Išleistas pirmasis pasaulyje aukšto preparato mėnulio geologinis atlasas

Estimated read time 3 min read
Mokslas ir technologijos kasdienis reporteris Lu Chengkuanas
Pirmasis pasaulyje aukšto lygio mėnulio geologinis atlasas buvo oficialiai išleistas 21 -ajame, o atlasas buvo įtrauktas „1: 2,5 mln. Mėnesių geologinio geologinio atlaso“ ir „1: 2,5 mln. Mėnesių specifinių geologinių atlasų“.Šiuo metu „Atlas“ yra tiksliausias Mėnulio geologinis žemėlapis tarptautiniu mastu, jį tyrinėjo ir redagavo Kinijos mokslų akademijos geochemijos institutas kartu su Jilino universitetu, Shandongo universitetu ir kitais padaliniais.
Pranešama, kad „1: 2,5 mln „,” 1: 2,5 mln. Amplitudės geologinių atlaso „apima 30 standartinių Mėnulio geologinių žemėlapių.
Mėnulio geologinis žemėlapis yra išsami Mėnulio apvalkalo paviršiaus uolienos fazės, uolienos gamtos, „sluoksnių“ amžius, geologinė struktūra, magmos aktyvumas, mineralų pasiskirstymas ir kt. Raiška yra pati intuityviausia ir rodoma pasiekimų forma, be to, ji taip pat yra Lunar mokslinių tyrimų ir tyrimų plėtra.
Vis dėlto, nors tarptautinis mėnulio aptikimas buvo kylantis, Mėnulio geologinio žemėlapio vystymasis smarkiai atsiliko.”Šiuo metu mėnulio geologiniai tyrimai vis dar naudoja viso mėnesio geologinį žemėlapį, pagrįstą mėnulio tyrinėjimo rezultatų Mėnulio tyrinėjimo rezultatais, kurių dalis yra 1: 5 mln. patenkinti būsimus mokslinius tyrimus ir mėnulio aptikimo poreikius.
Šį kartą, remiantis bendtu ir reguliariu Mėnulio kilmės ir evoliucijos proceso supratimu, geologinių žemėlapių tyrimai ir redagavimo komanda yra pagrįsta mano šalies Chang’e inžinerijos mokslinio aptikimo duomenimis. Laikai ir kiti elementai, ir nustatykite Mėnulio geologinių schemų technines specifikacijas ir standartus su nepriklausomomis intelektinės nuosavybės teisėmis ir sudarykite 1: 2,5 milijono mėnesio golfo skaitmeninės geologijos schemų seriją.
Palyginti su viso mėnesio geologiniu žemėlapiu, paremtu visu mėnulio tyrinėjimo rezultatų mėnesiu, naujai sudarytas atlasas, pagrįstas Mėnulio dinamikos evoliucijos dėsniu, ir kūrybiškai nustato „Sanzhou šeštojo“ mėnulio geologinio amžiaus padalijimo padalijimą; Mėnulio struktūra ir uolienų tipo klasifikavimo sistema su geologine evoliucija į pagrindinę liniją;
Liu Jianzhong, Kinijos mokslų akademijos geochemijos instituto tyrėjas, teigė, kad tai yra išsamus integruotas Mėnulio mokslinės srities rezultatas. Mėnulio tyrinėjimo inžinerija, bet taip pat užpildykite Mėnulį ir Mėnulį, Mėnulį, Mėnulį, Mėnulį ir Mėnulį. Tyrimai ir išvažiuojančios planetos geologinio žemėlapio tyrimai ir redagavimas prisidėjo prie Kinijos dėl Mėnulio kilmės kilmės kilmei. , evoliucija ir net saulės sistemos evoliucija.
(Kinijos mokslų akademijos geochemijos instituto nuotrauka)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author