Jaunų žmonių „fejerverkai mieste“, komercinės emocijos, kilusios už ugnies kaimynystės rinkoje

Estimated read time 5 min read

Mieste atsirado daugiau fejerverkų.Socialinės „jaunų žmonių steigimo kioskos“ ir „bagažinės turgaus“ temos yra begalinės. Patogumas ir pasitenkinimas bendruomenės gyvenimo ir linksmybių atmosferoje.Tuo pačiu metu atsirado nauji madingi naujai grojamų metodų populiariausiais rajonais ir pop -ausi, o tendencija, kad „viskas gali būti rinka“ tapo pagrindinių socialinių platformų srauto sprogimu.Tačiau, po srauto oro išparduotuvės, kiek verslo vaizduotės yra už miesto rinkos, kuri išsiveržė iš miesto?

Dabartinė Kinijos ekonominės plėtros ekonominė plėtra apima rinkos atvirumą ir vartotojų augimą, tačiau ji taip pat susiduria su nauju iššūkiu, kurį sukelia ekonominis nestabilumas ir vartotojų elgesio pertvarkymas.Nors žmonės gyvena pertekliniame metropolyje, spaudimo era verčia juos jaustis vienišomis salomis savo širdyse ir ištroškę psichinio gydymo ir savęs struktūros.Šioje aplinkoje žmonės dabar pasirenka savo širdis, kad galėtų įsiskverbti į savo širdį, prasiskverbia į kalnus ir miškus, kurie yra išskirtiniai ir supranta atsipalaidavimą. Tapkite vis labiau racionaliais, ištirkite didžiulę reklamos rinkodarą ir būkite labiau linkę mokėti už prekės ženklo „reikšmingumo vertę“.

Verslo perspektyvoje juos supa prekės ženklo rinkodara.

Rinka patenkina puikią dabartinių vartotojų poreikių sritį.Palyginti su „priėmimo kuponų“, tokių kaip koncertai, išskirtinis stovyklavimas, meno parodos ir sporto varžybos, vartojimo patirtį, „Fizinio bloko“ verslas yra žemos slenksčio scena, kuri gali įgyti emocinę vertę, kai jūs išeinate iš namų.Todėl didelė emocinės vertės suvartojimo paklausa atsirado neprisijungus prie rinkos suvartojimo, leidžiančio rinkos kompleksui sukurti unikalų „emocinį lauką“ vienam laukui, kad būtų galima sukurti šiltus ir miesto fejerverkus į populiarią vietą komercinėje rinkoje.

Kai verslo partijos baigėsi ir panaudojo kai kurių rūšių akį, kad galėtų įtraukti į rinkos karą, „Line Friends“ pasirinko rafinuoto auginimo „patirtį“ ir patikslino, pavyzdžiui, pažiūrėjusius dalyvius rinkos erdvėje Temperatūra, suderina įvairią emocinę patirtį ir sukurkite „saugų namą“ su emociniu pasitenkinimu jauniems miesto jauniems žmonėms.

Šiais metais „Line Friends“ per savo gimtadienį atidarė kasmetinį „Sally Day City Land“ pasiūlymą dėl savo populiarumo Sally Sally ir susiejo Kic Chuangzhitian Žemę su Sally, sukūrusią laimingą neprisijungusį vakarėlį „Sally“ – „Sally Yellow Market“.Beveik 100 metrų prekės ženklo „Pop -Up“ rinka yra visa Sally ikoniškos „ryškiai geltonos spalvos“ gatvė, kuri akimirksniu patraukė visų dėmesį Laikas apsilankyti kortelėje, mielos ir gyvos tema yra įšvirkšti jaunatvišką gyvybingumą į universiteto kelią, tai taip pat daro jį „dvasine rezervuota žeme“ ir „miesto kraštovaizdžiu“, kurį sukūrė „Line Friends“ jauniems žmonėms.

Tuo pačiu metu „Line Friends“, „Line Friends“, taip pat atnešė „Sally“ pramogų parką, kuris integruotų rinkos žaidimus, tokius kaip maišymas su „pasirinktine emocine patirtimi“, kuris yra „Sally“ pramogų parkas, integruojantis rinkos žaidimus, ir lazdelės .Skirtingai nuo tradicinės rinkos, prekės ženklas kviečia „Meng Friends“ asmeniškai padaryti „kiosko savininką“, bet ne parduoti už pardavimus, o per „svaiginančią IP patirtį“ su jaunais vartotojais. Vartotojai atidaro IP emocinės patirties kelionę, mėgaudamiesi produkto funkcijos verte.

