Čingo apygardos Hebei teismas išleido „Šeimos švietimo gairės įsakymą“, kuris paragino tėvus „atvežti kūdikį pagal įstatymus“

 

  Šeima yra pirmoji vaiko mokykla.Balandžio 24 d. Qingxian liaudies Hebei provincijos teismas nagrinėjo sugyvenimo santykių bylą kartu remti ginčus, kylančius dėl ginčų. , ir apsaugoti sveiką nepilnamečių augimą.

  Bylos nagrinėjimo metu teisėjas sužinojo, kad ieškovas Wangas (slapyvardis) ir atsakovas Zhang (slapyvardis) 2016 m. Balandžio mėn. Surengė vestuvių ceremoniją, tačiau nebuvo atlikta registracijos procedūra. Rui Rui (pseudonimas).Po to, kai 2017 m. Baigėsi abi pusės, atsakovas Zhangas niekada nebuvo aplankęs Rui Rui Spektro disfunkcija, intelektualus vystymasis ir kalbos išraiškos gebėjimas yra daug mažesnis nei to paties amžiaus vaikai.

  Gimęs vaikas, buvęs ir atsakovas neįvykdė savo paramos ir švietimo įsipareigojimų, nes jų tėvai nesugebėjo atlikti savo šeimos švietimo pareigų, ir labai trūksta šeimos švietimo.Siekdama pagerinti dviejų šalių atsakomybės jausmą ir nukreipti abi šalis atkreipti dėmesį į jų vaikų sveikatos ir emocinius poreikius, teisėjas abi Šalys, siekdamos sustiprinti tėvų draugiją kasdieniniame gyvenime, bendradarbiauja tarpusavyje, kad vyktų savo šeimos švietimo pareigas, ir seka Teismą.

  ”” „” „”Kinijos Liaudies Respublika„Šeimos švietimo skatinimo įstatymas“, kaip pirmieji specialūs teisės aktai nacionalinėje švietimo srityje, iš tradicinių „šeimos reikalų“ iki naujos eros „valstybės reikalų“ padidino šeimos švietimą.

You May Also Like

More From Author