„Huizhou Wenmai · Kūrybiškumas“ seka Huizhou kultūros šaltinį, įžvalgos apie senovės miesto mados žavesį

Estimated read time 8 min read
Dongjiango upės triukas praėjo per miestą, o Huizhou kultūros paveldas buvo perduotas tūkstančius metų.Huizhou miesto dvyliktasis partijos kongresas pasiūlė „garsaus Lingdongo šlovę“ šiais metais. Daugiakultūriškumo ir fejerverkų žavesys.
Neseniai „Goose City“ tiltas vyko sklandžiai ir stovi ant Rytų upės su „Gulbių poza“. Aktorius; , kultūriniai genai, esantys už jų, yra atsekami, kad pamatytumėte, kaip romantiški Huizhou žmonės suteikia senoviniam Huizhou miestui šį naują mados žavesį.  
„Tiltas“ Žr. Huizhou
„Žąsų galva“ jis ilgai parodo „Goose City“ kultūrą
Gegužės 13 d. Rytą, tiksliai sujungus paskutinės žąsų bokšto skyriaus, pagrindinio Huizhou Goose miesto tilto tilto, kurį pastatė Kinijos geležinkelio Guangdžou biuro grupė, nuėjo į drakoną, pažymėdamas atgalinį skaičiavimą prie tilto statybos.
Žąsų miesto tiltas yra sujungtas su Centrine Jiangbei ir Shuikou rajono miesto teritorija.Iš Huizhou teritorijos perspektyvos yra arti Dviejų Jiangbei ir Qiaoyong teritorijų. viršininkas.Tačiau praeityje transportavimo ryšys su miesto centru nebuvo pakankamai glaudžiai susijęs, todėl Šuikou srities urbanizacijos statyba buvo nei Jiangbei ir Bridge East.2019 m. Atidarius Longsheng tiltą, Shuikou pamažu sekė išvardytos teritorijos plėtrą.
„Kai aš susidūriau su penktadienio ar sekmadienio popiete, aš turėjau skirti laiko, kad išvengčiau piko.” Trečiasis žiedinis kelias, Longshengo tiltas arba Dongjiango tiltas, kurie visi yra grūsčių taškai piko Huizhou kelio laikotarpiu.
Anot projekto rangovo, „Goose City“ tiltas bus atidarytas šiais metais eismui, kurio bendras ilgis yra 1119,5 metro, tai yra 50 metrų+180 metrų+180 metrų+50 metrų. Dongjiango vandenys.Pasibaigus, jis gali ne tik žymiai sutrumpinti Jiangbei Shuikou kelionę ir kelionę, bet ir sumažinti Longshengo tilto ir Dongjiang tilto eismo slėgį, sulaužo šiaurinės -Pietyvo teritorijos kliūtį ir padidina plėtimo plėtros efektyvumą plėtros plėtros efektyvumui plėtros plėtros plėtros efektyvumui. Huizhou miesto žemėlapiai į rytus.
Be to, „Goose City“ tiltas taip pat turi ir kultūrinių elementų.Huizhou, žinomas kaip „Goose City“. „Tai yra anksčiausias„ Goose City “įrašas Huizhou.
Suprantama, kad Huizhou „Goose City“ vardas yra kilęs iš gražios legendos.Nors „Ekspertų tyrimų“ duomenimis, nėra jokio tabu ir laiko pasinaudoti legenda, ši legenda išsivysto iš Xie Lingyun „Svajonių klaidžiojimo“ šiaurinėse ir pietinėse dinastijose.Pasakos prototipas iš tikrųjų yra Xie Lingyun, pietinis pietinės dinastijos poetas, daugiau nei prieš tūkstantį metų.Jau Huizhou buvo plačiai išplatinta „Goose City“ legenda buvo plačiai išplatinta „Goose City Legend“.
„Goose City Bridge“ dizainas tęsia istorinį „Goose City“ kontekstą, o meninė forma turi gražią „gulbės laido“ prasmę.Anot Chengo Zhuopengo, atitinkamo projekto paveldėtojo atsakingo asmens, projektas buvo aiškinamas su Rytų upės „vandeniu“ ir Huizhou „žąsis“ kaip pagrindinį elementą.Iš tolo, kaip dvi gražios gulbės, plaukiančios ant kaklo ant Dongjiango upės, laikysena yra lengva ir graži, pridedant unikalų grožį prie Dongjiango.Atsižvelgiant į artimą vaizdą, gulbių plunksnos, aprašytos kosminių arkinių šonkaulių ir vėjo atramos, yra baltos spalvos kaip sniegas, pridedant gyvybingumo ir gyvybingumo Huizhou, kuriame yra gražūs peizažai.
