Ja Morant teeb plahvatusliku tagasituleku, summutades kahtlejad mängu võitnud löögi ja prügikasti abil.

Estimated read time 2 min read

Ja Moranti tuline tagasitulek NBA-sse teisipäeval oli midagi muud kui suurejooneline. Pärast 25-mängulist võistluskeeldu tuli Memphis Grizzliesi punktiväravavaht tagasi, visates 34 punkti ja saades 115-113 võidu New Orleans Pelicani vastu. Kuid Moranti mõju ei piirdunud vaid statistikaga. Ta tõi kaasa uhkuse, energia ja muidugi ka oma iseloomuliku räpase keele.

Kogu mängu vältel pidas Morant sõnalist duelli Pelicansi ründaja Herb Jonesiga. Pärast seda, kui Jones üritas teda vabaviskega foulida, vastas Morant trotslikult: „Ma teen, mida tahan”. See mänguline naljategemine jätkus kogu õhtu jooksul, mis kulmineerus Moranti ikoonilise „Sa tead, mis kellaaeg on” avaldusega pärast mängu võitnud Floater-hüpet üle Jonesi.

Ja Morant teeb plahvatusliku tagasituleku, summutades kahtlejad mängu võitnud löögi ja prügikasti abil.

Moranti esitus ei olnud muljetavaldav ainult sõnade tõttu. Tema 34 punkti oli NBA ajaloos kõige rohkem punkte, mida on teinud 25 või enam mängust eemalviibinud mängija. Ta juhtis Grizzlies’i märkimisväärset tagasitulekut, kes oli esimesel poolajal 24 punktiga kaotusseisus. Tema juhtimisel ja mängul oli oluline roll Memphise viie mängu pikkuse kaotuste seeria katkestamisel.

Moranti esitus ei olnud üksinda. Jaren Jackson Jr. viskas 24 punkti, Desmond Bane 21. Kaitses hoidsid nad Pelicansi ründeohtu kontrolli all, hoides isegi Zion Williamsoni piiratud minutitel 13 punktini, kuna ta võitles vigastustega.

Kuid Moranti vankumatu enesekindlus ja ta valmisolek võtta keskkaitsja positsioonilt tähelepanu keskpunkti oli see, mis tõeliselt määras õhtu. Ta nautis New Orleans’i publiku buhinat ja kasutas neid oma plahvatusliku esituse ergutamiseks. Tema trash talk ei olnud pahatahtlik, vaid pigem tema võistlusvaimu ja nakatava energia mänguline väljendus.

Ja Moranti tagasitulek ei olnud pelgalt korvpallist, see oli meeldetuletus kirglikkusest ja meelelahutusest, mida NBA staarid võivad mängu tuua. Ta teatas oma kohalolekust pauguga ning tema uhkuse ja talendi naasmisega võib Grizzlies olla Lääne-Konverentsis arvestatav jõud.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours