Ši pirmosios Anning rajono vidurinės mokyklos „šventė“ Lanzhou City uždega studento svajonę apie mokslą ir technologijas

Estimated read time 1 min read

  Originalus pavadinimas: Ning rajono Nr. 1 vidurinė mokykla Ši mokslinė „šventė“ uždega studentų mokslo ir technologijų svajonę

  Kinija gansu.com, gegužės 9 d Remiantis „Lanzhou Morning News“ (žurnalistas Yang Liang), paslaptingasis vanduo dingsta, lengvas kardas, dėvintis balioną ir hellipą; Anning rajone, Lanzhou mieste, vienas po kito buvo įdomūs.

  Renginio svetainėje įvairūs mokslo ir technologinės patirties projektai yra kupini apakinimo. „Paslaptingas vanduo dingsta“ ir kiti sąveikauja. Aukštasis mokslinis eksperimentinis projektas konkuruoja dėl ekspozicijos.„Cool Machine Dog“ pasirodymas patraukė studentų džiaugsmą, o robotas, kūrybingas kopėčias, kovos su robotu ir kitais projektais studentams padarė įdomų.3D spausdinimas, AI nekaltumas, AR programavimas, robotų kūrimo patirtis, atvirojo kodo „Hongmeng Challenge“, „Stalo teniso iššūkis“, „Cospace International“ konkursas, šiukšlių klasifikacija, super trajektorijos patirtis ir kt., Studentai privertė entuziastingai, aktyvius, aktyvius, aktyvius dalyvauti.

  Mokslo ir technologijų festivalio scenoje taip pat buvo nuostabūs studentų moksliniai ir technologiniai darbai. mokytojai ir studentai.

You May Also Like

More From Author