Hoolimata peatamisest ootab Green endiselt Golden State Warriorsi juurde minekut

Estimated read time 2 min read

Draymond Greeni NBA tagasitulek võib läheneda, kuid Golden State Warriors on endiselt ettevaatlik. Kuigi liiga on tema mängukeelu tühistanud, ei ole Warriors’i meditsiinitöötajad tema tervisliku seisundi pärast muret tundes andnud talle luba mängima naasta.

Hoolimata peatamisest ootab Green endiselt Golden State Warriorsi juurde minekut

Green ei ole Warriors’i särki kandnud alates 12. detsembrist, kui ta sattus väljakul kaklusesse Jusuf Nurkiciga. Tema puudumine koos kahe vahejuhtumiga sel aastal ajendas NBA-d tegutsema. Liiga töötas koos Warriorsi ja Greeni esindajatega välja plaani tema tagasitulekuks, sealhulgas käitumismeetmed.

Green täitis seatud tingimused, mis võimaldas tal eelmisel nädalavahetusel tagasi tegutseda. Kuid tema vahetu mõju lükkus edasi. Golden State Warriorsi peatreener Steve Kerr rõhutas, et Greeni naasmine sõltub meeskonna spordimeditsiini direktorist Rick Celebrini.

„Ta ei mängi homme, aga ta liitub meiega ülejäänud ajaks. Ta läheb iga päev treenima ja üritab Rickilt luba saada,” ütles Kerr.

Greeni mängukeeld oleks võinud lõplikult lõppeda, kui volinik Adam Silver poleks sekkunud. Green avaldas oma podcastis, et ta on segaduste keskel kaalunud pensionile jäämist. Kuid Silver veenis teda jääma ja töötama lahenduse nimel.

Green on oma piiratud 15 mängus sel hooajal keskmiselt 9,7 punkti, 5,5 lauapalli ja 5,8 söötu mängu kohta. Tema puudumine on mõjutanud Warriorsi võidu- ja kaotuste arvu, mis on ilma temata 10-11 ja koos temaga 7-8.

Greeni tagasitulek, kui see kunagi teoks saab, on Warriorsile teretulnud tõuge. Praegune peatamine on aga meeldetuletus, et tema taasintegreerimine on protsess, mitte lihtsalt taaskäivitamine.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours