Jinsha: sukurkite sveiką širdį ir pradėkite gražiausią šypseną

Estimated read time 2 min read

Studentai lankosi psichologinio ugdymo orientavimo centre.

Studentai lankosi psichologinio ugdymo orientavimo centre.

Siekdama išlaikyti studentų fizinę ir psichinę sveikatą ir sukurti gerą universiteto miestelio atmosferą ir suvokti šypsenų svarbą, Jinsha apygardos eksperimentinis vyresniojo vidurinės mokyklos psichologinio ugdymo centras vykdė šypsenos temos veiklą ir pasinaudojo šypsena, kad sukurtų gerą Lagero atmosfera.

Renginio metu mokytojas nuvedė jus paaiškinti psichologinio ugdymo orientacinio centro įrangą, vadovaudami studentams aptarti ir bendrauti aplink „šypseną“ ir kalbėti apie „šypsenos“ supratimą ir suvokimą kartu su tikruoju gyvenimo gyvenimu .Ji taip pat vykdė psichologinės sveikatos konsultacijas, psichologinių sveikatos testavimą ir kitus ryšius, kad kiekvienas leistų atrasti savęs grožį ir suprasti optimistinio ir teigiamo gyvenimo svarbą bei svarbą.

Buvo aptarti ir keisti psichologiniai mokytojai ir studentai.

Buvo aptarti ir keisti psichologiniai mokytojai ir studentai.

„Kai jaučiu, kad akademinis spaudimas yra didelis, ateisiu į psichologinių konsultacijų kambarį, norėdamas surasti mokytoją. Čia įranga yra turtinga, o mokytojas yra profesionalus. Padėdamas mums išspręsti psichologines problemas, tai taip pat labai palengvina mūsų augimą Problemos. „Jinsha County County.” Pan Shuxiang, vyresnioji vidurinės mokyklos eksperimento studentė.

Psichologinio ugdymo patarimų centras siekia visiems mokytojams ir studentams suteikti tokias vietas kaip atsipalaidavimas, laisvalaikis, pramogos, ventiliacija ir kt., Gauti studentus, kuriems reikia „dvasinio bendravimo“. -Viena ar grupės konsultacija, padedanti jiems išspręsti savo psichologinę psichologiją.

Studentai patiria psichologinio ugdymo orientavimo centro įrangą.

Studentai patiria psichologinio ugdymo orientavimo centro įrangą.

„Aš, kaip psichologinis mokytojas, man rūpės savo kolegos ir rūpinimasis studentais savo gyvenime. Kai susidursiu su psichologine problema, būsiu aktyvus ir sutelktas, užmezgsiu gerus konsultavimo santykius ir padėsiu studentams rasti problemos sprendimą. Padėkite jiems išspręsti įvairias gyvenimo problemas.

You May Also Like

More From Author