Skirtingai nuo įprastos verslo formos, „Line Friends“ rinka vartotojams suteikė unikalų apsipirkimo malonumą „pasiimti produktą = atrakinti socialinę patirtį“, o tai taip pat leidžia žmonėms iš tikrųjų pamatyti, kad rinkos kompleksas turi socialinę reikšmę socialinę reikšmę Aukščiausios „emocinio lauko“ funkcijos, integruojančios komercinį vartojimą ir dvasinį rezonansą, esmė.Kai vartotojai bendrauja su prekės ženklu „Sally’s Mengqu“ rinkoje, kiosko savininkai nebėra tik vienu pardavimo produktu, bet papasakoti vartotojams istoriją ar pakviesti juos išbandyti naują patirtį.Sąveika rinkos scenoje leidžia prekės ženklams ir vartotojams išreikšti save iš privatizavimo perspektyvos ir netgi išsamią tapatybę.Šis naujas linijų draugų „miesto socialinis laukas“ skiriasi nuo bet kokio verslo scenarijaus, ne tik nuoširdumo, bet ir džiaugsmo sąvokos perdavimo.Atmosferoje, kurioje pilna atsipalaidavimo ir komforto, pirkėjai ir pardavėjai turi bendrą tapatybę -rinkos dalyviai, ir ši nepakeičiama dvasinė sąveika taip pat tapo priežastis, kurią vartotojams mokėti. -„Sally Yellow Market“, kad srautas, turistų malonumas ir prekės ženklo kiosko savininkų šlovė ir likimas.

Be verslo partnerių leidimo sukurti pritaikytą patirtį vartotojams, „Line Friends“ taip pat gerai naudoja vartotojų formatą, kurį myli jauni žmonės, kad praturtintų visą vartojimo sceną. Žaidžia “ir„ Trua Boo “,„ 81Bakery “,„ Alfa Seeds Coffee “,„ Charus · Švieži vaisinių arbata “, pavyzdžiui,„ Trua Boo “,„ 81Bakery “,„ Alfa Seeds Coffee “aplink kelią. Kūrybinės aplinkos, tokios kaip ribotas IP grožis, lipdukai ir puodeliai.Prekės ženklas yra sutelktas į „Sally Yellow Market“, kad būtų sukurta sritis aplink universiteto kelią kaip „Sally bendruomenė“, kuri integruoja patiekalus, gėrimus ir gyvenimo būdą. Sally gimtadienio karnavalas ir pradėkite unikalią „City Walk“ kelionę riboto laiko „Flash“ bendruomenėje.

Kalbant apie svetainių atranką, akivaizdu, kad „Line Friends“, „Sally Market“ pagrindinės dalys, po kruopštaus svarstymo taip pat pasirinko Chuangzhi Tiandi University Road.Chuangzhi Tiandi, daugiausia sudarytas iš Universiteto kelių blokų, Chuangzhi Tiandi Plaza ir Jiangwan sporto centro, pamažu tapo „kompozicinės inovacijų žinių bendruomene“ metų amžiaus plėtros metu. Padėkite Šanchajuje dėl to, kad surinko skirtingų žmonių ratus, įvairias verslo formas ir turtingą meninę bei kultūrinę veiklą.

„Line Friends“ yra čia, viena vertus, jis yra kilęs iš meninės tolerancijos ir meninių humanitarinių mokslų ir humanitarinių mokslų, būdingų išmintims ir žemei, prekės ženklui. -Pagrindiniai prekės ženklo žmonės, kurie apima įvairią verslo, humanitarinių ir mokslo bei technologijų turinį, yra svarbiausi turinys, o svetimų valdžios institucijų partneriai taip pat traukia skirtingų interesų, tokių kaip dizainas, mada, tvarūs, ir tvariai, ir tausojančių, ir tvarių, ir tvarių, ir tvarių, ir tvarių, ir tausojančių, ir tvarių, ir tvarų, ir Originalios pagrindinės auditorijos „Line“ draugams nuolat naudokite naująjį modelį ir netikėtą „IP + įvairovės komercinės sporto šakos“ patirtį, kad pasiektų plataus lygio vartotojus

You May Also Like

More From Author