Kaip aš pamiršau odinius batus į kontrataką?

 Odinius batus pamiršta jauni žmonės.

 ”Aš nusipirkau, kai pirmą kartą įstojau į darbą prieš daugelį metų, ir beveik nekreipiau dėmesio į odinius batus. Net jei aš eidavau apsipirkti per odos batų parduotuvę, gegužės 15 d. Neišeidavau pasirinkti.” Dengas Hui, pirkęs „Chongqing“ prekybos centre, sakė: „Nesakyk, kad dabar nusipirkote dabar, paprastai nematote, kad keli žmonės vis dar nešioja odinius batus“.

 Po reformos ir atsivėrimo, nuo šeštojo dešimtmečio odiniai bateliai sukėlė auksinį greito vystymosi laikotarpį.Iki devintojo dešimtmečio „Wenzhou“ žmonės užklupo odinių batų bangą, namų ūkiai atidarė gamyklas ir namai, gaminami batai.

 Pasikeitus vartotojų scenarijams, žmonių vartojimo koncepcijos ir pirkimo įpročiai patiria didžiulius pakeitimus.Tradiciniai odiniai batai kadaise buvo laikomi standartiniais oficialiomis progomis, tačiau pastaraisiais metais jie pamažu buvo pamiršti kampe.Odiniai batai susiduria su gyvenimo ir mirties iššūkiu.Įskaitant „Aokang International“,Gerai žinomų prekės ženklų pajamos ir pelnas susiduria su nuosmukiu, netgi bankrotu ir išbraukimu.Už tai atspindi odinių batų pramonės trūkumą, atsižvelgiant į prekės ženklo kūrimą, produktų naujoves ir rinkodarą.

 Dėl didelių prekių ženklų krizės mažų ir vidutinių dydžių gamintojai susiduria su pašalinimu.

 ”Anksčiau laikiausi tendencijos tam tikrą laiką su odiniais batais. Tačiau pasikeitus vartotojų rinkos vėjo krypčiai, gamyklos gamybos gamyba vis labiau mažėja, o užsakymas negali būti gautas.” Sakė batų kompanija.

 Rinkos vystymasis yra sunkus, todėl visi nenorintys praktikuojantys specialistai pradėjo ieškoti kitokio būdo.Kurį laiką vis daugiau praktikų pertvarkė, norėdami pakeisti produktų liniją, arba virsti kasdieniais batais ir sportbačiais.

 Kaip odiniai batai, kuriuos „Times“ gali pašalinti, gali būti ateitis?

 [[[[[[[[[[[Standartas.

 Dvi ar trys poros odinių batų namuose

 ”Kai tik atidaroma batų spintelė namuose, tai beveik visi sportiniai batai.”Finansinis reporteris: „Kalbant apie odinius batus, jis iš esmės yra apatiniame batų spintelės sluoksnyje.

 Kažkada odiniai batai buvo laikomi vyrų brandos ir stabilumo ženklu, ir tai buvo nepakeičiama įranga verslo proga.Anksčiau TV seriale „Gėlės“ dėdės komentarai apie „Abao“ aprangos pasiūlymo patarimą „Aš verčiau turėčiau drabužius, nesvarbu, kiek odinių batų turėtų atkreipti dėmesį“, pakanka, kad būtų įrodyta, kad odiniai batai yra madingame. Tuo metu pasaulis.

 „Zhejiang“ jaunimo „Dai Bin“, kuris taip pat labai mėgo odinius batus, buvo labai sužavėtas. namai.

 Finansų žurnalistai sužinojo, kad nors vyrų odiniai batai Kinijoje buvo populiarūs jau šeštajame dešimtmetyje, tikrasis sprogimo laikotarpis buvo 1990 m.Tuo metu, pakilus „Sino -Foreign“ bendros įmonės batų pramonei, buvo įdiegta daugybė skirtingų rūšių batų gaminimo įrangos, ji taip pat paskatino mano šalį tapti vienu didžiausių pasaulyje odinių batų.

 „Aokang International“ prekės ženklai ir kiti prekės ženklai kadaise patraukė daugybės vartotojų palankumą rinkoje, taip pat privertė patentuoti daugybę praktikų.

