Jordan Poole viib Wizards’i võidule, kuid peab veel paranema

Estimated read time 3 min read

Jordan Poole’i läbimurdeline esitus aitas Washington Wizardsil reedel Indiana Pacersi vastu lõpetada kuue mängu pikkuse kaotuste seeria. Poole, Kyle Kuzma ja Tyus Jones viisid Wizards’i hämmastava teise veerandaja, et võita Pacers. Võit oli Washington Wizardsile alles teine 17 mängu jooksul, kuid võit Indiana Pacersi vastu tõstaks meeskonna moraali tohutult.

Paljud ootasid Poole suurt hooaega pärast seda, kui Golden State Warriors ta Washington Wizardsisse vahetas, kuid ta ei ole ootusi täitnud. Vähemalt üheks õhtuks meenutas ta aga kõigile oma hiilgusaid päevi Dubsis.

Poole viskas 30 punkti, andis kaheksa söötu, neli lauapalli ja tegi ühe varguse. Ilma temata poleks Wizards seda mängu võitnud.

Jordan Poole viib Wizards’i võidule, kuid peab veel paranema

Fännid reageerisid tema esitusele Twitteris/X:

„Jordan Poole pärast seda, kui kuulis, et Draymond on peatatud”.

Pärast seda, kui Warriors playoffidest välja langes, mainis Steve Kerr, et Draymond Greeni löögid ja peksud Poole’ile rippusid kogu hooaja vältel. Golden State Warriors kaotas playoffides Los Angeles Lakersile, kuid mõned nende mängijad on tunnistanud, et pärast seda intsidenti pole asjad päris korras olnud.

NBA peatas hiljuti Greeni mitmete vastuoluliste tegude eest määramata ajaks. Kuu aega tagasi kägistas ta Rudy Goberti ja mõned päevad tagasi lõi ta Jusuf Nurkicit. Liiga tegutses otsustavalt ja pani ta jääle, kuni ta täidab teatud „liiga ja meeskonna tingimusi”.

Jordan Poole fännid ei pea Draymond Greeni intsidendi pärast muretsema. Nad peavad lihtsalt keskenduma Washingtoni viskajale, kes on sel hooajal muutunud anomaaliaks. Poole ei ole mänginud mitte ainult rünnakul, vaid ka kaitses on ta olnud naeruväärne.

Ta mängis reede õhtul suurepärase mängu. Paljud ootavad, kas ta suudab seda jätkata.

Jordan Poole peab mängima paremini, et Washington Wizardsil oleks korralik rekord.

Washington Wizardsil on alles teine võit 17 mängu jooksul. Nende ainus teine võit tuli Detroit Pistonsi vastu, kellel on NBA halvim rekord. Wizards on liiga kõige kehvemini kaitsev meeskond. Kui nad ei suuda oma vastaseid üle lüüa, siis nad tavaliselt kaotavad.

Jordan Poole peab paranema nii rünnakul kui ka kaitses. Indiana Pacersi vastu viskas ta vaid 29,1 protsenti tagant, mis on tema madalaim protsent pärast tema rookie-hooaega Warriorsi meeskonnas.

Poole on rõhutanud, et ta on meeskonna liider. Meeskonnad võtavad teda kaitses avalikult sihikule ja mängivad teda lihtsalt kõvasti. Kui ta ei suuda seda poolt korralikult mängida, on tema liidri staatus vaid jutt. Ta peab töötama selle nimel, et aidata oma meeskonnal kaitses paremini hakkama saada.

Washington Wizardsil on NBAs teine parim rekord. Kui Jordan Poole jätkab kehva mängu, siis võivad nad sattuda Detroit Pistonsi meeskonnaga võitluses liiga halvima võitude ja kaotuste arvu eest.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours