Jai buvo skirta 1,7 mln.

Estimated read time 1 min read
Kinijos jaunimo tinklo naujienos „Tianyancha“ parodo, kad neseniai „Shenzhen Zhenai.com Information Technology Co.“ (toliau (toliau -„Zhenqi.com“) paveikė melagingą ar nesusipratimą dėl savo produktų ir pažeidė „Anti -Unfair“ konkurencijos įstatymą Bauda 1,7 milijono juanių.
Šenzeno rinkos priežiūros ir administracijos biuras pareiškė, kad Zhenai.com buvo nubaustas už netinkamą konkurenciją.
Šiais metais 3,15 CCTV vakaras atskleis daugybę vestuvių ir meilės platformų, tokių kaip „Zhenai.com“, „Century Jiayuan“ ir „Love“ kursai, ir tokios kaip aukštos kokybės heteroseksualūs ištekliai, gundanti 0 slenksčių reklama ir sėkmingi sėkmingų atvejų atvejai, kai tai yra gudrybės. apgauti vartotojus.Vėliau Shenzheno rinkos priežiūros biuras pareiškė, kad Šenzeno rinkos priežiūros biuras apklausė bendrovės asmenį, atsakingą už atitinkamus klausimus, susijusius su „Zhenai.com“ bendrove susijusiems klausimams, kuriuos išsakė partija.Bendrovė „Zhenai.com“ įsteigė specialią grupę, kuri išleistų atsiprašymą.
Remiantis vieša informacija, „Zhenai.com“ valdo „Shenzhen Zhenai.com Information Technology Co.“. Efektyvumo santuokos tarnybos modelis „Raudonosios motinos+neprisijungus“ parduotuvėse “, laikantis misijos„ pasiekti pasaulio santuoką “ir išgelbėti narius, kad būtų pasiektas savalaikiškumas ir veiksminga santuoka.
(Šaltinis: Kinijos jaunimo tinklas)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author