 Chenas Di, kuris valdo batų fabriką Sičuane, „Financial Reporters“ sakė, kad atsiranda daugybė didelių ir mažų odinių batų gamyklų.Gatvėje, kur yra jūsų gamykla, yra keturi ar penki, o verslo verslas karštas.”Visai nesijaudinkite dėl verslo, kiekvieną mėnesį galite beveik parduoti tūkstančius porų odinių batų. Galite uždirbti milijonus. Atsižvelgiant į tai, kad pakanka išvesties, pakanka naujo greičio.”

 Liu Zhiling, daugelį metų užsiėmęs batų pramonėje, prisiminė, kad tais metais beveik kiekviena šeima turėjo dvi ar tris poras odinių batų, o miesto gatvėse vyrai visada gali būti matomi vyrams, vilkint kostiumą ir odą avalynė.

 Remiantis vieša informacija, 2021 m. Kinijos odinių batų gamybos įmonių skaičius siekė 2222, o pardavimo pajamos buvo 343,782 milijardo juanių, ty 4,8%metų -ir bendras pelnas buvo 23,372 milijardo juanių, ty 5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 -5,5 %metai ant metų.Be to, remiantis Nacionalinio statistikos biuro duomenimis, 2022 m. Mano šalyje batų produktų produkcija buvo 13,507 milijardo porų, ty 4,84%metų. O batų išėjimo dalis buvo 26,7%.Rinkos dydis siekė 321,662 milijardo juanių, tai yra 6,1%metų -metų.

 Jiang Chuan, kuris taip pat valdė batų gamyklą Kinijoje, teigė, kad kiekvieną kartą, kai buvo paleisti nauji odiniai batai, prekiautojai atvyko ieškoti bendradarbiavimo. ir vidutinio dydžio gamintojai.

 [[[[[[[[[[[Vingio taškas.

 VartojimasScenosPakeistiodiniai bataiDerliusmažėtiskalėsusitraukti

 Tai skiriasi nuo praeities.

 Remiantis vieša informacija, gerai žinoma batų įmonė „AO Kang International“ nuo 2016 m. Ir toliau buvo vangus. Jos sudėtinis metinis augimo tempas 2016–2020 m. Buvo –4,2%.2022 m. Grynasis nuostolis pasiekė 370 milijonų juanių, o nuostoliai padidėjo 1185,93%metų -metų.Nors per pastaruosius šešerius metus įmonė per pastaruosius šešerius metus pasiekė didžiausias 3,086 milijardo juanių pajamas, nuostoliai vis tiek siekė 93,2789 mln. Juanių.„Aokang International“ pirmininkas Wangas Zhentao šiek tiek 2017 m. Sakė, kad interviu „The Outale World“ šiek tiek sakė: „Kiek žmonių vis dar nešioja odinius batus?“

 „Aokang International“ yra tik batų kompanijos nuosmukis, o daugiau odinių batų prekės ženklai susiduria su verslo sunkumais.

 „Shell Finance“ žurnalistai sužinojo, kad įmonės bendrovės pajamos 2023 m. Siekė 2,469 milijardo juanių, tačiau jos grynasis pelnas buvo tik 21,6 milijono juanių.Franšizių parduotuvių skaičius taip pat sumažėjo nuo beveik 4000 2019 m. Iki 2513 2023 m.Kitas tradicinis turtingų paukščių prekės ženklas tiesiogiai skelbia bankrotą ir ištrauką.Tas pats gerai žinomas tarptautinis prekės ženklas „Clarks“ ir toliau prarado pinigus nuo 2018 m., Ir galiausiai jis turi parduoti įmonę.

 Remiantis Kinijos tyrimų pramonės instituto duomenimis, 2021 m. Kinijos odinių batų ir batų produkcija buvo 3,524 milijardo porų, o metai -nuo 0,5%.Tikimasi, kad buitinių odinių batų pramonė ateityje mažės, o 2026 m. Vietinių odinių batų pramonė sumažės iki 1,7 milijardo porų.

