Ilgos atostogos yra beveik verslo kelionių galimybės, kad būtų galima vartoti galimybes

Finansų investicijų naujienų žurnalistas Lin KE

Nuo 2023 m. Turizmo vartojimo sektorius parodė nuolatinį atsigavimą ir atgarsį.

Artėjant gegužės dienos atostogoms, šiuo metu tęsiasi kelionių pramonės grandinės klestėjimas.Kai kurie pramonės šaltiniai atkreipė dėmesį į tai, kad artėjantis „gegužės 1 d.“ Atnaujins įvairius kelionės ir vartotojų duomenis, o pramonės grandinės paklausa bus toliau išleista. , civilinės aviacijos transportas ir komercinė mažmeninė prekyba.

1

Turizmo paslaugų rinkos paklausa ir toliau didėja

Įėję į 2024 m., Atostogų turizmo rinkos pasirodymas ir toliau augo.Duomenys rodo, kad vidutinis turistų skaičius pavasario festivalyje ir „Qingming“ atostogos 2024 m. Padidėjo atitinkamai 34,7%ir 66,9%metų -nuo 2019 m. -on -eear, padidėjo 8%ir 8%, o 2019 m. -8%ir 8%ir nuo 2019 m. 6%.Remiantis CTRIP duomenimis, vidaus turizmo, išvykstančio turizmo ir įvažiavimo keliones per pavasario festivalio atostogas 2024 m. Viršijo tą patį laikotarpį 2019 m., O „Qingming“ atostogos padidėjo atitinkamai 211%ir 350%metų.Pramonė tikisi, kad artėjanti „gegužės 1 d.“ Turizmo atkūrimo tendencija yra stipri.

„Minsheng“ vertybinių popierių analitikas Liu Wenzhengas pabrėžė, kad praeityje katalizavus daugybę turizmo raundų, kad gautų internetinį srautą turistinėse vietose, dėl padidėjusio kelionių linijos turinio, vartotojai padidino vartojimo entuziazmą dėl vartojimo, kurį skatina įvairiais aspektais Informacija, ir jie labiau siekia turistinių vietų, turinčių naujovę, gerą patirtį ir tam tikras emocines vertybes. Kelionių augimas ir laikas.

Kalbant apie galimybes, „Nanjing Securities“ analitikas Yang Yan pasiūlė investuotojams atkreipti dėmesį į kelionę į vaizdinės zonos dugną ir kryžminio voko grupės turizmo kelionių agentūras, tokias kaip „Songcheng“ scenos menai, Tianmu ežeras, Zhongxin turizmas ir kt.Be to, daugiausia dėmesio skiriama stabilioms kelionių grandinėms, turinčioms stabilią veiklą ir stabilų našumą, ir „Jiuhua“ turizmą, Zhangjiajie, Emeishan A, Lijiang akcijas, kurioms buvo naudinga turistų piko sezonas;

Galimas atsargų pasirinkimas

Tianmu ežeras (603136)

Tikimasi, kad nauji projektai sukels naują prieaugį

Bendrovė nuolat tobulino savo gaminių matricą ir išleido tokias vaizdines vietas kaip Tianmu ežeras, Nanshano bambuko jūra, „Royal Water Hot Spring“ ir „Water World“ vietos sąlygoms. Bendrovės veiklos augimas.„Donghai“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį į tai, kad bendrovė pristatė valstybės turtą per tris akcijų pervedimą. Toliau praturtinkite bendrovės paskirties turizmo produktus, kurie padės suformuoti turizmo tikslo aglomeracijos srities efektą.Būdama „Yangdze River Delta“ turistų lyderė, bendrovė turi galimybę plėtoti ir eksploatuoti viso stiliaus turizmo pramonės grandinės produktą. Tikimasi, kad vėlesni atsargų projektai padidins naujų veiklos rezultatų augimą.

