Hengfengo apygardos CPPCC pradėjo specialų naujojo švietimo eksperimentų reformos tyrimą (paveikslas)

Estimated read time 1 min read
Balandžio 23 d. Hengfengo apygardos CPPCC pradėjo specialų naujų švietimo eksperimentų reformos apklausą.
Li Haixing ir Liu Yongfeng atvyko į Hengfengo apygardos eksperimentinę pradinę mokyklą ir Hengfengo apskrities Xing’an mokyklos, kad galėtų patekti į klasę klausytis paskaitų. ir kitos nuorodos ir susijusios su naujų švietimo eksperimentų reforma bendrauja su švietimo ir sporto biuro ir mokyklos vadovais.
Li Haixing atkreipė dėmesį, kad būtina tęsti naujovių idėjas, sujungti tikrąją švietimo plėtros situaciją Hengfengo grafystėje, moksliškai suformuluoti darbo tikslus ir įgyvendinimo kelius ir nuolat vaidinti studentų dalykų vaidmenį, siekiant skatinti naujos reformos veiksmingumą naujos reformos veiksmingumui Švietimo eksperimentai.
Vėliau Liu Yongfengas surengė simpoziumą Hengfengo grafystės konferencijų salėje. ir naujos idėjos, ir energingai vaidina CPPCC narių narių vaidmenį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama naujų švietimo eksperimentų reformai, sustiprina tyrimus ir tyrimus, aktyviai teikia pasiūlymus ir pasiūlymus bei stengiasi skatinti apskrities vystymąsi. išsilavinimas.(Žurnalistė Xu Yihang)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author