Šių metų „Kelionių mugė“ ir toliau laikysis sąsiaurio ypatybių, siekdama skatinti turizmo kryžiaus -streto turizmo integraciją ir plėtrą

Estimated read time 2 min read

  Kinijos naujienų tarnyba, Gegužės 8 d. (Žurnalistas Yang Fu Shan), 19 -oji sąsiaurio turizmo paroda ir 9 -oji Kinijos (XIAMEN) Tarptautinė laisvalaikio turizmo paroda („turizmo mugė“) bus numatyta nuo gegužės 24 iki 26 dienos .Organizacinis komitetas surengė 8 -osios spaudos konferenciją, kad šiais metais „Kelionių mugė“ ir toliau laikysis sąsiaurio ypatybių ir skatins turizmo integraciją į keliones kryžminiu kelionėmis.

19 -oji „Straits“ turizmo paroda ir devintoji Kinijos (Xiamen) tarptautinis laisvalaikio turizmo parodos organizacijos komitetas surengė spaudos konferenciją.Kinijos naujienų paslaugų reporterio Yang Fushan nuotrauka

  Organizacinio komiteto pareigūnai teigė, kad Taivano turizmo mainų asociacija, Taivano kelionių pramonės kokybės garantijų asociacija, Taivano kelionių komercinės asociacijos federacija, Taipėjaus kelionių komercinė asociacija, Taivano sąsiaurio kryžiaus kelionių plėtros asociacija, Taivano Kinijos kryžminė -stretas Turizmo pramonės ir akademinės plėtros asociacijos (asociacijos) asociacijos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas patvirtino, kad dalyvavo susitikime.

  Šiais metais Taivano parodų zona bus parodyta ir parduodama aplink turizmą, laisvalaikį, kultūrinį ir kūrybingą, maistą ir kt. Stebėkite ir paragaukite turtingo Taivano.„Kinmen“ parodų zona yra specialiai sukurta kaip „Auksinio vyno įvaizdžio muziejus“, o vietoje vyks prizų interaktyvus renginys.

  Parodos metu taip pat vyks „2024 parduotuvių parduotuvių tyrimų turizmo mainų konferencija“ ir „Sword Exchange konferencija apie kryžių -streto direktorių apie kryžių -stretą“.Tarp jų buvę pakvies „Cross -Btrait Research“ turizmo ekspertus ir mokslininkus bei atstovus per „Diskusijos+komunikacijos“ formą, kad kalbėtų mokslinių tyrimų turizmo mainų galimybės kryžminio jaunimo esmė

  Ir „Gero kinų kelionių vadovo“ tema · Naujo kultūros turizmo kūrimas -Įvedimo kardų mainų konferencija “bus pagrįsta tema„ Laiminga pamatyti abi sąsiaurio puses · lian Klausyti Kinijos “ir pakviesti garsias kryžiaus streto patarimus aplink „Kaip ir„ Xiamen “ir„ Big Coffee Talk “.

  Tuo pačiu metu organizacinis komitetas pakvies daugiau nei 100 naujų ir senų draugų, gerai žinomų keliautojų ir svečių Taivano turizmo pramonėje, kad galėtų dalyvauti šioje parodoje ir įvairiose veiklose, kad Cross -Strait turizmo pramonė naudotųsi platforma parodos, skirtos visapusiškai bendrauti ir bendrauti, ir kartu tikisi peržengti turizmą, kad pradėtumėte naują skyrių.

  Be to, ši paroda pabrėžia „Tarptautinį gerbėją“. Palyginti su praėjusiais metais. , sukuriant „durų duris“ tarptautiniu mastu kelionių šventė.

  „Straits“ turizmo paroda buvo sėkmingai surengta 18 -ajai sesijai. Šalis.

You May Also Like

More From Author