Internetinis švietimo chaosas: Rinkodara tampa pagrindiniu verslu, „paskaitos“ pasikeisti į „parduoti pamokas“

„Xinhua“ naujienų agentūra, Taiyuan, vasario 22 d 20 pamokų ir mėgaukitės puikiu dovanų paketu, kurio vertė 499 juanė … ponia Bai Taiyuane, Shanxi nustatė, kad ją ir jos vaikus visiškai apsupo internetinio švietimo reklamos.

„Xinhua View Point“ reporterio tyrimas nustatė, kad žiemos atostogų metu pagrindinės institucijos atidarė „griebimo“ modelį, o daugelis institucijų pritraukia tėvus į „patekti į internetą“ mažomis kainomis.Didžiulis viešumas klasė yra „garsūs mokytojai“, o poveikis yra „akivaizdūs taškai“, kurie padeda vaikams „pasiekti atostogų kreivę aplenkimą“.Tačiau iš tikrųjų daugelio institucijų mokytojai abejoja, mokymo programos kokybė skiriasi, o kai kurie mokytojai neketina mokyti, tačiau jie galvoja apie pardavimus.

Paslėpta mažų prekių pardavimo tvarkas, kai kurie įmonių rinkodaros mokesčiai yra daugiau nei 9 kartus didesnė nei mokymo programos tyrimų ir plėtros mokesčių

Šios atostogų metu internetinėje švietimo skelbimuose gausu svarbiausių trumpų vaizdo platformų, socialinių programų, įvairovės šou ir pakelės skelbimų lentų.”Šiemet yra daugybė internetinių švietimo skelbimų, o parduodamos pamokos yra stebėtinai pigios. Kai kurios institucijos turi 9 dolerius ir 10 pamokų, kai kurios iš jų yra 19 juanių ir 30 pamokų. Nėra žemiausio, tik”, – sakė tik „Ms.

Palyginti su neprisijungus prie kelių šimtų juanių, tokie žemi savivaldos kursai labai vilioja daugelį tėvų.Tiesą sakant, paslėpta rutina žemomis kainomis.

Ponia Li Wenzhou mieste, Zhejiang, neseniai nusipirko įvairių žemų savybių kursų savo vaikams.”Daugelis šių kursų skamba ryškiai, tačiau mokytojai dažnai pabrėžia, kai paaiškina pagrindinius žinių taškus. Nors bendras kurso kiekis yra didelis, jis netapo sistema ir nepaaiškins. Vietoj to, jie nuolat vilioja savo vaikus ir tėvai pirkti pamokas.

Liu Qiming, daugiau nei 10 metų užsiėmęs internetinės švietimo pramonėje, žurnalistams sakė, kad žema bekostų pagunda yra dažniausiai naudojamas internetinių švietimo įstaigų rinkodaros metodas, daugiausia dėl kanalizacijos, o poveikis taip pat yra geras.

Liu Qiming žurnalistams sakė, kad kai kurios internetinės švietimo institucijos turi stiprų rinkodaros puolimą.

Žurnalistas nustatė, kad šios reklamos paprastai pakilo, energingai gamina konfliktus ir pablogina tėvų nerimą.Kai kurie netizens apibendrina šiuos modelius kaip: kontratakos scenarijus „šauni drama“, tėvų skausmo svetainės, kainų palyginimo scenarijai ir kt.

„Siekdami uždirbti daug nuomonių, parduodant pamokas apie reklamą ir įtampą, todėl tėvai, kurie iš pradžių nori padaryti žmonių širdį, sakė.”

Suprantama, kad didžiulės lėšų, investuotų į internetinio švietimo pramonę, kiekiai iš tikrųjų naudojami mažiau nei daugelis mokymo programų plėtros.Kaip pavyzdį „kas mokosi“, jo pardavimo ir rinkodaros išlaidos trečiąjį 2020 m. Ketvirtį buvo 2,056 milijardo juanių, MTTP išlaidos buvo 220 milijonų juanių, o rinkodaros išlaidos buvo 9,3 karto didesnės nei MTTP išlaidos.

Be internetinių ir neprisijungusių reklamų, internetinės švietimo įstaigos taip pat nustato „žodį -Mouth dalijimosi“ rinkodarą, tai yra, tėvų pardavimo kursų naudojimą.Liu Qiming žurnalistams sakė, kad kursų tarp tėvų rekomendacija yra neapsakoma, tačiau, siekiant įmonės, kai kurie tėvai pradėjo verslą, o asmuo gali uždirbti šimtus juanių.

„Pamoką, apie kurią pranešėme, rekomendavo tėvas. Jis pasakė, koks geras mokytojas buvo klasėje, tačiau sumokėjęs pinigus jis nustatė, kad mokytojas nėra mokytojas, ir nesitikėjo, kad tėvų rekomendacija buvo atlyginama. „Ponia Li sakė.

