Išleiskite tokio vadinamojo maisto klaidingumą, kurį paveldėjo taip vadinamas maistas, kurį paveldėjo senieji ryžių kaulas.

Er Bo Gao argumentas: „Maisto paveldėjimas nesiremia liežuvio galiuku, jį paveldi veido bruožai.

Pirma, antrasis dėdė pasakė: „Maisto paveldėjimas nesiremia liežuvio galiuku, bet jį paveldi veido bruožai“.

Visų pirma, pagrindinė ER Bo argumento klaida yra ta, kad taip vadinama maisto spalva ir aromatas apima „spalvą“, kurią mato akys ir „aromatas“, kurį girdi nosis, bet galų gale „skonis“. .„Kinija ant liežuvio galiuko“ apibendrina pagrindinį „skonį“ į „liežuvio galiuką“, sugriebdamas pagrindinius taškus ir ryškų vaizdą.

Antra, antroji diskusija su ER Bo, vadinasi „veido bruožai“.Tai vargina.

Veido nuotraukos bruožai: ausys, antakiai, akys, nosis, burna.Atleisk, kaip aš galiu mėgautis maistu ir kaip paveldėti maistą?

Kinijos medicinos veido bruožai: nosis, akys, burna, liežuvis, ausys.Atleisk, ar pakartojate iškalbą ir liežuvį?

Vakarų medicinos veido bruožai: akys, ausys, nosis, gerklė, burna.Dantų skyrius daugiausia yra dantų.

Xunzi veido bruožai: ausis, akys, nosis, burna, širdis.Tradicinė kinų medicina sako, kad „širdies protas galvoja“, ir paaiškėja, kad širdis nėra sąmoninga, todėl neįmanoma tiesiogiai dalyvauti mėgaudamiesi maistu.

Žmogaus kūno veido bruožai: ausys, akys, burna, nosis, kūnas.Žinoma, neįmanoma mėgautis maistu.

Trečia, penki pojūčiai yra posakis, kad penki elementai yra priverstinai prisirišę prie partijos.

„Zhuangzi · imperatoriaus imperatorius”: „Visi turi septynis triukus, kuriuos reikia valgyti. Tai yra unikali, ir išbandykite”.

Kinijos žodynas Septyni patarimai: nurodo septynias galvos skylutes, tai yra, abi akys, ausys, dvi šnervės ir burnos.

Šiuo metu matome, kad yra daugiau Xiangshu antakių, o senovės moterys nepalieka antakių.Tradicinė kinų medicina priverstinai atskiria burną ir liežuvį, tačiau nepaisė dantų.Nors Vakarų medicinos departamentas yra svarbus, negalima sakyti, kad gerklė yra vienas iš žmogaus veido organų.Xunzi patraukė širdį skaičiuoti, o Konfuciano ir prancūzų mišrių personažų teiginys buvo dar absurdiškas.

Ketvirta, Antrojo dėdės pareiškimas buvo pataisytas: „Maisto paveldėjimas nesiremia liežuvio galiuku, jį paveldi keturi pareigūnai“.

Pažvelkite į keturis akių, ausų, nosies ir burnos pareigūnus, kaip mėgautis maistu.

Žinoma, valgymas daugiausia yra burnos.

Be to, svarbu valgyti nosį.

Aukščiau pateikta burna ir nosis yra tinkamas būdas mėgautis maistu.Kitos akys ir ausys dažnai gamina maisto klaidas.

Maisto išvaizda yra svarbi.Tačiau per didelis išvaizdos persekiojimas yra pirmasis.Antra, dar daugiau – ridikėlių ir kitų ingredientų, kad būtų galima gravėti į įvairias formas.Trečia, makaronai, kurie yra kruopščiai pagaminti į vaisių formą. neveiksmingo darbo.Ketvirta, vizualus piktnaudžiavimas maistu sukėlė piktnaudžiavimą maistu, pavyzdžiui, saldžiomis ir rūgščiomis žuvimis.

