Huangshano turizmas: 2023 m. Jis siekė 1,09 juanio pelno

  „CSI News“ (Wang Yan) Huangshano turizmas atskleidė 2023 m. Balandžio 19 d. Vakarą.Ataskaitiniu laikotarpiu įmonė suprato 1929 419 900 juanių veiklos pajamas, ty 1129,537 mln. 42,299 mln. Juanių, ty 55,33164 mln. 227,48%metai -on -aear.Bendrovė planuoja būti 2,09 juanių (įskaitant mokesčius).

  2023 m. Bendrovė tvirtai suvokė bendrus „antrinio verslumo“ tikslų reikalavimus, laikydamasis nustatytos plėtros strategijos, visiškai įgyvendino aukštos kokybės plėtros reikalavimus, o įvairios užduotys buvo vykdomos tvarkingai.Bendrovės veikla ir toliau gerėja.Ataskaitiniu laikotarpiu vidaus turizmo rinka atsigavo ir toliau buvo stabili. valdymas.Ataskaitiniu laikotarpiu Huangshano sceninis rajonas iš viso gavo 4,577 mln. Turistų, įeinančių į kalną, ty 3,1777 mln., Palyginti su 1,399 mln.

  Išsamus strateginio išdėstymo optimizavimas.Pasinaudokite „Yellow Mountain“ plėtros galimybėmis, giliai integruokite į Jangdzės upės deltą ir gerai pasinaudokite Huangshano vertės ir išteklių pranašumais.Pirmasis yra „kalnų“ aspektas.Skirkite sklandų „Shilin Yahe“ veikimą; Mikro -transformacija ir rafinuotas viešbučio projektas, siekiant dar labiau pagerinti priėmimo įrenginių lygį.Antrasis yra „vanduo“.Daugiausia dėmesio skiriama „vandens turizmo, vandens laisvalaikio, vandens pramogoms, vandens likimui ir vandens vietoms pozicijai“, esančiame „Taip“ ežero vaizde, projektavimo planas iš esmės baigtas; pristatė įvairius patirtinius ir dalyvaujančius produktus.Trečiasis yra „kaimo“ aspektas.Projekto „Gėlių kai Nanxi“ statyba ir toliau skatino preliminarią „Tea Tent Camp“ projekto darbus ir planavo rezervuoti keletą mikrotrapiūrų paskirties projektų.Ketvirtasis yra „urvo“ aspektas.Toliau pradėkite „Huashan World Night Tour“ prekės ženklą, organizuokite daugybę „Night Tour“ teminių užsiėmimų ir praturtinkite „Night Tour“ produktų tiekimą bei pridėkite keletą patirties projektų.

  Antrinis verslumas stabiliai pažengė.Laikykitės rinkos logikos ir tikslios plėtros trasos, apibendrinto vystymosi pagreitį su kapitalo galia ir atkakliai išplėskite išorinio pasaulio plėtrą.Pirma, „Hui“ virtuvės sektorius atidarė „Shanghai Hongqiao“ parduotuvę, „Luzhou Store“, Pekino „Shuangjing“ parduotuvę ir kitas parduotuves.Antra, „Ropeway“ sektorius sėkmingai globojama Wang Mangling Ropeway projektas, pasirašė preliminarią konsultavimo tarnybos sutartį su „Sangong Mountain Ropeway“ ir planavo rezervuoti keletą virvių plėtros projektų.Trečia, išmanusis turizmo sektorius pradėjo „ToA“ technologijos prekės ženklą.Ketvirtasis yra valdyti „kokybės gerinimą“, skatinti valdymo debesies platformos skatinimą ir pritaikymą verslo skyriuje ir veiklos skyriuje ir toliau skatinti iteracinį platformos projekto, nepriklausomų tyrimų ir plėtros ir plėtros atnaujinimą. Operacijų analizės sistema, „Smart Party Station“ sistema;

  Tiksli rinkodara tęsiasi.Sutelkiant dėmesį į rinkos pokyčius ir turistų paklausą, buvo pradėtas labiau patyręs ir kūrybingas žaidimas, kuris suprato prastą turizmo rinkos sezoną ir jo populiarumą.Pirmasis yra išleisti vaizdingus taškus „be pranašumo“, vasaros specifinių jaunimo grupės vaizdingų vietų nemokami bilietai, „Huangshan Renyou Huangshan“, kultūros turizmo kuponai ir kita rinkodaros politikaAntrasis yra pasinaudoti tokiomis specialiosiomis rinkomis kaip žiemos kelionių rinka, Azijos žaidynių rinka, festivalio rinka, moterų rinka ir vasaros tėvų kelionių rinka, paleisti palaikomąją politiką ir vykdyti daugybę užsiėmimų.Trečiasis yra „Live Tour Guide“ valdymo paslaugų mechanizmo įkurti, įdarbinti turistų patirties pareigūnus visame tinkle ir organizuoti tiesiogines transliacijas ir produktus bei produktų skatinimą; Išorinių partnerių ištekliai ir platformos pranašumai.Ketvirtasis yra projektuoti linijinius produktus, tokius kaip „Four Seasons“ serija, „Manhuangshan Healing“ serija ir nuolat kurti individualizuotus produktus, tokius kaip „B -En“ konferencijų „High -En“ klientų susitikimai. Kiti produktai, nuolat naujoviški produktai, kad būtų turtingas.