„Zhongxin“ turizmas (002707)

„Exit Tour Recovery“ atneša našumo elastingumą

Bendrovė yra išvykstančių kelionių agentūrų verslo lyderė.Epidemijos laikotarpiu „Outbound“ ir „Group Tour Business“ sustojo.Atkuriant įvažiavimo ir pasitraukimo verslą 2023 m., Bendrovės pelnas buvo palaipsniui išleistas trečiąjį ketvirtį, grynoji palūkanų norma siekė 4%, viršijančią lygį iki epidemijos.„Huaxi“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį, kad bendri tarptautiniai skrydžiai per pavasario festivalį 2024 m. Tuo pačiu 2019 m. Laikotarpiu atnaujino iki 67,5%, o išvykstantis turizmas buvo didelis.Tikimasi, kad Civilinės aviacijos administracija atnaujins 80%iki epidemijos 2024 m.Tikimasi, kad pramonės tiekimo pusė palaipsniui atsigaus.Nuo 2023 m. Birželio 30 d. Bendrovės neprisijungę parduotuvės pasiekė 1300, viršijančių 2019 m. Lygį.Šiuo metu įmonė išplėtė mažmeninės prekybos kanalus franšizės parduotuvėse.

„Jiuhua“ turizmas (603199)

Tikimasi, kad grynoji palūkanų norma optimizuos

Bendrovė yra įmonė, teikianti turizmo paslaugas aplink Jiuhua kalnų vaizdą Anhui provinciją. Pelno maržos.Dvi verslo bendrosios pelno maržos ir toliau didės didėjant keleivių srautui, o tai ilgainiui padidins grynųjų palūkanų normų optimizavimą.„Minsheng“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį į tai, kad Jangdzės upės delta+budistų šventosios žemės aukštaūgis geografinė vieta+jaunų grupių šventyklų turizmo populiarumas, siekiant sustiprinti pagrindą vaizdinės vietos poreikiams. „Jiuhua“ kalnų turistai ir turistų pajamos padidėjo 50%ir 47%, palyginti su tuo pačiu 2019 m. Laikotarpiu; Gebėjimas dar labiau sustiprėjo, kad atitiktų stiprius poreikius.Be to, Anhui provincijos vyriausybės darbo ataskaita aiškiai nustatė provincijos kultūrinio turizmo investicijų grupę 2024 m., Kad paremtų valstybės priklausančias įmones, kad sustiprintų pagrindinį verslą.

„Jinjiang Hotel“ (600754)

Tikimasi, kad pelno lygis optimizuos

2023 m. Bendrovė pasiekė 14,649 milijardo juanių pajamas, ty 29,53%metų -grynąjį pelną, priskirtą motinystei, buvo 1,02 milijardo juanių, ty 691,14%metų -daugiau nei metų.Filialų departamento požiūriu viešbučių verslo sektorius suprato 768 milijonų juanių grynąjį pelną;Tikimasi, kad užjūrio verslas patyrė nuostolių, tačiau optimizavus užsienio kapitalo struktūrą ir naujos valdymo komandos veiklos efektyvumą, tikimasi, kad 2024 m. Užjūrio viešbučių verslo sektoriaus pelningumas bus optimizuotas.„Caitong“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį į tai, kad 2024 m. Bendrovė tikėjosi pasiekti 15,4 milijardo juanių pajamas iki 16 milijardų juanių, o per metus -nuo 5%padidėjimo nuo 5%iki 9%; .Bendrovė skatina organizacines reformas, remdamasis trimis prekės ženklo, narystės ir veiklos aspektais. Tikimasi, kad vidinė integracija padidins pagerėjimo efektyvumą.

2

Civilinės aviacijos transporto duomenys yra geresni nei tikėtasi

Artėja atostogos „Gegužės 1 d.Remiantis dideliais kelionių oro kelionių duomenimis, nuo balandžio 7 d. Vidaus oro bilietų rezervacijų skaičius buvo beveik 1,2 mln., Ty praėjusią savaitę padidėjo beveik 40%.

Tikimės, kad dėl viešojo verslo šiuo metu jis yra ne sezono metu, atsižvelgiant į istorinius duomenis, turizmas ir artimieji vis dar yra stiprūs dėl privačių kelionių poreikių. Mėnesiai, ypač „Gegužės 1 d.“, Tikimasi, kad atostogos turės mažą viršūnę, kuriai vėl reikia.Shen Xiaofeng, „Huata“ vertybinių popierių analitikas, atkreipė dėmesį į tai, kad pagerino vidutinės ir ilgalaikės civilinės aviacijos pasiūlos ir paklausos pagerinimą ir tikimasi, kad ekonominės klasės kaina bus atnaujinta. Norėdami pagerinti orlaivių orlaivių panaudojimo greitį ir optimizuoti buitinių maršrutų pasiūlą ir paklausos struktūrą.