Kai kurie mokytojai turi nelicencijuotus darbus, o kai kurie mokytojai perkelia darbo jėgas

Nepriklausomai nuo neprisijungusių ar internetinių mokymų, mokytojus labiausiai vertina tėvai.Tačiau žurnalisto tyrimas nustatė, kad dėl žemos atvykimo ribos kai kurių internetinių švietimo įstaigų kvalifikacija kelia nerimą, ji yra laisva ir skysta, todėl sunku garantuoti mokymo tęstinumą.

Institucinėje propagandoje mokytojas yra patyręs.

„Nepaisant teisingo ar melagingo, net jei jie iš tikrųjų baigia prestižinę mokyklą, jie gali būti netinkami mokyti”.

Keli internetinių švietimo institucijų mokytojai teigė, kad institucijos reklamoje paprastai skelbia, kad mokytojas yra aukso medalio dėstytojas, turinčios daug pamokų ir turtingos patirties, tačiau „visi mokytojai, kurie rašo patys, per daug neišpūsta iš jų. laikas.”

Žurnalistas taip pat nustatė, kad daugelis mokymo institucijų mokytojų buvo nelicencijuoti.

2019 m. Liepos mėn. Švietimo ministerija ir kiti šeši departamentai paskelbė „Įgyvendinimo nuomones apie mokymo užjūrio mokyklas reguliavimo“, kuri aiškiai numatė, kad visi mokytojai turi turėti mokytojų kvalifikacijos pažymėjimą, ir pavardės, kad būtų paviešinta trenerio pavadinimas Esant svarbioje treniruočių platformos ir mokymo programos sąsajoje, pavadinimas, trenerio pavadinimas, nuotraukos ir mokytojų kvalifikacijos pažymėjimas ir kita informacija.

Tačiau daugelis institucijų aklai atkreipia dėmesį į šį reikalavimą.Mokytojas GAO, dirbęs internetinėje švietimo įstaigoje „Xueba Jun“, žurnalistams sakė, kad įstaiga nerūpi mokytojo kvalifikacijos pažymėjimu. .

Zhao Yue dirbo „Xueba Jun“ dalies mokytoju, kai buvo 2019 m. Baigęs magistrantūros studentą. Su kambario draugo, kuris yra dalies mokytojas, rekomendaciją, jis vedė pamoką tiesiogiai be interviu.”Niekas nėra reguliuojamas klasės turinyje ir kartais netgi suteikia studentams klasę per„ WeChat Voice “.

Internetinio švietimo įstaigoje įprastas „klasės pirmosios, o paskui patikrinimas“ reiškinys.”Institucija čia yra labai atvira, o kai kurie mokytojai moko dvejus ar trejus metus. Kadangi jie bijo švietimo biuro, jie taip pat paprašys mokytojų patikrinti.” .

Žurnalistas nustatė, kad daugelio internetinių švietimo institucijų mokytojai buvo pasirašyti su žmogiškųjų išteklių įmone pasirašyti darbo sutarties, o mokytojai iš tikrųjų nebuvo tiesiogiai susiję su įstaiga.Pramonės atstovai teigė, kad mokytojo užsakomųjų paslaugų modelis žymiai sumažino internetinių švietimo įstaigų išlaidas, o tai skatina didinti pelną ir sparčiai plėtrą.Tačiau šiuo atveju mokytojų valdymas yra gana laisvas ir negali garantuoti mokymo programos kokybės.

Xue Qiang teigė, kad kasdien su juo yra tik vienas ar du mokytojai, atsakingi už veiklos tikrinimą, pranešimų išdavimą, mokymo informacijos išdavimą ir kt. „Nėra fiksuotų departamentų, nėra fiksuotų kolegų ir verslo diskusijų trūkumo atmosferos. ir bendravimas.

„Mokymas“ „Pardavimo pamokų“ pakeitimai, mokytojai turi dalyvauti diskurso mokyme

Koks yra internetinių švietimo įstaigų kurso kokybė ir mokymas?Žurnalistas nustatė, kad nors yra daug parduotuvių, daugybė žemos kokybės kursų taip pat yra nevienodi, o kurso kokybė yra nestabili ir nekontroliuojama.

Ponia Zhang iš Taiyuan įsigijo dukters skaitymo kompozicijos klasę ir nustatė, kad mokytoja mokė visas rutinos.„Tai labai utilitarinė ir nepabrėžia mąstymo ir pagrindinio raštingumo tobulėjimo“, – sakė ji.

