Šios populiarios turistinės vietos, tokios kaip Jangdzės upės delta, geležinkelio keleivių srautas gegužės dienos atostogų metu yra karšta →

Estimated read time 3 min read

„Dahui“ žurnalistai sužinojo iš „China Railway Shanghai Bureau Group Co., Ltd.“ (toliau, vadinama Šanchajaus biuro grupe), kad neseniai buvo pristatytas Jangtze upės „Delta Railway 2024“ gegužės 1 -oji „atostogų transporto planas“.Šio atostogų pervežimo laikotarpis yra 8 dienos nuo balandžio 29 d. Iki gegužės 6 d.Tikimasi, Arba atostogų transportas su didžiausiu vidutiniu dienos keleivių srautu.

Nuo šių metų pradžios Jangdzės upės deltos keleivių srautas žymiai pakilo.Pirmąjį praeities ketvirtį Šanchajaus biuro keleivių skaičius padidėjo daugiau nei 20 % metų.Šių metų „Gegužės 1 -oji“ atostogos yra antros ilgos atostogos po pavasario festivalio. buvo toliau paleista.

Keleivių srauto komponentas bus pagrįstas turizmu ir apsilankymu šeimoje, parodant plačios kelionės apimties savybes, ilgą piko laiką ir didelį kasdienio keleivių srautą.Tikimasi, kad likus dviem dienoms iki atostogų transportavimo (balandžio 29 iki 30), tikimasi kelionių;

Iš keleivio srauto krypties,Jangdzės upės delta keliauja į Pekiną, Guangdžou, Fuzhou, Xiameną, Changsha, Qingdao ir kitas vietas., Kiti miestai atvyko į Šanchajų, Ningą, Hangdžou, Hang, He, Yong ir Wu, o tai žymiai padidėjo.Populiarios linijos daugiausia yra Pekinas -hanghai, Pekinas -hong Kong, Hangdžou -shenzhen, Shanghai -Kunming, Shanghai -nanjing, Shangzai -hangzhou, Ninghang, Hefu, Ning’an, Shanghai Suong, Lianžen, XU Lian ir kita -aukšta -Hefu, Hefu, Ning’an, Šanchajus Sutrongas, Lianženas, XU Lian ir kiti tiesioginiai. greičio geležinkelio linijos.

Atsakydamas į tikrąjį „gegužės 1 -ojo“ atostogų keleivių srautą, Jangdzės upės deltos geležinkelio departamentas koordinavo pajėgumų išdėstymą, priėmė tris pagrindinių veiklos grafikos schemų pajėgumų partijas, gegužės 1 d , planuojama padidinti 192,5 keleivinių traukinių porą.Tarp jų buvo surengtos 133 poros traukinių naktį.

„Gegužės dienos“ keleivių schema apima 50 porų keleivinių traukinių ir 142,5 porų keleivinių traukinių porų padidėjimą vamzdyje.Padidėjusių keleivinių traukinių kryptis daugiausia yra Jangdzės upės deltoje, Centrinėje, Pietų Kinijoje, Centrinėse lygumose, šiaurės vakaruose, Šiaurės Kinijoje ir kituose regionuose, įskaitant Šanchajus iki Nanchang, Zhengzhou, Xi’an, Wuhan, Luoyang, Changsha, Xuchang, Hankou, Jiujiang, Foshan, Guangzhou, Zhuhai, Zhuhai Wait, Hangzhou į Zhengzhou, Nanchang, Ganzhou, Hankou ir kt., Nanjing to Changsha, Wuhan ir kiti miestai.Pagrindinė padidėjusio keleivinio traukinio vamzdyje kryptis yra populiarus turistų miestas Jangdzės upės deltos rajone.Įskaitant Šanchajus, Hangdžou, Nanjing, Hefei, Suzhou, Xuzhou, Yangzhou, Lianyungang, Yancheng, Ningbo, Wenzhou, Lishui, Luzhou, Huangshan, Xuancheng, Wuhu, Fuyang ir kt.Be to, Geležinkelio departamentas imsis priemonių, tokių kaip E -VEICHLICE vežėjų traukiniai, bendrieji traukiniai, taip pat transporto priemonės ir kitos priemonės, skirtos padidinti transportavimą ir vietas. Traukinio bilietai.

Dahui naujienų reporteris Liu Ye korespondentas Hu Xiaowei

You May Also Like

More From Author