Sprendžiant iš trijų pagrindinių skrydžių atskleidimo, tarptautinių maršrutų atkūrimo procentas yra greitesnis nei tikėtasi.Atidarius 2024 m. Civilinės aviacijos vasarą, įvairios oro linijos nuolat atsigaus aplink civilinės aviacijos rinką, o keleivių kelionių poreikiai turi būti „balsuojami už kompetenciją“.BOC vertybinių popierių analitikas Wangas Jingtianas atkreipė dėmesį į tai, kad bendros trijų pagrindinių oro linijų veiklos pajamos buvo 414,77 milijardo juanių, tai buvo daugiau nei 1,2 karto daugiau nei 1,2 karto. beveik 90 % metų susiaurėjimas -on.Padidėjus nacionalinei ekonomikai, civilinės aviacijos transporto pramonė taip pat įvedė kritinius vystymosi atkūrimo metus.

„Huachuang“ vertybinių popierių analitikas Wu Yifanas atkreipė dėmesį į tai, kad 2023 m. Yra naujo kainų mechanizmo pagrindas.Dėmesys pavasario ir rudens oro linijų, „Air China“, Kinijos ir palankių oro linijų, turinčių didelę rinkos vertę, rekomendacijas ir dabartinė ekonominių oro linijų rinkos vertė; .

Galimas atsargų pasirinkimas

Pavasario ir rudens oro linijos (601021)

Mažai -biržos aviacijos maišytuvas

Nuo 2023 m. Pabaigos bendrovės vidaus linija ir tarptautinė keleivių apyvarta siekė atitinkamai 3,72 ir 4,7 milijardo, tai yra 43,7%ir sumažėjo 62,7%per tą patį laikotarpį 2019 m.; Vidaus linijos apyvarta viršijo 2019 m. Tarptautinė linija lėtai atsigauna, o remontas vis dar yra vietos.„Cinda“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį į tai, kad Kinijos žemos savivaldos aviacijos plėtra vis dar turi daug galimybių tobulėti. Didelė atotrūkis su Azijos ir pasaulinės rinkos dalimi.Vėliau padidėjo Kinijos civilinės aviacijos kelionių išpopuliarumas, ir tikimasi, kad mažos oro linijos oro linijų bendrovės greitai vystysis, turėdami ekonomikos, naudos ir patogumo pranašumų.Būdama mažos bosto aviacijos lydere, įmonė vis dar turi didesnį augimo elastingumą.

„Air China“ (60111)

Tikimasi, kad tarptautiniai skrydžiai pasveiks

Bendrovė pasiekė 1411,0 milijardo juanių pajamas 2023 m., Tai yra 166,7 proc. metai.Kalbant apie transportavimo galią, atsižvelgiant į Šanhango įsigijimo poveikį, vidaus maršrutų pajėgumas padidėjo 127,3%metų, o tarptautinių maršrutų pajėgumai padidėjo 916,6%.Kalbant apie keleivių tarifus, vidaus maršrutai padidėjo 10,2%iki 74,5%, o tarptautiniai maršrutai padidėjo 23,5%iki 67,7%.„Dongxing“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį, kad, kaip aukščiausias tarptautinis maršrutas trijose epidemijos geriausiose vietose, tarptautinių maršrutų apribojimas yra pagrindinė oro Kinijos veiklos spaudimo priežastis.Po praėjusių metų atsigavimo, dabartiniai tarptautinių maršrutų pajėgumai atnaujino maždaug 70 % to paties laikotarpio 2019 m. Tarptautiniam maršrutui ir toliau atsigauna, tikimasi, kad bendrovės kasdienis panaudojimo procentas bus dar labiau pagerėjęs palengvėjimas.Šiame kontekste „Air China“ turi didelį pelno elastingumą.

