Išvystykite būsimus menininkus ir mokslininkus, mokyklos moksliniai ir technologiniai festivaliai uždega kūrybines kibirkštis

Estimated read time 3 min read
Technologija yra racionalus tyrinėjimas, o menas yra emocijų išraiška.Gegužės 20 d. Naujojoje miesto eksperimentinėje pradinėje mokykloje Jiading rajone vyko „Nuostabios mąstymo? Sukurti būsimą gyvybingumo miesto“ mokslo ir technologijų ir kultūros savaitės atidarymo ceremoniją.
UAV, vandens raketos, lazerio lobių dėžės, „Mech Masters Challenge“ … „Yan’er Plaza“, Xincheng Experimental pradinėje mokykloje, studentai surengė skyrių tarp 15 mokslo ir technologinių projektų.„Huang Aimsi“ iš 3 (2) klasės trečiosios klasės (2) tęsė robotų šaudymo programas.
„Kamuolys yra įvertintas! Vėsa!”„Huang Ai“ pristatė, kad ji naudojo mažą pavarą, kad galėtų vairuoti didelę įrangą, žaisdama su mašina, kad padidintų robotinės rankos stiprumą, kad būtų galima atlikti ilgą laiką. „Site“ derinimas turi būti labai tikslus, manau, kad tai yra sudėtinga ir linksma “.
Technologijų festivalis ne tik paskatino studentų susidomėjimą technologijomis ir menu, bet ir suteikė jiems talentų ir kūrybiškumo rodymo etapą.Li Longyi, Qizhi inovacijų praktikos asociacijos klasės draugas, pademonstravo jo sukurtą „baseinų saugos prevencijos sistemos“ rinkinį.”Sistema naudoja judesio jutiklį, kad aptiktų, ar vaikas pateko į pavojingą siurblio plotą. Kai bus aptiktas pavojingas atstumas, sistema nedelsdama nusiųs signalą, kad nustotų siurblio pasukimą, kad būtų išvengta vaikų rankų yra įstrigę siurblyje. „Li Longyi teigė, kad jo dizaino įkvėpimas įkvepia naujienas, kilusias iš baseino saugos problemos, tikėdamasis sumažinti panašias avarijas per savo dizainą.
Įvykio vietoje buvo išleista naujojo miesto eksperimentinės pradinės mokyklos „Future City Creation Artist“.Kursą kartu sukūrė mokyklų mokytojai ir suprojektavo įvairius mokymo programų vaidmenis, pagrįstus skirtingų klasių mokinių ypatybėmis, įskaitant miesto vaikus, miesto vadovus, miesto kūrėjus, miesto dizainerius ir miesto kūrėjus.„Mokymo programa yra pagrįsta mokyklos namų baldų salėmis, transporto galerijomis, architektūros muziejais ir kitomis būdingomis vietomis.„ Miesto vaikų mokytojas “daugiausia skirtas pirmosios klasės mokiniams. Remiantis apsilankymo miesteliu, vaikai piešia būsimą universiteto miestelio žemėlapį, remdamiesi remdami jų vaizduotė įgyvendinti savo rankos praktiką ir meno inovacijų galimybes.
„Šių metų mokslo ir technologijų kultūros savaitėje mes taip pat vykdysime seminarus, paskaitas, parodas ir interaktyvią patirtį. Studentai turės galimybę dalyvauti kultūros ir kūrybinio meno kūrime, gaminti vandens raketas ir netgi bendradarbiauti Dirbtinis intelektas, skirtas baigti meno kūrinius. Jų tyrimuose, kūrimas ir eksperimentai.
Renginyje dalyvavo CPPCC pirmininko pavaduotoja Xie Dongsheng.
Rašymas: Si Shushu
Kamera: lu yiwei
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author