Širdies plakimas sustojo per Zhengdžou pradinės mokyklos žaidynes ir mirė po 20 dienų nuo komos.

Pekino naujienos (žurnalistas Liu Siwei internatas Zhang Xinhui) balandžio 29 d., 12 -os metų mergaitė Xiao Chen, 12 metų mergaitė Zhengzhou mieste, Henano provincijoje, sustabdė kvėpavimo širdies plakimą per mokyklų sporto susitikimą.Gegužės 22 d. Pekino naujienų žurnalistas sužinojo iš savo tėvo tėvo, kad atsižvelgiant į tai, kad tęstinis gydymas nėra reikšmingas, jo šeimos nariai savanoriškai atsisakė gydymo gegužės 21 d. Ir buvo atleisti iš ligoninės. .Vietos švietimo departamentas teigė, kad mokykla bendrauja su tėvais ir koordinuoja šį klausimą bei teikė atitinkamą pagalbą studentų šeimos nariams.
Xiaocheno tėvas ponas Zhangas „Pekino žinioms“ sakė, kad Xiaochen buvo šeštos klasės mokinys Yintai pradinėje mokykloje Zhengdong Naujajame rajone, Zhengzou mieste, balandžio 29 d. -Metro bėgimo varžybos.Apie 14:40, Xiao Cheno motina sulaukė mokytojo skambučio ir sužinojo, kad žaidimo metu Xiao Chen nualpo.Kai atvyko Xiaocheno motina, ji pamatė, kaip kažkas įvykio vietoje pamatė dirbtinį kvėpavimą Xiao Chen.
Remiantis „Xiao Chen“ greitosios medicinos pagalbos įrašais balandžio 29 d.
Ligoninės išduotas diagnostinis pažymėjimas rodo, kad hospitalizacijos metu sąmonė buvo gilioje komoje, be savarankiško kvėpavimo ir laikėsi smegenų mirties diagnozės standarto.Aptarę šeimos narius, jie supranta būklės pavojų. ir pasekmės, kurias sukėlė demokratinės iškrovos procedūros.
„Vaikai yra skausmingi kiekvieną dieną. Jie gali išlaikyti savo gyvenimą tik interpoliuodami. Nematau vilties. Gydytojas taip pat įtikino mus keturis ar penkis kartus, ir nėra prasmės leisti vaikui kentėti.” Sakė Zhangas.
Ponas Zhangas mano, kad mokykla turėtų būti atsakinga už Xiao Chen gydymą, o mokykla šiuo metu moka 150 000 juanių medicininių išlaidų už Xiaochen.
Gegužės 22 d. 14 val. „Zhengdong“ naujojo rajono kultūros švietimo ir sporto biuro darbuotojai „Pekino žinioms“ sakė, kad mokykla bendrauja su tėvais ir koordinuoja šį klausimą.
„Yuntai“ pradinės mokyklos darbuotojai teigė, kad mokykla bendravo ir koordinuoja su tėvais, o šie dalykai vis dar buvo nagrinėjami.
Redaguoti yang hai mokyklą metappense zhang yanjun
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author