Palankios oro linijos (603885)

Diferencialinių varžybų lyderiai

Bendrovės diferencijuota konkurencijos strategija atsispindi „pirmaujančios paslaugų kokybės ir optimalios išlaidų struktūros verslo filosofijoje“. iš 141,31%metų -padidėjo 141,31%, padidėjo 11,91%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2019 m.; 13,7%nuo to paties laikotarpio 2019 m.„Guohai“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį į tai, kad įmonė dislokavo du pagrindinius „Full -Service“ ir mažų išlaidų per „Greencious“ ir „Devyniųjų“ dvigubą prekės ženklą „Momentum“, dabartinis „Boeing 787“ serijos orlaivis tapo svarbia palaikymu įmonės tarpkontinentinių linijų plėtrai.Be to, 2024 m. Bendrovė planuoja pristatyti 12 orlaivių, o laivyno dydis padidėjo 10,26%metų. Tikimasi, kad laivynas kartu skatins bendrovės pelną.

„Southern Airlines“ (600029)

Tikimasi, kad pelno centras judės aukštyn

Bendrovė yra oro linijų bendrovė, turinti daugiausiai transporto orlaivių, labiausiai sukurto maršrutų tinklo ir didžiausio kasmetinio keleivio tūrio. , Amerikietis, Afrika ir Afrika.2023 m. Bendrovę gali susigrąžinti AKS iki 91,9%to paties laikotarpio 2019 m., Iš kurių vidaus ir tarptautinis atsigavimas yra atitinkamai 113,3%ir 45,2%to paties laikotarpio 2019 m.Keleivių apyvarta RPK atnaujino 86,7%tuo pačiu 2019 m. Laikotarpiu, iš kurių vidaus ir tarptautinis atsigavo atitinkamai iki 106,4%ir 43,2%tuo pačiu 2019 m.„Xingye“ vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį, kad pagal bendrovės atskleidimą 2024–2026 m. Įvadavimo planas, tikimasi, kad numatomas trejų metų augimo pajėgumas bus atitinkamai 4,4%, 1,8%ir 1%.Bendrovės išdėstymas antrojo ir trečiajame miestuose turi platų proporcijos spektrą, o vieneto sąnaudų lygis yra mažesnis tarp trijų pagrindinių oro linijų.Tikimasi, kad „Southern Airlines“ padidins bendrovės rinkos dalį Pekine ir suteiks visišką žaidimą Daxingo oro uosto vietos pranašumui.

3

Naudinga verslo mažmeninės prekybos gavėjams ilgų atostogų vartojimo apimtis

Nacionalinio statistikos biuro išleista mažmeninė prekyba socialiniais vartojimo prekėmis per pirmąjį 2024 m. Ketvirtį rodo, kad pirmąjį ketvirtį bendra mano šalies bendruomenių suma buvo 12032,7 milijardo juanių, ty 4,7%metų -nuo metų metų amžiaus. .Kai kurie pramonės šaltiniai pabrėžė, kad bendra vartojimo atkūrimo tendencija nuo 2024 m. Buvo gana stabili, ir galimybė toliau išlaisvinti gyvenamųjų namų vartojimo pajėgumus ir vartojimo pasitikėjimą.Nors trumpalaikė vartojimo galia buvo spaudžiama dėl makroekonominio poveikio, vartotojai vis dar stiprina kokybės siekimą, o ekonominio vartojimo tendencija tęsis.Tikimasi, kad reklamuojant gegužės dienos atostogas, verslo mažmeninės prekybos rinka pateks į prekybos galimybes.

Žvelgiant iš rinkos atsiliepimų, nors šiuo metu vis dar yra daug nepalankių veiksnių, mažmeninės prekybos vartojimas vis dar turi tendenciją grįžti į augimą vidutinės ir ilgalaikės perspektyvos.Kai kurie analitikai mano, kad nuo 2023 m. Vartotojų atsigavimas ir toliau augo.Apskritai, nepaisant trumpalaikio duomenų nusivylimo vartotojų pramonėje, nuolatinė urbanizacija ir gyventojų turto augimas yra aiškus, o ateities augimo tendencija vis dar yra prieinama.Todėl svarbūs vartojimo mazgai 2024 m. Yra svarbūs laiko mazgai, kuriems reikia atkreipti dėmesį į tendencijų grąžinimą.

Pramonės segmentavimo požiūriu Huangas Zepengas, atvirojo kodo vertybinių popierių analitikas, pasiūlė, kad investuotojai atkreiptų dėmesį į aukštos kokybės prekės ženklo įmones pagal pagrindinę vidaus vartojimo atkūrimo liniją.Ilgai trunkanti produktų tyrimai ir plėtros bei informacinių galimybių yra konkurencingas elementas, kuris labiau vertas dėmesio, sutelkiant dėmesį į potvynį Hongji, Lao Fengxiang, Zhou Dasheng ir kt.; Grožio produktų, susijusių su medicininiu grožio produktu; Akcijos, milžiniškos būtybės ir kt.

