Hunanas: Nacionalinės egzaminų skyriaus vandens kokybės kokybė siekia 98,6% vandens aplinkos, o vandens aplinkos kokybė žymiai pagerėjo

Žurnalistas iš Hunano provincijos ekologijos ir aplinkos departamento spaudos konferencijos sužinojo balandžio 24 d., Kad 2023 m. Puikus provincijos nacionalinio egzaminų skyriaus vandens kokybės lygis siekė 98,6%2023 m., Vandens aplinkos kokybė žymiai pagerėjo , ir vandens ekologinė būklė ir toliau gerėjo.
Liu Qun, partijos grupės sekretorius ir Hunano provincijos ekologijos ir aplinkos departamento direktorius, susitikime supažindino, kad Xiang, Zi, Qi ir Polyli upė bei Jangtze upės sausas provincijos Hunano sekcijos srautas buvo pasiektas arba geriau nei kategorija 4 metus iš eilės; .
Nuo 2018 m. Hunano provincija skatino „Vienos upės, vieno ežero ir keturių vandens“ sistemų apsaugą.
Anot Liu Qun, 2023 m. Bendra dongtingo ežero fosforo koncentracija buvo 0,054 mg/litro, ty 51,78%sumažėjo nuo 2017 m.Vakarų ir Nangongo Tinghu vandens kokybė pasiekia III klasę, o kai kurie raktai į Huanggai ežerą ir Nanhu taip pat stabilizavo ežerų vandens kokybę.
Siekdamas ryžtingai kovoti su Bishui mūšiu, Hunanas laikosi integruotos peizažų, miškų, ežerų ir smėlio sistemos valdymo ir 7 metus iš eilės vykdo „vasaros puolimą“. Pagreitinkite naujus proveržius pagrindinėse srityse, pagrindinėse srityse ir pagrindiniuose rodikliuose.(Žurnalistės žvaigždė)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author