Hezhou vidurinės mokyklos priklausoma vidurinė mokykla surengė pirmąjį sporto ir lauko sporto susitikimą 2024 m.

Estimated read time 2 min read

Pavasario lemputė yra begalinė, o pratimas tuo metu yra tik.Siekdamas pagerinti fizinį studentų tinkamumą, pagerinkite studentų judėjimo lygį, praturtinkite universiteto kultūros gyvenimą ir skatinkite penkių studentų švietimo ir fizinės ir psichinės sveikatos plėtrą, Hezhou vidurinės mokyklos priklausanti vidurinė mokykla turėjo “. Du „Hetshu“ stiliaus pranašumai, stiprus žavesys ir talentingas talentas “ – pirmasis sporto sporto susitikimas 2024 m.

Atidarymo ceremonijoje mokyklos mokytojai ir daugiau nei tūkstantis mokinių per pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį mokyklos klasę sudarė kelias komandas, lydimas savo unikalios priėmimo muzikos ir dosnių paaiškinimų, žengdamas tvarkingą žingsnį link tvarkingo žingsnio link kelio link kelio link kelio Rostras.Vėliau šokis, kovos menai, scenarijai ir kitos spalvos išgalvotų spektaklių, kurį laiką sulaukė iš mokytojų ir studentų.Iškart po to prisiekė teisėjų atstovai ir sportininkų atstovai.Sporto susitikimas oficialiai prasidėjo sporto spektaklyje „Kung Fu“ gerbėjas.

100 -metės lenktynių projekte dalyvių studentai buvo kupini dvasios ir drąsiai. begalinis.

Pranešama, kad šis sporto susitikimas yra suskirstytas į du projektus: „Tian Tour“ ir „Trail“. Projektuose yra atrinkti šuolis, ilgas šuolis, tvirtas rutulio kamuolys. Pirmasis, antrasis ir trečiasis apdovanojimai ir kiti apdovanojimai.

Žurnalistė: Ma Weilong Malong

Originalus pavadinimas: „Pirmieji 2024 m. Athletic žaidimai“

You May Also Like

More From Author