Kai kurie pramonės žmonės teigė, kad kai kurie populiarūs internetiniai kursai yra labai dideli, tačiau kaip abejotinas tikrasis poveikis.Pavyzdžiui, AI švietimo platforma sukūrė mokymo sistemą, teigdama, kad AI mokytojas pasiekė 20 metų mokymo lygį.Bet iš tikrųjų ši sistema neaiški, kokia mokymo medžiagos versija naudojama vietinėje srityje.

Žurnalistas sužinojo, kad kai kurie internetinių švietimo įstaigų mokytojai nesikaupia į mokymą, bet iškėlė savo smegenis, kad galėtų parduoti pamokas.

Mokytojas GAO žurnalistams sakė, kad svarbi įmonės užduotis buvo leisti tėvams toliau pirkti kursus ir atnaujinti.Vadovaudami vertinimo rodikliais, mokytojai turi gerai parduoti, jei nori padidinti savo pajamas, užuot studijavę, kaip pagerinti mokymo lygį.

„Daug kartų studentai vadina mano mokytoju, man gėda būti mano širdyje. Tiesą sakant, mes esame pusė mokytojo ir pusės pardavimo. Tai tikrai nėra verta vardo” mokytojo ” .

Žurnalistas pamatė mokymo informaciją, pavadintą „Septyni klausimai apie pertvarkos pokalbį“, kurį pateikė mokytojas Gao, kad mokymo įstaigos vadovavo joms naudotis kreditinės kortelės mokėjimu arba teikė internetines paskolas tėvams, kurie neturėjo gerų ekonominių sąlygų ar vykdė paskolas internete.

Mokytojas Zhao, atsakingas už „Xueba Jun“ mokymo programos pardavimą, atskleidė, kad bendrovė teikė specialų mokymą ir nuorodas paskoloms, kad padėtų tėvams kreiptis dėl paskolų.”Pagal įmonės valdymo taisykles turiu įtikinti daugiau tėvų pirkti kursus ir kreiptis dėl paskolų internete, kol jie nėra laikomi kvalifikuotais ir puikiais darbuotojais.”

„Capital Rushes“, internetinis išsilavinimas laikomas eismo verslu

Tarp neseniai paskelbtų populiariausių vartotojų teisių apsaugos viešosios nuomonės, buvo įvardytos internetinės švietimo įstaigos, kurios paminėjo, kad 2020 m. Liepos mėn. Buvo išskirtinės problemos, tokios kaip vulgarūs vaizdo įrašai ir ankstyva meilė „mokymosi ir mąstymo“. Institucija „Akaso užsienio švietimo tinklas“ veikė prastos kokybės užsienio mokymo mokymo kokybe, ir nėra neįprasta, kad vėluojate ir žaidžiate mobiliuosius telefonus.

Viešai neatskleista informacija mano, kad už internetinių švietimo institucijų chaoso yra sparti kapitalo pažanga, todėl švietimas tampa silpnesnis ir silpnesnis, o kapitalas sustiprėja ir stiprėja.

Remiantis Kinijos mokslų akademijos paskelbta ataskaita, kaip svarbi internetinio švietimo šaka, 2014–2020 m., Bendra K12 internetinės pramonės finansavimo suma (ikimokyklinio ugdymo iki vidurinio ugdymo) yra apie 60 milijardų juanių, iš jų Kuris pagrindinio prekės ženklo finansinė suma yra apie 290 100 milijonų juanių.Visos internetinės švietimo pramonės rinkos dydis 2022 m. Bus viršys 540 milijardų juanių, iš kurių K12 internetinis švietimas bus svarbus filialas.

„Kai kurios institucijos tiesiog vertina internetinį švietimą kaip eismo verslą. Tik nedaugelis žmonių galvoja apie tai, kaip sukurti platformą, palankią studentų autonominiam mokymuisi iš švietimo perspektyvos.”

Huazhongo normaliojo universiteto informacinio ir pagrindinio ugdymo provincijos ir ministrų statybos bendradarbiavimo inovacijų centro vykdomasis direktorius Wang Jixinas pasiūlė, kad atitinkami departamentai turėtų padidinti internetinių švietimo institucijų kvalifikaciją ir turinio priežiūrą, apsaugoti studentų ir tėvų interesus ir griežtai. Įdiekite „Reguliuojantį internetinio mokymo internetu internete reguliavimo standartą. Internetiniame internete. Konkretūs mokymo nuomonių reikalavimai yra sukurti siekiant nustatyti neigiamą sąrašų sistemą internetinių švietimo įstaigoms ir jų darbuotojams, ir tvarkyti institucijas ir personalą, įtrauktą į sąrašą. Neigiamas sąrašas pagal įstatymus ir kitus teisės aktus.

You May Also Like

More From Author