Invazija į prekių ženklų teises, verslo paslaptis ir kt

Estimated read time 2 min read

Neseniai Aukščiausiojo liaudies prokuratūra išleido tipišką intelektinės nuosavybės apsaugos nuo prokuratorių organų atvejį, įskaitant 6 baudžiamąsias bylas, civilių priežiūros bylas, administracinės priežiūros bylas ir kiekvienos viešosios intereso bylas.

Remiantis pranešimais, šešios šį kartą išleistos baudžiamosios bylos apima pagrindinius dabartinio intelektinės nuosavybės nusikaltimų pažeidimo rūšis, įskaitant prekės ženklo teisių pažeidimus, autorių teises ir komercinius slaptus nusikaltimus, atspindinčius intelektinės nuosavybės nusikaltimų baudos visoje grandinėje veiksmingumą.

„Zhejiang Zhaomou Co., Ltd.“ ir „Fang Moujun“, pavyzdžiui, šeši žmonės, pavyzdžiui, verslo paslapčių pažeidimai “, aukos daugelį metų vadovavo produktų gamybos pramonei. , ir jų pagrindiniai interesai ir ilgalaikė plėtra.Prokuratoriniai organai reikalauja kovoti su visa nusikaltimo grandine pažeidus verslo paslaptis, iš paskos -pagrindinius pasiuntinius į viliavimo kontaktus, pavogtas technines paslaptis, kurios visos buvo teisinės sankcijos.

„Xu Moujun“ ir kiti 26 žmonės, registruoti registruotiems prekės ženklams ir parduoti padirbtus registruotus prekių ženklus “, prokuratūra, orientuota į aukščiau esančių nusikaltimų įkalčius ir sėkmingai vykdant pažeidžiančias prekes, gali pasiekti tikslą pasiekti tikslą. „Šaltinis, galas tankiai ir sulaužyta grandinė”.

Liu Taizong, Aukščiausiojo prokuroro intelektinės nuosavybės prokuroro direktorius, teigė, kad šių atvejų išleidimo tikslas yra pateikti nuorodą į panašius atvejus, geriau atlikti įstatymų populiarinimo vaidmenį, sustiprinti įspėjimą apie švietimą, aktyviai kurti. Visa visuomenė gerbia intelektinę nuosavybę, apsaugotų inovacijų kūrimą ir sukuria, apsaugotų inovacijų kūrimą ir apsaugo inovacijų kūrimą bei apsaugotų inovacijų kūrimą.(Žurnalistė Liu Shuo, Wang Qi)

Aukščiausiojo žmonių prokuratūra (duomenų žemėlapis)

(Šaltinis: „Xinhua“ naujienų agentūra)

You May Also Like

More From Author