Į ką turėčiau atkreipti dėmesį mankštos metu?Įvaldykite 7 mankštos patarimus, poveikis padvigubės!

Estimated read time 3 min read

Dabar vis daugiau žmonių mankštinasi, tačiau mankštos metu gali kilti įvairių problemų, ir daugelis žmonių, kurie pradeda mankštintis netrukus.Kaip užtikrinti, kad neatsisakytumėte pusiaukelės ir reikalaujate pasiekti savo tikslus, yra daugybė vietų, kur reikia suprasti.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį mankštos metu?

1. Paaiškinkite tikslą

Svarbu paaiškinti mankštos tikslą, kad būtų galima sukurti tinkamus planus siekiant tikslo.Venkite nustatyti nerealius tikslus, kad galėtumėte tik išnaudoti ir negalite gauti norimo tikslo.Pradedant nuo faktinės situacijos, atsižvelgiant į jūsų fizinės būklės sąlygas ir laiko susitarimus, siūlomas praktinis tikslas.

2. Pasirinkite tinkamą sporto įrangą

Turite nusipirkti pagrindinę įrangą, pavyzdžiui, porą gerų bėgimo batelių ir sportinių šortų.Iš pradžių nereikia būti per brangiai, tik pakankamai.Kai kurios intelektualios sporto įrangos, tokios kaip sportinės apyrankės, taip pat labai naudingos nustatant sporto našumą ir įrašų duomenis.

3. Išlieka judesyje

Nesijaudinkite dėl šokinėjimo iš vieno pratimo į kitą.Pvz., Jei pradedate greitai, nesiimkite bėgti dėl lengvai vaikščiojant.Palaipsniui mankšta, kad kūno stresas susidarytų, yra raktas į sėkmingus bėgimo procedūras.Pradedant nuo paprasto mankštos, kūnas gali palaipsniui patirti slėgį, tuo pačiu padidindamas sužalojimų riziką.

4. Negalima per daug mankštintis

Nepakankamas pratimas nepasieks efekto, o per didelis mankšta sukels fizinį nuovargį, sužalojimą ir nuovargį, todėl jums reikia subalansuoti tarp jų.Nebijokite mankštos ir vėl ilsėkitės.

5. Prieš mankštą sušildykite

Tinkamas šiltas prieš mankštą yra būtinas norint išvengti skausmo ir žalos.Atlikite bent 5–10 minučių prieš mankštą, kad sąnariai veiktų normaliai.

6. Laikykite pakankamai drėgmės

Vanduo gali reguliuoti kūno temperatūrą, palaikyti sąnario tepimą, padeda perduoti maistines medžiagas iš visų kūno dalių ir gali pašalinti nuovargį, galvos svaigimą ir raumenų spazmą.Norint palaikyti sveikatą ir tęsti praktiką, svarbu išlaikyti pakankamai vandens.

7, pakankamai laiko atsigauti

Svarbu skirti jūsų kūnui pakankamai laiko atsigauti.Iš pradžių rekomenduojama mankštintis du kartus per savaitę, o tada lėtai padidinkite mankštos skaičių.Nuo pat pradžių mankšta gali sukelti per didelį kūno spaudimą kiekvieną dieną, o tai daro įtaką kūno rengybos tikslui.

Nebūkite per didelis mankštintis, pradėkite nuo savo tikrosios situacijos, laikykitės tinkamų valgymo įpročių ir šiek tiek valios, nesunku pasiekti savo tikslus.

You May Also Like

More From Author