Per žąsų miesto tiltą mišios pamatė „Goose City“ kultūrą, prisimindamas „Goose City“ istoriją ir išlaikydamos „Goose City“ nostalgiją.Be „Goose City“ tilto, pastaraisiais metais Huizhou taip pat nuolat sustiprino „Goose City“ kultūros viešumą. .Bendras Heshengo tilto išvaizda yra laisvo rankos metodas, kuris pateikia „Gulbių bokšto“ formą. visur Huizhou.  
„Šokis“ Žr. Huizhou
Pažvelkite į miesto atmintį per šokio dramą
Gegužės 11 d. Ir gegužės 12 d. Vakare Huizhou savivaldybės partijos komiteto propagandos departamentas ir savivaldybių civilizacijos biuras organizavo pažangias tipines mandagumo veiklas, kviečiančius atstovus, tokius kaip Huizhou moralės modeliai, geri žmonės aplink jį ir savanoriškai stebėti šokius. Drama „1942 m., Peržengusi Didžiojo teatro blokadą Huizhou Wire“.
„Nuo„ Gegužės 1 -osios “atostogų iki dabarties mes žaidėme 7 žaidimus, o renginio vietoje nėra vietų“. „Blockbuster“ buvo Savivaldybės partijos komiteto, savivaldybės kultūros, radijo, televizijos turizmo sporto ir sporto sporto bei sporto sporto ir sporto sporto bei sporto sporto ir sporto sporto ir sporto sporto departamento. Kongo universitetas gelbsti „kaip kūrybinė kilmė, 1942 m. Pavasarį Huizhou partijos organizacija ir Dongjiango partizanai sunkiai mokėjo gelbėti kultūrinius žmones. Jaudinanti revoliucinė kultūros įžymybių istorija.
Scenoje „1942 m. Linija“ išdėstė keturis skyrius, kurie „Save“ ir „Kas taupo“, būtent „blokuojant“, „naktis“, „savaitraštis“, „iš kelio“, taip pat preliudija ir pabaiga, Naudodamiesi filmo pasakojimo jausmu, naudojant filmo pasakojimo jausmą ir „Monteric Style“ išraišką, daugialypis ir daugialypė forma išreiškė didžiojo istorinį pasakojimą: Naujieji metai 1942 m., CCP narys Lu Weiru (pseudonimas Luo Hengas ir jo žmona) Sėkmingai pasislinko, kad apsaugotų kultūrinius žmones.Požeminės partijos organizacijos Huizhou ir Dongjiango kolonėlėje Guangdonge sukūrė „nematomą saugumo gynybos liniją“, reaguodamos į patriotinių kultūrinių žmonių saugos perkėlimą. Vėlgi.
Jūroje, paplūdimyje, žvejo mergaitė dainavo.Iš tolo pasirodė gražios žvejybos dainos, dešimtys žvejų merginų šoko su bambuko šokiu, o šokių skyrius ir forma su didingu Kirin Dance ritmu … Šioje pjesėje auditorija gali ne tik pamatyti gerai žinomą -gerai žinomą „Huizhou“ orientyrų ženklų ženklų, tokių kaip „Shuidong Street“ ir „Dongghu“ viešbutis, taip pat gali pamatyti tokią ne greilių kultūrą kaip „Huizhou“ savybės, tokios kaip Huizhou ir kiti nacionalinio lygio nežengimo huidong žvejybos dainos ir „Dance Unicorn“.
Šiuolaikinės šokio dramos kartu su šimtmečio paveldėtos ne gretutinės kultūros, kartu su istoriniais pastatuose, tokiais kaip Shuidong gatvė, stovinti Ilgojoje miesto istorijos upėje, kultūrinį ilgą senovės pagodos kultūrinės ilgalaikės kultūros tūrį ir prisimenama ir prisimenama. Prasidėjo nostalgija.Pilietis ponas Liu sakė, kad jei šokių drama gali sėkmingai išeiti iš Huizhou koncertuoti, tai ne tik sukels Huizhou žmonių nostalgiją už Huizhou žmonių ribų, bet ir skatins Huizhou ir leis daugiau žmonių suvokti, kad Huizhou, ekologinis ir kultūringas miestas.
Pranešama, kad spektaklis buvo surengtas praėjusių metų lapkritį ir laimėjo trečiąjį didelių scenos meno kūrinių prizą 15 -ajame Guangdongo meno festivalyje.
Pastaraisiais metais Huizhou energingai įgyvendino strateginį literatūros ir meninės kokybės projektą. .Nuo 2021 m. Huizhou buvo apdovanoti 62 apdovanojimais visokeriopoje literatūros ir meno kūriniuose. Pirmieji Huizhou statybos miestai.  
