Hollandi korvpallitreener Dan Tergenhoff paraneb imeväel ja naaseb väljakule

Estimated read time 1 min read

Hollandi korvpallitreener Dan Tergenhoff, kes sai seljaaju vigastuse, mis jättis ta osaliselt halvatuks, on taastunud ja naasnud väljakule, olles otsustanud oma mängijate elus midagi muuta.

Tergenhoffi teekond algas 2021. aasta augustis, kui ta kukkus õues töötades ja jäi osaliselt halvatuks. Ta läbis selgroooperatsiooni ja kuude pikkuse taastusravi, olles kindlalt otsustanud oma liikumisvõime taastada.

Hollandi korvpallitreener Dan Tergenhoff paraneb imeväel ja naaseb väljakule

Püsivusega tegi Telgenhoff märkimisväärseid edusamme, liikudes rolleritelt kõndimisvahendi ja lõpuks kepi juurde. Tema eesmärk on, et ta ei vajaks enam abivahendeid ja suudaks iseseisvalt kõndida.

Vaatamata raskustele on Tergenhoff jätkuvalt pühendunud Hollandi keskkooli tüdrukute korvpallimeeskonna treenimisele. Lisaks treeneritööle õpetab ta koolis ka valitsus- ja õigusteaduskonda.

Eelmisel aastal pidi Tergenhoff oma piiratud liikuvuse tõttu toetuma abitreener Kristen Slotmanile, kes demonstreeris harjutusi ja harjutusi. Sel hooajal otsustas ta aga võtta asjad ise enda kätte ja anda mängijatele edu saavutamiseks vajalikke juhiseid.

Tegenhoffi taastumine inspireerib tema mängijaid ja kogu koolikogukonda. Tema otsusekindlus ja positiivne suhtumine tuletavad meile meelde, et kõik on võimalik, isegi raskuste kiuste.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours