažangą taikant biomedicinos.Masačusetso technologijos instituto mokslininkai panaudojo AI, kad nustatytų prognozavimo modelį naujiems junginiams, kurie gali efektyviai slopinti stiprią atsparumą bakterijoms, o tai yra svarbus naujų antibakterinių vaistų tyrimų rezultatas.JAV „Fox News“ taip pat apibendrino svarbią AI pažangą biomedicinos srityje 2023 m. AI technologijos taikymas žymiai pagerino medicininės diagnozės tikslumą ir efektyvumą. ateitis.

Kinija taip pat daro puikios pažangos ir laimėjimų grupę AI srityje.Kinijos mokslų akademijos, Rytų Kinijos normalaus universiteto, Fudano universiteto ir kitų Britanijos silicio žvalgybos įmonių, „Molecular Hearts“, Šanchajaus farmacijos farmacijos instituto, Rytų Kinijos normalaus universiteto farmacijos farmacijos instituto, Molecular Hearts sukūrė įvairius naujus AI algoritmus, tokius kaip „Facebook“ pripažinimas, kuris gali. Pagalba rasti naujus taikinius ir naujus taikinius bei naujus tikslus, o nauja farmacijos molekulinė struktūra skatina naujų vaistų atradimą; , ir generuokite naujus baltymus su specifinėmis funkcijomis.AI pritaikymas biomedicinos srityje padarė didelę pažangą ir parodo plačias ateities vystymosi perspektyvas.”Kinijos pažanga šioje srityje yra jaudinanti. Turime pagrindo manyti, kad AI ir toliau skatins biomedicinos vystymąsi ir labiau prisidės prie žmonių sveikatos”, – sakė jis.

Be to, greitą AI vystymąsi, kaip valdyti AI, tapo svarbia ir skubi problema.Chen Kaixian mano, kad turime visiškai žaisti AI technologijos pranašumams ir išvengti jos galimo neigiamo poveikio.Plė, spausdinimas ir tobulinimas žmonijos istorijoje per šimtus metų.

Šaltinis: Pirmasis finansų autorius: „Auksinis lapas“

You May Also Like

More From Author