Maisto klausymas dar labiau laukia.Paprastai yra labai mažai maisto produktų, kuriais reikia mėgautis klausa, tačiau, pavyzdžiui, pakepintos puodų daržovės yra tikrai girdimos, o tai žmonėms gali suteikti patogių jausmų.Tačiau jis taip pat pagamino trijų vadinamų žiurkių kaip žiurkės.Legendinės gyvos beždžionių smegenys taip pat mėgaujasi beždžionių riksmais, mėgaudamiesi skanumu, mėgaudamiesi beždžionių skanumu.

Tuo metu taip pat vadinamos girtomis krevetėmis.

Dabartinis žmonių etapas negali atsikratyti valgomųjų gyvūnų lavonų dilemos, tačiau mokslo ir technologijos tobulinimas ilgainiui taps visiškai tapęs visų dalykų dvasia.Didžiausia dirbtinės mėsos sėkmė išlaisvins visus veislinius gyvūnus.Galbūt vieną dieną mums reikia gerti tik mažą buteliuką maistinių tirpalų kiekvieną dieną, kad išgyventume.Tuo metu žmonės iš tikrųjų gali atsikratyti gyvūno prigimties ir išsivystyti į mūsų idealią būseną.Pasaulio esmė yra silpna mėsa ir stiprus maistas. patyčios, ir beveik žmonės ketina būti žmonės.

Tegul ateis dienos diena, tai bus virėjų pramonės pabaiga ir tai bus visų žmonių pavasaris.

Pridedamas Yuan Mei „Suiyuan“ maisto sąrašas, nors jis nėra tiesiogiai susijęs su veido ypatybėmis, bet ir pakankama nuoroda, kurioje yra daugybė vizitų:

Skruzdžių ausies valgis: kas yra ausies valgis?Ausų maisto asmenys, pavadinimo pavadinimas.Godžių daiktų pavadinimas, giriantis svečių prasmę, yra valgymas su ausimis ir ne -ališkais patiekalais.Aš nežinau, kad tofu skonis yra daug geriau nei paukščio lizdas;Yu paragavo, kad viščiukai, kiaulės, žuvis ir ančių herojai taip pat turi savo skonį ir savo šeimą;Matydamas tam tikrą „Eunuch Yanke“, didelis dubuo yra tarsi cilindras, o paukščio lizdas virtas keturias ar du.Yu Xiao sakė: „Mano karta yra čia, kad valgytų paukščių lizdą, tačiau nebūtina parduoti paukščių lizdo“.Jei kūnas yra perdėtas, geriau į dubenį įdėti šimtą perlų, ir jis vertas 10 000 juanių.Kas tai yra, jei negalite jo valgyti?

Maistas: kas yra maistas?Tie, kurie valgo, godūs.Šiandien seno vyro pavadinimas prieš valgį, sukrauti dubenys yra valgyti nevalgymą.Nežinoma ranka, dauguma jų turi būti nugalėti;Ypač garsios virtuvės galia yra pagaminta iš gerų patiekalų per dieną, tačiau vis tiek sunku gauti keturis ar penkis ausų skonius.Tai taip pat padeda daugeliui žmonių ir turi savo nuomonę.Yu paragavo prekybininko su trimis atleidimais, šešiolika užkandžių ir vartoja maistą daugiau nei keturiasdešimt rūšių.Savininkas sąmoningai tuo didžiuojasi, ir aš buvau išsibarstęs grįžti namo, ir vis tiek kepiau košę, kad užpildyčiau alkį.Galite įsivaizduoti jo vietų gausą.Kong Linzhi pietiniuose dinastijose sakė: „Šiandien žmonėms lengva naudoti ir jie visi džiaugiasi akiai lauke“.

Apie taip vadinamą senų ryžių kaulų „San Guy San Shu“ solo įrašo rodykles

Kaip peržiūrėti (autorius)

You May Also Like

More From Author