Galimas atsargų pasirinkimas

„Tide Hongli“ (002345)

Sutelkite dėmesį į naujos parduotuvės atidarymo kokybę

Tikimasi, kad bendrovė pasieks 320 milijonų juanių grynąjį pelną iki 400 milijonų juanių 2023 m., O metai -nuo 60,7%iki 100,88%.Vadovaujama naujų naujų amatų tendencijos ir naujovių 2023 m., Auksinių juvelyrinių dirbinių vartotojų rinka ir toliau augo, bendrovė ir toliau tobulino parduotuvių veikimo kokybę, o viengubų parduotuvių pardavimai gerai pagerėjo.Įkūrėjo vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį, kad 2024 m. „Clean -Up“ taikinys yra 200–250, ir tikimasi, kad kanalai stabiliai padidins našumo augimą.Kadangi įmonė ir toliau išleidžia daugiau naujų produktų su prekės ženklo atspaudais ir sustiprina naujų IP naujų produktų, skirtų jauniems klientų grupių nuostatoms, kūrimą, tikimasi, kad jis padidins pardavimų augimą vienose parduotuvėse.Apskritai, bendrovė turi tris pagrindinius prekės ženklus: bendrą aukštos ir aukštos mados vartotojų produktų poziciją, ir turi pagrindinę vartotojų grupę su jaunomis mados moterimis. Toliau vadovauti vidaus loterijos papuošalų tendencijoms.

Lao Fengxiang (600612)

Garsios senos pramonės įmonės

Bendrovė yra sena juvelyrikos įmonė. Motina buvo 2,214 milijardo juanių, ty 30,23%;„Cinda Securities“ atkreipė dėmesį, kad 2023 m. Bendrovė pasinaudojo daugiau nei aukso padidėjimu. Vidaus aukso dėmės kaina ir toliau augo 2023 m. Bendrovės viešųjų pirkimų, gamybos ir pardavimo modeliai privertė daugiau pelno pelno elastingumo, susijusio su pelno elastingumu. Aukso kainų padidėjimas.Be to, bendrovės aukso didmeninio modelio masto poveikis ir toliau sustiprėjo, o pajamų augimo tempas yra sparčiau nei augimo išlaidų tempas.2023 m. Bendrovė energingai sustiprino „Lobių aukso“ ir „Fengxiang“ teminės parduotuvės rinkos išdėstymą, atnaujino naujų mažmeninės prekybos parduotuvių teminį įvaizdį, realizavo 385 tinklo parduotuves ir 5 994 parduotuves laikotarpio pabaigoje (įskaitant 15 Užjūrio sidabro pastatai).

AIMEI (300896)

Medicinos grožio pirmaujanti įmonė

Pirmąjį 2024 m. Ketvirtį bendrovės numatomos pajamos buvo nuo 800 milijonų iki 830 milijonų juanių, o metų -27,5%iki 31%. Metai -on -eear padidėja 23%iki 29%.Pasinaudoję medicininio grožio terminalo vartojimo augimu ir prekės ženklo įtakos pagerėjimu, manome, kad atsižvelgiant į palyginti aukštą to paties laikotarpio bazę praėjusiais metais, bendrovės augimas išlaikė stabilumą, bendrą pelno maržą ir išlaidų normos kontrolę ir išlaikyti Geras pelno lygis.HATONG vertybiniai popieriai atkreipė dėmesį, kad turėdama gaminių portfelių statybos pranašumus, bendrovė aiškiai nustato produktų funkcijas, o jos rinkos dalis ir skverbimosi procentas buvo stabiliai pagerintas.Būdama „Upper Medical Beauty“ lydere, įmonė kuria pagrindinę ir gradiento produktų matricą, turinčią puikų produkto struktūros ir į priekį perspektyvų poreikius, ir toliau naudinga paklausos elastingumui po epidemijos, vidaus alternatyvos ir pramonės. Tikimasi, kad prižiūrimas prižiūrimas.

Perlaya (603605)

Didelė vieno produkto strategija ir toliau tobulėja

You May Also Like

More From Author