  Bendrovės įvaizdis nuolat gerėja.Sutelkite dėmesį į du pagrindinius Huangshano ir Huizhou populiariausius IPS IPS, paskleiskite nuostabų Huangshaną, papasakokite Huangshano istoriją ir visiškai paleiskite prekės ženklo įvaizdį „Huangshan, China Huangshan World“.Pirmasis yra naudoti naujos įmonės „Media Matrix“ sistemą, kad sustiprintų naują žiniasklaidos skaitmeninį viešumą.Antrasis yra gilinti tradicinį žiniasklaidos bendradarbiavimą, suplanuoti daugybę būdingų stulpelių ir padidinti bendrovės prekės ženklų ir vaizdingų vietų viešumą.Trečioji yra įgyvendinti prekės ženklo pasaulinį reklamos planą ir surengti „Four Seasons Huangshan“ viešumą ir reklamą; Festivalis „Trafa Plaza“, Londonas, JK, užjūrio propagandos veikla, tokia kaip „Yue Azijos“ kultūros festivalis, padidins tarptautinės rinkos ekspoziciją ir dėmesį;

  Kokybės revoliucija įgyvendinama nuodugniai.Atliekant „paslaugos“ praktiką yra geriausia rinkodaros koncepcija, ir stengiasi sukurti „penkių žvaigždžių paslaugą“, panašią į 5A lygio vaizdines vietas.Pirmasis yra atlikti „puikų stiprų prekės ženklą“ turizmo paslaugų kokybės gerinimo veiksmus, siekiant nuolat tobulinti paslaugų paslaugų kokybę; Kaip „Yun Spa“, diegia naujoves ir išleidžia daugybę kultūrinių ir kūrybingų produktų, lengvų vakarienių ir gėrimo politikos produktų ir mados gėrimų, interaktyvios veiklos, tokios kaip Alpių rinkos kolekcija, normalizavimas.Antrasis yra įdiegti skaitmenines „kelionių pirmiausia ir tada mokėti“; Vardų rezervavimo sistema;Trečiasis yra užpildyti daugybę infrastruktūros rekonstrukcijos projektų, tokių kaip traktavimo takai ir turistiniai restoranai, turistų viešasis tualeto transformacija ir šiukšlių klasifikavimo sistemų atnaujinimas.

  Strateginis „Huangshan“ turizmo tikslas yra: strateginis pozicija „Sukurkite kultūriškai kultūriškai globalios turizmo vaizdų ir kurortų grupę“, atidžiai sutelktas į „gražų kinų svajonių vejantį žmogų, gražaus tikslo kūrėją, gražią kelionių patirtį, gražią kelionių patirtį. Teikėjas „Atsakomybės ir misijos, laikosi įgyvendinimo, kaip„ eiti į kalną, išeiti “,„ turizmo+“ir„ Landscape Village Cave “plėtros strategijų įgyvendinimą ir stengtis integruoti Dahuangshan paskirties vietų turistinių išteklių integravimą, ir pagreitinkite paskirties turizmo flagmanų įkūrimą, kuris vadovauja pasauliui.

  Strateginis kelias yra toks: remiantis nuolat gilinant į rinką orientuotą bendrovės institucinio mechanizmo reformą ir nuolat stiprinti turizmo produktų tiekimo pusės reformą, visiškai pasinaudokite sąrašų bendrovių platformos pranašumais, talentų pranašumais -talentų pranašumais, kurių talentų pranašumai yra talentų pranašumai. Sceniškos teritorijos operacija ir vietos pranašumas netoli Jangtze upės deltos, kad sustiprintų kapitalo operacijas, sustiprintų kapitalo veiklą ir pagreitintų pratęsimo pratęsimą, darykite „didelį“ Huangshaną ir „geltonąjį kalną“: Pirmiausia, darykite „didelį“ Huangshaną , tai yra, tai reiškia, kad Geltonojo kalno vaizdinės srities dydis yra pietų Anhui tarptautinės kultūros turizmo demonstravimo zonos pagrindinė sritis. Šaltiniai visame regione; „Landscape Village Cave“, veiksmingai įsigilina į Huangshano vaizdinės vietovės perpildytą vertę.Antrasis yra padaryti „Geltonojo kalno“, kuris nurodo Huangshan City ir aplinkines zonas, kuriose yra specifinė platforma, susijusi su skaitmeninės ekonomikos ir skaitmeninės industrializacijos kūrimo tendencija, ir remiantis remiantis Plotu Plotu. „Dahuangshan“, skirtas išplėsti „Local+Life“ paslaugą, yra visos paslaugos; Prekės ženklas sustiprina „Huangshan“ turizmo prekės ženklų patobulinimą.

You May Also Like

More From Author