„Juewei Foods“ pakeitė augimo ciklą, kad galėtų vadovauti sunkiam pramonės plėtrai

Estimated read time 2 min read

Kovo 2 d., „Juewei Food Co., Ltd.“ (toliau, vadinama „Juewei Food“) 2023 m. Paskelbė pagrindinius verslo duomenis.Pranešime teigiama, kad po išankstinio bendrovės apskaitos tikimasi, kad 2023 milijonas juanių.Kalbant apie pajamų augimą 2023 m., Pranešime bendrovė pareiškė, kad įmonė laikosi įmonės strategijos, „giliai ugdant pagrindinį„ Duck Neck “verslą ir gamindami maisto ekologiją“, toliau daugiausia dėmesio Pagerinkite rinkos dalį, išlaiko savo pagrindinius rezultatus ir išlaikykite savo pagrindinį našumą. Indikatorius ir toliau auga.

Jiang Han, „Pangu“ minties grupės vyresnysis tyrėjas, pasakojo „vartojimo titanas“: „Priežastis, kodėl geriausiu maistu gali pasiekti našumo augimą 2023 m. „Epidemic“, vartotojų rinka pamažu atsigavo. Vėlgi, unikalus maistas ir toliau diegia naujovių produktus ir paslaugas, patenkina vartotojų įvairinimo poreikius ir pagerina klientų klampumą.

Praėjusiais metais „Juewei Food“ ir toliau gilino prekės ženklo kūrimą, padidino rinkos skatinimo pastangas ir stabiliai auga pajamas, naudodamas tokias priemones kaip tiekimo grandinės valdymo optimizavimas ir gamybos efektyvumo gerinimas.Tuo pat metu „Juewei Foods“ taip pat aktyviai reagavo į rinkos pokyčius, pakoregavo produktų strategijas ir išleido naujų produktų, tenkinančių vartotojų poreikius, seriją, veiksmingai pagerindami rinkos dalį.Galima sakyti, kad 2023 m. Augimo žymių tema, kad šis halogeninės grandinės lyderis yra pakartotinai įtrauktas į augimo ciklą.Sprendžiant iš pirmųjų trijų 2023 m. Ketvirčių rezultatų, unikalios maisto maisto pajamos buvo 5,631 milijardo juanių, o metai -9,99%padidėjo; %.Vėjo duomenų duomenys rodo, kad bendrasis pelno marža ir pardavimo tempas trečiąjį 2023 m. Ketvirtį buvo atitinkamai 25,77%ir 7,28%.Per pirmuosius du 2023 m. Ketvirčius jis buvo atitinkamai 24,30%, 7,22%ir 22,34%ir 5,21%.

Kaip halogeninės grandinės lyderis, „Juewei Food“ pakartotinai padidino augimo ciklą ir atsigavo vidaus vartojimo metu.Pastaraisiais metais kylant vangaus rinkos iššūkiams, unikalus maistas „tvirtas pasitikėjimas savimi, išlaikant ryžtą, sutelkdamas dėmesį į pagrindinį verslą, mažinant sąnaudas ir padidinant efektyvumą, griežtą sverto kontrolę“, ir tai taip pat yra a. Tai taip pat yra a Gražus maistas.Pramonės požiūriu, atsigavus „Fulchen Market“, unikalus maistas taip pat suteiks daugiau naujų galimybių plėtrai.

You May Also Like

More From Author