 „Chen Di“ „Shell Finance“ žurnalistai sakė, kad ne tik anksčiau kurdama savo prekės ženklą, bet ir gamykloje dirbo ir kitų prekės ženklų liejykloje, tačiau pastaraisiais metais buvo nustatyta, kad rinka tampa vis sunkiau Negaliu pasirinkti odinių batų „”

 Gegužės 15 d., Kai „Shell“ finansų žurnalistai apsilankė prekybos centre Zhejiange, jie nustatė, kad nors nemažai prekės ženklų parduotuvių buvo pilnos įvairių vyrų odinių batų, nedaugelis žmonių globojo, tik du ar trys prekybos vadovai saugojo prekystalį.

 ”Dabar odiniai batai blogėja. Kelias dienas yra normalu parduoti porą.”

 Nors odiniai batai buvo populiarūs daugelį metų, vartotojai ilgą laiką kritikavo tokias problemas kaip „prastas komfortas“ ir „atsilikusi madą“.

 ”Anksčiau dėl darbo aš tyliai išgyvenau dėl išnašos ir kulkšnies siurbimo patirties.” Svarbios verslo progos, niekas nėra apsėstas odinių batų “.

 Keletas jaunų žmonių taip pat interviu prisipažino, kad odiniai batai negalėjo neatsilikti nuo dabartinės mados ir pritaikomumo tendencijos.”Visada yra keletas odinių batų stiliaus modelių. Dabar tik suknelė su drabužiais iš viso netinka jauniems žmonėms. Be to, yra per daug batų, kuriuos šiandien galima pasirinkti. Įlipę batai, ir nesvarbu Kodėl turėčiau jį pasirinkti, nuo dizaino stiliaus ir komforto dėvėti?

 Jiang Chuan mano, kad tai, kaip pakoreguoti pramoninę liniją, sukurti produktą, kuris labiau atitiktų jaunų žmonių stilių, yra problema, kurią reikia išspręsti specialistams.

 [[[[[[[[[[[Atgimimas.

 TendencijaNaršykite naują mados ir laisvalaikio skyrių

 ”Jei norite atkurti rinką, turite atlikti pakeitimus.” Akivaizdu, kad batai juos pritraukti. “

 2021 m. „Aokang International“ išleido įvairius odinius batus, tokius kaip „Micro -Air Conditioning“, „Cloud“, „Kvėpavimas“ ir „10 000 žingsnių“, tikėdamasis išspręsti tradicinių odinių batų, tokių kaip prastas komfortas ir prakaitas, trūkumus, per naujus prakaitus ir prakaituojant per naują stiliai.2023 m. Gegužės mėn. Strateginėje konferencijoje, be to, kad strategija nustatė kaip „patogesnius vyrų odinius batus“, „Star Chen Weiting“ taip pat buvo pakviesta būti prekės ženklo atstovu, kuris pritrauktų jaunus vartotojus.

 Kitas „Red Dragonfly“ prekės ženklas pradėjo plėsti savo verslą už odos batų. strategija.

 ”Tie, kurie nugalėjo odinius batus, gali būti ne dar viena odinių batų pora.”Per tą laiką jis sustabdė odos batų gamybos liniją ir pradėjo transformuoti į atsitiktinius sportinius batus.Jis sąmoningai pakvietė daugybę dizainerių pertvarkyti produkto stilių padedant kitai šaliai. Viduriniai ir pagyvenę žmonės.

 ”Palyginti su tradiciniais odiniais batais, tai tikrai teikia pirmenybė sportiniams batams, kurie yra stipresni ir ekonomiškesni.”

 Tiesą sakant, palyginti su vis labiau prislėgta odinių batų rinka, sporto ir atsitiktiniai batai nuolat plečia jaunų grupių poreikį.Daugelis praktikų teigė, kad sportinių batų transformacijos laukas tapo daugelio batų kompanijų transformacijos kryptimi.

 Remiantis viešaisiais duomenimis, sporto ir laisvalaikio batų rinka padidėjo nuo 269,1 milijardo juanių 2018 m. Iki 425,1 milijardo juanių 2022 m.

 Jiang Chuan taip pat pakoregavo produktų liniją.Jis bandė derinti du skirtingus odinių batų ir sportbačių stilius, kad suprojektuotų batus, taikomus tiek verslo bankams, tiek laisvalaikio progoms.Šis efektas padarė jį gana patenkintas.

You May Also Like

More From Author