„Muziejus“ Žr. Huizhou
Įeikite į muziejų, kad suprastumėte Huizhou
Perskaitykite miestą ir pradėkite nuo muziejaus.Įvažiavę į muziejų klausytis istorinių istorijų, „intymaus kontakto“ su kultūrinėmis relikvijomis per svaiginančias parodas, atnešdami naujų ir įdomių kultūrinių bei kūrybinių produktų namo … Per pastaruosius dvejus metus „Museum Heat“ ir toliau kaista, ypač per Vasaros atostogos ir atostogos.
Duomenys rodo, kad šių metų pavasario festivalyje Nacionalinis muziejus per 8 dienas gavo 73,5801 mln. Žmonių, per metus -98,6%.Verta paminėti, kad jauni turistai tapo pagrindine „Museum Tour“ jėga.Pavyzdžiui, 2023 m. Nacionalinis muziejus gavo 6,757 mln. Turistų, iš kurių 61,81%turistų iki 35 metų.
„Įsagrinėjanti“ perforatoriaus kortelė yra pagrindinis būdas žaisti jauniems žmonėms.Pastaraisiais metais, sparčiai plėtojant skaitmenines technologijas, muziejus naudoja naują parodos būdą: holografinės projekcijos technologija leido „kultūrinėms relikvijoms“ sustabdyti „kultūrines relikvijas“ kabinete, kad turistai galėtų pasiekti senovės sceną; Karalystė, atrodo, kad jis kerta laiką ir erdvę …
Perskaičius „Aktyvuotų“ kultūrinių relikvijų skyrių, jau 2016 m. Buvo pasakojimas apie „I Remonto kultūrines relikvijas draudžiamame mieste“. Žmonės ir priartėja prie žmonių, kad kultūrinės relikvijos nebebūtų „aukštos šaltos“.
„Muziejus gali būti labai senas arba potvynis”.Huizhou muziejuje piliečiai pasirinko savo mobiliuosius telefonus, kad nuskaitytų QR kodą, ir perskaitė kultūrinių relikvijų istoriją per teksto žemėlapius; Laiškas, gautas iš kultūrinių relikvijų … Pastaraisiais metais Huizhou muziejaus pradėtos naujų technologijų taikymas ir svaiginanti patirtis sutrumpino atstumą tarp kultūrinių relikvijų ir žmonių.
Susipažinkite su muziejumi ir sutikite geresnį gyvenimą.Pastaraisiais metais kiekviena Huizhou muziejaus surengtas paroda ir kiekvienas renginys bendrauja su visuomene, pavyzdžiui, koncertų, literatūrinių spektaklių, skaitymo klubų, tėvų vaikų, gyvenimo judėjimo rašymo, neviršio parodų spektaklių rengimo, ne -Ehertage Parodų spektaklių rengimo. ir tt piliečiai atvyksta į muziejų dalyvauti.Rinkimo muziejus skaito kasdienę Huizhou veiklą, kad taptų daugybe piliečių. daugiau nei 50%.
Šių metų gegužės 18 d. Yra 48 -oji tarptautinė muziejaus diena, tema „Muziejus yra įsipareigojęs švietimą ir tyrimus“.Siekdamas pabrėžti muziejaus švietimo ir tyrimų funkciją ir dar labiau žaisti muziejaus švietimo ir tyrimų potencialui, Huizhou muziejus atidžiai seka temą ir kruopščiai suplanavo „5 · 18 Tarptautinės muziejaus dienos“ seriją 2024 m. , įskaitant pagrindinę kalbą ir švietimo bei tyrimų parodą.
Kaip viena iš užsiėmimų serijos, „Mirror Tibeto Vientiane: vario veidrodžio poezija ir„ She “poezija bus paleista gegužės 18 d., O parodos laikas tęsis iki rugsėjo 30 d.Zhong Xueping, atitinkamas Huizhou muziejaus atsakingas asmuo, pristatė, kad nuo seno senovės „veidrodis“ turi neatsiejamą santykį su moterimis. Persirengimas.”Mes manome, kad per bronzinio veidrodžio istoriją galime sukurti naują moterų pasaulį naujoje eroje ir” jos „galią.”
Gegužės 17 d. Huizhou muziejuje buvo oficialiai pradėta veiklos serija, o kultūrinės relikvijos donorystės ceremonija buvo vykdoma vienu metu.„Zhong Xueping“ teigė, kad šiais metais oficialiai buvo pradėta aukoti socialinės relikvijos. į muziejų.”Mes labai laimingi, taip pat dėkojame šiems entuziastingiems piliečiams. Tai yra Huizhou žmonių jausmai ir romantika.”
Tekstas/pan xiaodi he qinyi
Figūra/yan ting yin hong huibo xin
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author